České dráhy nabízejí levnější In-kartu

Praha - V snaze získat větší počet zákazníků nabízí České dráhy 150 kuronovou slevu na In-kartu/Rail Plus. Slevu plánují České dráhy nabídnout na přelomu roku.


Diskutovat (0) 4.12.2009 18:46

Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
Autor: DENÍK/Vít Šimánek

In-karta s aplikací In-zákazník poskytuje slevy na jízdném v rámci programu ČD Bonus a slevy u partnerů Českých drah. Držitel karty má po dobu třech let nárok na slevu 50 procent z ceny vnitrostátních místenek a 25 procent z obyčejného a zvláštního jízdného, ze zpáteční slevy, z traťové jízdenky a síťové jízdenky ČD net.

Několik možnosti využití

Karta rovněž umožňuje uplatnění 25 procentní slevy ve vnitrostátní přepravě.„Pro nás je držitel In-karty perspektivní zákazník, protože si ji pořizuje s tím, že bude často jezdit našimi vlaky a využívat naše služby minimálně po dobu platnosti karty, což jsou tři roky,“ vysvětluje ředitel Odboru produktů a prodeje ČD Aleš Ondrůj. Kartu lze využít jako elektronickou peněženku, na kterou si můžou zákazníci nahrát pololetní žákovskou jízdenku.

0d prosince slibují České dráhy možnost nahrání všech traťových jízdenek na elektronickou peněženku. „Zákazník tak nebude dostávat papírový doklad, ale jízdenku bude mít přímo v In-kartě,“ doplňuje Ondrůj. I proto se největší český vlakový dopravce rozhodl nabídnout slevu na nákup In-karty. „Celý první měsíc platnosti nového jízdního řádu ji bude s aplikací In-zákazník, která stojí na 3 roky 990 korun, prodávat novým zákazníkům o 150 korun levněji," uvádí Ondrůj.

Sleva se chystá i pro seniory

Akce potrvá od 13. prosince do 13. ledna příštího roku. Stejnou slevu nabízí České dráhy i pro seniory nad 70 let. Ti si mohou uplatnit slevu na roční síťovou jízdenku: In-kartu s aplikací In-senior na první rok.

Čtěte také:
Na vlak možná budete čekat marně
Vlaky nezdraží, ale několik spojů skončí
 



Diskuse k článku neobsahuje žádné příspěvky

E-paper - elektronická podoba tištěné verze

Náhled deníku Elektronické
vydání novin

73 deníků: najděte si svůj

Vybrat deník podle lokality