VYBRAT REGION
Zavřít mapu
17.2.2017

Na bydlení si nepůjčíte už tak levně. Úroky porostou

Banky již teď nesmí dávat hypotéky lidem bez úspor. Další problém se jmenuje „centrální sazby".

16.2.2017

Moderní design v našich domovech

Designéři z celého světa ukazují, že interiér je místo otevřených myšlenek, prostor pro nápaditý nábytek, doplňky, osvětlení. Prostor pro originalitu. Tak se pojďme podívat, co originálního zase vymysleli.

16.2.2017

Ceny bytů v Praze stále rostou. Starší stojí téměř tolik jako nové

Ceny starších bytů se nadále budou přibližovat cenám novostaveb. Důvodem je vysoká poptávka a malá nabídka nových bytů kvůli zdlouhavému povolovacímu procesu. Tento stav podle developerů není normální.

16.2.2017

Originalita jménem titanzinek: Extravagantní dům perfektně ladí s přírodou

Může originálně vyhlížející rodinný dům souznít s venkovskou krajinou? Ondřej Moravec z Prahy po takovém bydlení toužil. Věřil, že extravagantní stavba nemusí přírodní scenérii rušit, ale naopak citlivě doplňovat. Architekt mu doporučil stavět v kombinaci betonu, dřeva a titanzinku. Výsledkem je krásný rodinný dům v Chýnicích na samém okraji chráněné krajinné oblasti.

15.2.2017

Jak správně vybrat bezpečnostní dveře

Domov je místo, kde se potřebujeme cítit v bezpečí a které by mělo zůstat chráněno před všemi negativními vlivy, ať je to vyloupení nebo požár. První z věcí, které můžete pro zabezpečení domova udělat, je její vybavení vstupními bezpečnostními dveřmi. Nejen, že ochrání domácnost, ale navíc zásadně sníží cenu pojistky vaší domácnosti.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies