VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Absolutním vítězem TýTý je Klíma. Do Dvorany slávy vstoupil Lipský

Praha /FOTOGALERIE/ - Vyhlášení výsledků 22. ročníku ankety popularity TýTý za rok 2012 skončilo. Kdo si odnesl zakřivené zrcadlo, jste mohli sledovat on-line.

27.4.2013 2 AKTUALIZOVÁNO 27.4.2013
SDÍLEJ:
Fotogalerie
14 fotografií

Finálový večer ankety TýTý 2012, který v přímém přenosu vysílala Česká televize, se konal 27. dubna v pražském Vinohradském divadle. Do Dvorany slávy vstoupil Lubomír Lipský.Foto: ČTK

22:02 - Přímý přenos České televize končí a i my se s Vámi loučíme. Děkujeme za pozornost a budeme se opět u jiného on-line přenosu těšit na viděnou.

21:58 - Absolutního vítěze vyhlásí Jaromír Skopalík. Celkem bylo v letošním roce zasláno 681 tisíc hlasů. Cenu pro absolutního vítěze si odnáší Josef Klíma. "Svědčí to o tom, že se lidé zajímají více o veřejné dění," poděkoval.

21:54 - Petr Janda a Lucie Bílá zpívají píseň Otázky. 

21:50 - Objev roku je Martin Kraus. Jeho jméno vyhlásil herec Jakub Prachař. 

21:46 - Seriál roku vyhlásí generální ředitel České televize Petr Dvořák a herečka Eliška Balzerová. Cenu si odnáší seriál Vyprávěj.

21:43 - Na řadě jsou nominace v kategorii Seriál roku: Cesty domů, Gympl, Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice a Vyprávěj. Před vyhlášením nominací bylo ukončeno hlasování v kategorii Objev roku. 

21:38 - Cenu předá Václav Postránecký a Jana Žofková. Pořadem roku se stává Partička.

21:34 - Pořad roku - další z kategorií. Jaké jsou nominace? Mezi pětici nejoblíbenějších se dostaly tyto pořady: Partička, StarDance, Střepiny, Televizní noviny a Všechnopárty.

21:28 - Do Dvorany slávy letos vstupuje Lubomír Lipský. Celé vinohradské divadlo mu aplauduje ve stoje, Lipský společně s Brzobohatým předvádí na scéně malou grotesku. "Chci vám poděkovat. To jste ještě neslyšeli, tak to slyšíte," vtipkuje. Po zhlédnutí medailonku mu Karel Šíp gratuluje k devadesátým narozeninám. Divadlo opět vstává. Karel Šíp se snaží celý přenos uspíšit, příliš se mu to ale nedaří. 

21:27 - Do Dvorany slávy vstoupí osobnost, která ji podle moderátor obohatí o humor a duševní svěžest. Jméno oznámí Ondřej Brzobohatý.

21:23 - Píseň Tam za vodou v rákosí zazpívají Petr Kolář a Bára Basiková.

Finálový večer ankety TýTý 2012, který v přímém přenosu vysílala Česká televize, se konal 27. dubna v pražském Vinohradském divadle. Mezi herečkami zvítězila Veronika Freimanová.21:21 - Nejlepší Herečku ocení Jan Potměšil a Michaela Papežová. Cenu si odnáší Veronika Freimanová.

21:18 - Nominaci v kategorii Herečka mají: Zlata Adamovská, Veronika Freimanová, Hana Maciuchová, Dana Morávková a Simona Stašová.

21:15 - Ocenění předá herečka Veronika Žilková. Zakřivené zrcadlo si v kategorii Herec odnese Ondřej Brzobohatý. Ve své děkovné řeči vzpomíná na otce, děkuje a váží si podpory diváků.

21:10 - Na řadu se dostává kategorie Herec - nominováni byli: Ondřej Brzobohatý, Miroslav Donutil, Rudolf Hrušínský, Ivan Trojan a Roman Vojtek.

21:09 - Bára Basiková předá ocenění Osobnosti televizní zábavy. Vítězem je Karel Šíp. Ten přechází od moderátorského stolce k "děkovacímu". "Nikdy Vám to nezapomenu," řekl Šíp.

21:04 - V kategorii Osobnost televizní zábavy byli nominováni: Marek Eben, Jan Kraus, Lukáš Pavlásek, Ondřej Sokol a Karel Šíp.

20:58 - S písní Byl by hřích přichází Ondřej Ruml a Dasha. 

Finálový večer ankety TýTý 2012, který v přímém přenosu vysílala Česká televize, se konal 27. dubna v pražském Vinohradském divadle. V kategorii zpěvaček zvítězila Luce Vondráčková, ocenění pro ni převzal její bratr David Vondráček.

20:56 - Cenu předá Otakar Brousek ml. Vítězkou v kategorii Zpěvačka se stává Lucie Vondráčková. Cenu přebírá její bratr David Vondráček, Lucie je v Kanadě. 

20:53 - V kategorii Zpěvačka roku byly nominovány: Monika Absolonová, Lucie Bílá, Ewa Farna, Aneta Langerová a Lucie Vondráčková. 

20:48 - Cenu předá ředitel FTV Prima Martin Konrád a herečka Tereza Kostková. Zpěvákem se stal Karel Gott. "Je to nepopsatelně krásný pocit, je to mé dvacáté zrcátko," říká Gott. 

20:43 - Na řadu přichází kategorie Zpěvák. Nominováni byli: Michal David, Vojtěch Dyk, Karel Gott, Tomáš Klus a Petr Kolář.

Finálový večer ankety TýTý 2012, který v přímém přenosu vysílala Česká televize, se konal 27. dubna v pražském Vinohradském divadle. Ocenění pro osobnost televizní publicistiky převzal Josef Klíma.20:41 - Vítěze přichází vyhlásit Petr Lesák a Jana Adamcová. Cenu v kategorii Osobnost televizní publicistiky si odnáší Josef Klíma. Klíma vnímá ocenění jako cenu pro celý pořad. "Hlasy jsou od lidí, kterým jsme v pořadu pomohli," řekl Klíma. 

20:36 - Osobnost televizní publicistiky je další vyhlašovanou kategorií. Karel Šíp vtipkuje o návratu Radka Johna k televizní publicistice. Nominováni v této kategorii byli: Nora Fridrichová, Josef Klíma, Janek Kroupa, Václav Moravec a Marek Wollner. 

20:32 - S písní Balada o pol'ných vtákoch přichází Meky Žbirka a Katarína Knechtová.

20:29 - Vítěze přichází vyhlásit tenistka Andrea Hlaváčková. Vítězem v kategorii Sportovní moderátor se stává Vojtěch Bernatský. Ten gratuluje ostatním umístěným. "Vítěz ale může být jen jeden - a to jsem já," vtipkuje.

20:25 - Další vyhlašovanou kategorií je kategorie Sportovní moderátor. Nominováni byli: Vojtěch Bernatský, Jaromír Bosák, Petr Suchoň, Petr Vichnar a Robert Záruba.

Ocenění pro osobnost televizního zpravodajství převzala Lucie Borhyová.20:21 - Vítěze kategorie Osobnost televizního zpravodajství přichází vyhlásit generální ředitel TV Nova Jan Andruško a sportovní moderátorka Inna Puhajková. Vítězem se stává Lucie Borhyová. "Mám hroznou radost. Překvapilo mě to a moc potěšilo," uvedla Borhyová a poděkovala všem lidem, kteří ji podporují. Moderátor Karel Šíp její děkovnou řeč vtipným způsobem utíná. 

20:17 - První kategorií, ve které budeme znát vítěze, je Osobnost televizního zpravodajství. Nominováni byli: Marcela Augustová, Lucie Borhyová, Markéta Fialová, Reynolds Koranteng a Jolana Voldánová.

20:15 - O vítězi kategorie Objev roku mohou ještě dnes rozhodovat diváci. Nominována byla Kateřina Baďurová, která se blýskla v soutěži České televize StarDance. Za televizi Nova byl nominován Jáchym Kraus. Za Prima Family získal nominaci Martin Kraus. Za TV Barrandov byl nominován Michal Novotný. 

20:11 - Matěj Ruppert a Michael Kocáb zpívají píseň Sebastián.

20:05 - Přímý přenos na České televizi začíná, diváci ve vinohradském divadle vítají moderátora Karla Šípa. Ten uvádí, že nultý ročník se jmenoval "Mám rád", od prvního ročníku již mají ceny název "TýTý". 

19:59 - Do ankety 2011 poslali diváci svým favoritům prostřednictvím internetu a sms zpráv přes 693 tisíc hlasů.

19:52 - Vyhlašování výsledků patří mezi nejsledovanější pořady veřejnoprávní České televize. Loni zhlédlo finálový večer 1,22 milionu diváků starších 15 let, tedy 30,61 procenta diváků u televize. 

19:47 - Samozřejmě že zazní i jméno vítěze kategorie Objev roku. 

19:45 - Tak jako v předchozích letech bude uvedena do Dvorany slávy osobnost výrazně působící v oblasti televizní tvorby. Loni to byl herec Radoslav Brzobohatý.

19:44 - Bojovat se bude například o prvenství v kategorii Pořad roku, kde opět získala nominaci Partička televize Prima, absolutní vítěz loňské ankety TýTý. V nominacích se objevují i další jména loňských vítězů, například retreseriál České televize Vyprávěj. 

19:39 - Ve finále mají nejvíc zástupců Česká televize a Nova. Diváci mohli vybírat vítěze z pětice nominovaných v deseti kategoriích od 15. do 26. dubna prostřednictvím SMS zpráv či webových stránek www.tyty.cz.

19:38 - Galavečer v pražském Divadle na Vinohradech bude moderovat Karel Šíp, který v minulosti získal již tři ceny v podobě zakřiveného zrcadla Kurta Gebauera. Také letos je nominovaný jako osobnost televizní zábavy.

19:36 - Dobrý den, vítáme vás u on-line přenosu ze sledování vyhlášení výsledků 22. ročníku ankety popularity TýTý za rok 2012.

Autor: ČTK, Vendula Fižová

27.4.2013 VSTUP DO DISKUSE 2
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Stojící tramvaje. Ilustrační foto.
AKTUALIZOVÁNO
7

Prahu postihly rozsáhlé výpadky elektřiny, nejezdily tramvaje

Oto Košta sleduje výsledky hlasování o jeho odvolání z funkce hejtmana
AKTUALIZUJEME
31

Hejtman Olomouckého kraje Košta odvolán, vládnout by měl Okleštěk

DOTYK.CZ

Jako po válce. Podívejte se na kdysi výstavní čtvrť v Ostravě

Třeba to opravit a ne opustit! Těžko říci, zda sprejeři říkající si Deroj a Breck mysleli tyto slova vážně či ironicky. Nastříkali je každopádně mezi ruiny, které kdysi bývaly výstavními činžáky pro železničáře.

Sazka může na internetu provozovat Sportku nebo Eurojackpot

Sázková společnost Sazka může na internetu provozovat loterie jako například Sportku, Eurojackpot, Euromiliony nebo Kasičku. Dnes to sdělil mluvčí společnosti Václav Friedmann. Informaci potvrdilo i ministerstvo financí (MF), které Sazce licenci udělilo. Spuštění her online plánuje Sazka v nejbližší možné době.

AKTUALIZOVÁNO

Vraždu novorozence potrestal soud 15 lety vězení

Za vraždu novorozence potrestal dnes ústecký krajský soud ženu ze Štětí na Litoměřicku patnácti lety vězení. Matka dvou dětí těhotenství tajila, dítě porodila doma a životaschopného chlapce uložila do igelitové tašky, uvedla obžaloba. Tělíčko našel o měsíc později na poli traktorista.

Student z Brna vymyslel jedinečný výpočet. Dostal cenu Wernera von Siemense

Už jako středoškolák chodil občas o prázdninách vypomáhat do Ústavu přístrojové techniky Akademie věd. „Hrozně mě to bavilo. Tak jsem u toho pak už zůstal," vzpomíná pětadvacetiletý Tomáš Pikálek. Jeho diplomové práci letos v únoru udělila porota prestižní cenu Wernera von Siemense pro mladé talentované vědce.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies