Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Česko si zazpívalo koledy

120 000 lidí si ve středu večer přišly zapívat koledy na náměstí, návsi, do kostelů i obchodních center. K akci regionálních Deníků Česko zpívá koledy se připojily desítky míst z celé České republiky i ze zahraničí. Největší sbor koledníků spustil přesně v 18 hodin Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Půjdem spolu do Betléma, Jak jsi krásné neviňátko a Pásli ovce Valaši.

Děkujeme všem zúčastněným a již nyní se těšíme na příští ročník, který se uskuteční 13. prosince 2017

Kde jsme zpívali

Česko zpívá koledy 2016

Česko zpívá koledy: V Praze s Čechomorem

Praha - Vánoční melodie budou mít už zítra magickou moc a spojí lidi dobré vůle po celé zemi. Úderem 18. hodiny se ulice, náměstí, ale i domovy seniorů naplní českými koledami. Připojit se může každý, je jen na vás, jestli si budete broukat, nebo se necháte unést texty písní Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Veselé vánoční hody, Pásli ovce valaši a Vánoce, Vánoce přicházejí.

Nesem vám noviny... Jižní Morava si zazpívá na 68 místech vánoční koledy

Jižní Morava /ANKETA/ – Zpříjemnit adventní čas si mohou lidé s Deníkem Rovnost již pošesté při zpívání pěti koled. Jihomoravané společně s dalšími tisícovkami nadšenců si na rekordních 783 místech po celé republice a 68 ve svém kraji společně vychutnají sváteční atmosféru. Ve středu od šesti hodin večer.

Cestující nás odměňují třeba tatrankami, říkají hudebníci z MHD

České Budějovice Už pár let tahle skupinka vždycky před Štědrým dnem zpříjemňuje pasažérům budějovické městské hromadné dopravy (MHD) jejich cestu domů, do práce či za zábavou.

"Akce Česko zpívá koledy k vánočnímu období patří," říká Petra Beránková

Tradiční moderátorkou pardubické části unikátního projektu regionálního Deníku Česko zpívá koledy, který se uskuteční dnes od 18 hodin v Atrium Paláci Pardubice, je PETRA BERÁNKOVÁ z Českého rozhlasu Pardubice.

„Společný zpěv koled? Skvělý nápad,“ říká šéf Bonifantes

Pardubice - Chlapecký sbor bude hlavním hostem dnešní akce Česko zpívá koledy v Pardubicích.

Prahou se ponesou koledy

Praha - Vánoční melodie budou mít už ve středu magickou moc a spojí lidi dobré vůle po celé zemi. Úderem 18. hodiny se ulice, náměstí, ale i domovy seniorů naplní českými koledami. Připojit se může každý, je jen na vás, jestli si budete broukat, nebo se necháte unést texty písní Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Veselé vánoční hody, Pásli ovce valaši a Vánoce, vánoce přicházejí.

Zítra zazní české koledy v Chrudimi a v Bojanově

Chrudim – Už zítra v 18 ho-din se sejdeme na náměstí v Chrudimi a u úřadu městyse v Bojanově, abychom si společně zazpívali nejkrásnější české koledy. V Hlinsku jsme byli nuceni akci zrušit, a to ze závažných technických důvodů.

Koledy: redakci Boleslavského deníku podpoří děti i sedm obcí

Mladoboleslavsko - Ve středu 14. prosince úderem 18. hodiny to vypukne? A co vlastně? Přeci čtvrtý ročník celorepublikové akce Česko zpívá koledy. Trénujete? Redakce Boleslavského deníku věří, že pilně.

AKTUALIZOVÁNO

Koledy s Deníkem ve Vyškově letos přinesou komorní zážitek

Drnovice, Vyškov – Dvě vyškovské pěvkyně, Jana Bařinková a Kateřina Schönová, se loni postavily na pódium na Masarykově náměstí ve Vyškově a zpívaly spolu se stovkami lidí a Deníkem Rovnost na akci Česko zpívá koledy. V předchozích letech to byl ředitel Základní umělecké školy ve Vyškově Aleš Musil s dětským pěveckým sborem Motýlek, kdo projekt zpestřoval. Ve středu v šest hodin večer Musil před vyškovské publikum znovu předstoupí. Ovšem ne s Motýlkem. Zpívat bude se svým synem.

Přijďte si ve středu od 18 hodin zazpívat nejkrásnější koledy!

Pardubicko – Nádherná sváteční atmosféra a nejoblíbenější české vánoční koledy! Už zítra, tedy ve středu 14. prosince od 18 hodin, se napříč celou Českou republikou rozezní nejoblíbenější české koledy.

Partneři

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení