Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Česko si zazpívalo koledy

120 000 lidí si ve středu večer přišly zapívat koledy na náměstí, návsi, do kostelů i obchodních center. K akci regionálních Deníků Česko zpívá koledy se připojily desítky míst z celé České republiky i ze zahraničí. Největší sbor koledníků spustil přesně v 18 hodin Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Půjdem spolu do Betléma, Jak jsi krásné neviňátko a Pásli ovce Valaši.

Děkujeme všem zúčastněným a již nyní se těšíme na příští ročník, který se uskuteční 13. prosince 2017

Kde jsme zpívali

Česko zpívá koledy 2016

Zpívání koled na Kutnohorsku doplní cukroví, punč i zvonky

Kutnohorsko - Přesně za týden bude Česko zpívat koledy. Úderem 18. hodiny se lidé na různých místech po celé republice sejdou a společně si zazpívají známé koledy. Chybět mezi nimi nebudou ani města a obce na Kutnohorsku.

Společné zpívání vánočních koled je už za týden!

Hlinsko – Mateřská škola Budovatelů bude 14. prosince v 18 hodin naším hlavním interpretem při společném zpívání koled v krásném prostředí Betléma. S velkým nadšením se do projektu zapojil i dětský folklorní soubor Kuřátka, který pod vedením Radky Ehrenbergerové vystoupí na Resselově náměstí v Chrudimi.

Česko si už brzy zazpívá koledy. Zpívat se bude s Deníkem i na Trutnovsku

Trutnovsko - Projekt Česko zpívá koledy je za dveřmi. Má už své věrné příznivce i na Trutnovsku. Koledy zazní 14. prosince od 18 hodin na řadě míst.

Česko bude společně zpívat koledy. Přidat se můžete i vy

Třebíčsko - V jedinou chvíli se všichni v celé republice zastaví, aby si v předvánočním shonu společně zazpívali koledy. To je myšlenka tradiční akce vydavatelského domu Vltava Labe Media Česko zpívá koledy. Letos se uskuteční 14. prosince v 18 hodin. Zapojit se může každý, kdo si chce zpříjemnit adventní dobu. Setkání pořádají okresní redakce Deníku, ale i obce, farnosti i různá sdružení a spolky.

Česko bude zpívat koledy, přidejte se

Příbramsko - Tradiční předvánoční akce „Česko zpívá koledy" se blíží a vy se již ve středu 14. prosince v 18 hodin na mnoha místech České republiky v jeden okamžik můžete přidat. Zpívat se budou ty nejznámější koledy - Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Půjdem spolu do Betléma, Veselé vánoční hody, Pásli ovce Valaši a Vánoce, Vánoce přicházejí.

Zazpívejte si s námi nejkrásnější koledy!

Pardubicko – Nádherná sváteční atmosféra a nejoblíbenější české vánoční koledy! Už ve středu 14. prosince od 18 hodin se Palác Pardubice zaplní zpěváky.

Česko zpívá koledy – sejdeme se v Hlinsku, Chrudimi a před úřadem v Bojanově

Chrudimsko – Termín 14. prosince už se blíží. V tento den od 18 hodin se rozeznějí nejkrásnější české koledy ve všech koutech České republiky, ale i na několika místech v zahraničí. Na Chrudimsku se uskuteční tři setkání s názvem Česko zpívá koledy.

Kozlanští při Koledách zapálí svíčky, Slavkov rozezní i flétny

Vyškovsko - Sice zpívali bez hudebního doprovodu, nicméně měli dirigentku. Loni se v Kozlanech projektu Deníku Rovnost Česko zpívá koledy kromě tamního Klubu seniorů zúčastnila také řada dalších obyvatel vesnice, mezi nimi i jedna z učitelek kozlanské mateřské školy. „Byli jsme lehce nesourodé těleso, každý zpíval jinak, a tak seskočila z pódia a začala nás usměrňovat, dirigovala," vzpomínala s úsměvem členka kozlanského klubu seniorů Dana Krištanová.

Česko zpívá koledy láká stálice. K redakci se připojí sedm obcí

Mladoboleslavsko - Rok uběhl jako voda a už ve středu 14. prosince v 18 hodin se opět setkáme. Deset dnů před Štědrým dnem si zazpíváme koledy v rámci už tradiční akce Česko zpívá koledy. Na mapě Mladoboleslavska svítilo již osm vánočních hvězdiček.

Po zpívání koled se Svitávečtí zahřejí punčem, v Černé Hoře nachystají sladkosti

Blanensko – Černá Hora a Svitávka. I tam se čtrnáctého prosince od šesti hodin večer budou zpívat známé písničky typické pro vánoční období. Při tradiční akci Česko zpívá koledy s Deníkem.

Partneři

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení