VYBERTE SI REGION

Liga začne bitvou Sparty s Libercem

PRAHA - Atraktivním duelem dvou posledních mistrů, Sparty a Liberce, začne první srpnový víkend nová sezona fotbalové Gambrinus ligy.

26.6.2007
SDÍLEJ:

Fotbalisté Sparty vyhráli pohár pro mistry po dvou letech.Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz

Derby Sparty se Slavií přijde na řadu první říijnový víkend v 9. ligovém kole. Nováčci ligy, týmy Bohemians 1905 a Viktorie Žižkov, vstoupí do soutěže duely s Baníkem respektive v Mladé Boleslavi.

Rozhodl o tom úterní los v pražském Suchdole. Ten zase loňského vicemistra Slavii poslal k
ligové premiéře do Jablonce.

V novém ročníku zůstanou zachovány termíny přímých přenosů podle modelu z uplynulé sezony.

V neděli bude ČT4 Sport vysílat ligové duely od 20:15, v pondělí program ČT2 od 17:15.

Kluby zároveň mají možnost zvolit si hrací dny a čas výkopů svých domácích zápasů. Ty byly do devátého kola stanoveny na sobotu od 19:00 a neděli od 17:00, od 20. října by se v sobotu mělo hrát od 17:00 a v neděli od 15:00.

 

 

Program první fotbalové ligy ročníku 2007/08

1. kolo - 4. srpna:

Mladá Boleslav - Viktoria Žižkov, Jablonec - Slavia Praha, Kladno - Teplice, České Budějovice - Sigma Olomouc, SIAD Most - Viktoria Plzeň, Brno - Tescoma Zlín, Bohemians 1905 - Baník Ostrava, Sparta Praha - Slovan Liberec.

2. kolo - 11. srpna:

Baník Ostrava - SIAD Most, Slovan Liberec - Bohemians 1905, Tescoma Zlín - České Budějovice, Viktoria Plzeň - Sparta Praha, Teplice - Jablonec, Sigma Olomouc - Mladá Boleslav, Viktoria Žižkov - Brno, Slavia Praha - Kladno.

3. kolo - 18. srpna:

Jablonec - Mladá Boleslav, Kladno - Viktoria Žižkov, České Budějovice - Slavia Praha, SIAD Most - Teplice, Brno - Viktoria Plzeň, Bohemians 1905 - Sigma Olomouc, Sparta Praha - Tescoma Zlín, Baník Ostrava - Slovan Liberec.

4. kolo - 25. srpna:

Mladá Boleslav - Kladno, Jablonec - České Budějovice, Tescoma Zlín - Baník Ostrava, Viktoria Plzeň - Bohemians 1905, Teplice - Slovan Liberec, Sigma Olomouc - SIAD Most, Viktoria Žižkov - Sparta Praha, Slavia Praha - Brno.

5. kolo - 1. září:

Kladno - Jablonec, České Budějovice - Mladá Boleslav, SIAD Most - Slavia Praha, Brno - Teplice, Bohemians 1905 - Viktoria Žižkov, Sparta Praha - Sigma Olomouc, Baník Ostrava - Viktoria Plzeň, Slovan Liberec - Tescoma Zlín.

6. kolo - 15. září:

Mladá Boleslav - SIAD Most, Jablonec - Bohemians 1905, Kladno - České Budějovice, Viktoria Plzeň - Tescoma Zlín, Teplice - Sparta Praha, Sigma Olomouc - Brno, Viktoria Žižkov - Slovan Liberec, Slavia Praha - Baník Ostrava.

7. kolo - 22. září:

České Budějovice - Viktoria Žižkov, SIAD Most - Kladno, Brno - Jablonec, Bohemians 1905 - Slavia Praha, Sparta Praha - Mladá Boleslav, Baník Ostrava - Sigma Olomouc, Slovan Liberec - Viktoria Plzeň, Tescoma Zlín - Teplice.

8. kolo - 29. září:

Mladá Boleslav - Bohemians 1905, Jablonec - Sparta Praha, Kladno - Brno, České Budějovice - SIAD Most, Teplice - Viktoria Plzeň, Sigma Olomouc - Slovan Liberec - Viktoria Žižkov - Baník Ostrava, Slavia Praha - Tescoma Zlín.

9. kolo - 6. října:

SIAD Most - Jablonec, Brno - Mladá Boleslav, Bohemians 1905 - České Budějovice, Sparta Praha - Slavia Praha, Baník Ostrava - Teplice, Slovan Liberec - Kladno, Tescoma Zlín - Sigma Olomouc, Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov.

10. kolo - 20. října:

Mladá Boleslav - Slovan Liberec, Jablonec - Baník Ostrava, Kladno - Bohemians 1905, České Budějovice - Sparta Praha, SIAD Most - Brno, Sigma Olomouc - Teplice, Viktoria Žižkov - Tescoma Zlín, Slavia Praha - Viktoria Plzeň.

11. kolo - 27. října:

Brno - České Budějovice, Bohemians 1905 - SIAD Most, Sparta Praha - Kladno, Baník Ostrava - Mladá Boleslav, Slovan Liberec - Slavia Praha, Tescoma Zlín - Jablonec, Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc, Teplice - Viktoria Žižkov.

12. kolo - 3. listopadu:

Mladá Boleslav - Tescoma Zlín, Jablonec - Slovan Liberec, Kladno - Viktoria Plzeň, České Budějovice - Baník Ostrava, SIAD Most - Sparta Praha, Brno - Bohemians 1905, Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc, Slavia Praha - Teplice.

13. kolo - 10. listopadu:

Sparta Praha - Bohemians 1905, Baník Ostrava - Brno, Slovan Liberec - SIAD Most, Tescoma Zlín - Kladno, Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav, Teplice - České Budějovice, Sigma Olomouc - Jablonec, Viktoria Žižkov - Slavia Praha.

14. kolo - 24. listopadu:

Mladá Boleslav - Teplice, Jablonec - Viktoria Plzeň, Kladno - Baník Ostrava, České Budějovice - Slovan Liberec, SIAD Most - Viktoria Žižkov, Brno - Sparta Praha, Bohemians 1905 - Tescoma Zlín, Slavia Praha - Sigma Olomouc.

15. kolo - 1. prosince:

Baník Ostrava - Sparta Praha, Slovan Liberec - Brno, Tescoma Zlín - SIAD Most, Viktoria Plzeň - České Budějovice, Teplice - Bohemians 1905, Sigma Olomouc - Kladno, Viktoria Žižkov - Jablonec, Slavia Praha - Mladá Boleslav.

16. kolo - 8. prosince:

SIAD Most - Baník Ostrava, Bohemians 1905 - Slovan Liberec, České Budějovice - Tescoma Zlín, Sparta Praha - Viktoria Plzeň, Jablonec - Teplice, Mladá Boleslav - Sigma Olomouc, Brno - Viktoria Žižkov, Kladno - Slavia Praha.

17. kolo - 16. února:

Mladá Boleslav - Jablonec, Viktoria Žižkov - Kladno, Slavia Praha - České Budějovice, Teplice - SIAD Most, Viktoria Plzeň - Brno, Sigma Olomouc - Bohemians 1905, Tescoma Zlín - Sparta Praha, Slovna Liberec - Baník Ostrava.

18. kolo - 23. února:

Kladno - Mladá Boleslav, České Budějovice - Jablonec, Baník Ostrava - Tescoma Zlín, Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň, Slovan Liberec - Teplice, SIAD Most - Sigma Olomouc, Sparta Praha - Viktoria Žižkov, Brno - Slavia Praha.

19. kolo - 1. března

Jablonec - Kladno, Mladá Boleslav - České Budějovice, Slavia Praha - SIAD Most, Teplice - Brno, Viktoria Žižkov - Bohemians 1905, Sigma Olomouc - Sparta Praha, Viktoria Plzeň - Baník Ostrava, Tescoma Zlín - Slovan Liberec.

20. kolo - 8. března

SIAD Most - Mladá Boleslav, Bohemians 1905 - Jablonec, České Budějovice - Kladno, Tescoma Zlín - Viktoria Plzeň, Sparta Praha - Teplice, Brno - Sigma Olomouc, Slovan Liberec - Viktoria Žižkov, Baník Ostrava - Slavia Praha.

21. kolo - 15. března

Viktoria Žižkov - České Budějovice, Kladno - SIAD Most, Jablonec - Brno, Slavia Praha - Bohemians 1905, Mladá Boleslav - Sparta Praha, Sigma Olomouc - Baník Ostrava, Viktoria Plzeň - Slovan Liberec, Teplice - Tescoma Zlín.

22. kolo - 22. března

Bohemians 1905 - Mladá Boleslav, Sparta Praha - Jablonec, Brno - Kladno, SIAD Most - České Budějovice, Viktoria Plzeň - Teplice, Slovan Liberec - Sigma Olomouc, Baník Ostrava - Viktoria Žižkov, Tescoma Zlín - Slavia Praha.

23. kolo - 29. března

Jablonec - SIAD Most, Mladá Boleslav - Brno, České Budějovice - Bohemians 1905, Slavia Praha - Sparta Praha, Teplice - Baník Ostrava, Kladno - Slovan Liberec, Sigma Olomouc - Tescoma Zlín, Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň.

24. kolo - 5. dubna:

Slovan Liberec - Mladá Boleslav, Baník Ostrava - Jablonec, Bohemians 1905 - Kladno, Sparta Praha - České Budějovice, Brno - SIAD Most, Teplice - Sigma Olomouc, Tescoma Zlín - Viktoria Žižkov, Viktoria Plzeň - Slavia Praha.

25. kolo - 12. dubna:

České Budějovice - Brno, SIAD Most, Bohemians 1905, Kladno - Sparta Praha, Mladá Boleslav - Baník Ostrava, Slavia Praha - Slovan Liberec, Jablonec - Tescoma Zlín, Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň, Viktoria Žižkov - Teplice.

26. kolo - 19. dubna:

Tescoma Zlín - Mladá Boleslav, Slovan Liberec - Jablonec, Viktoria Plzeň - Kladno, Baník Ostrava - České Budějovice, Sparta Praha - SIAD Most, Bohemians 1905 - Brno, Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov, Teplice - Slavia Praha.

27. kolo - 26. dubna:

Bohemians 1905 - Sparta Praha, Brno - Baník Ostrava, SIAD Most - Slovan Liberec, Kladno - Tescoma Zlín, Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň, České Budějovice - Teplice, Jablonec - Sigma Olomouc, Slavia Praha - Viktoria Žižkov.

28. kolo - 3. května:

Teplice - Mladá Boleslav, Viktoria Plzeň - Jablonec, Baník Ostrava - Kladno, Slovan Liberec - České Budějovice, Viktoria Žižkov - SIAD Most, Sparta Praha - Brno, Tescoma Zlín - Bohemians 1905, Sigma Olomouc - Slavia Praha.

29. kolo - 12. května:

Sparta Praha - Baník Ostrava, Brno - Slovan Liberec, SIAD Most - Tescoma Zlín, České Budějovice - Viktoria Plzeň, Bohemians 1905 - Teplice, Kladno - Sigma Olomouc, Jablonec - Viktoria Žižkov, Mladá Boleslav - Slavia Praha.

30. kolo - 19. května:

Viktoria Žižkov - Mladá Boleslav, Slavia Praha - Jablonec, Teplice - Kladno, Sigma Olomuc - České Budějovice, Viktoria Plzeň - SIAD Most, Tescoma Zlín - Brno, Baník Ostrava - Bohemians 1905, Slovan Liberec - Sparta Praha.

 

26.6.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Aston Martin postaví 25 nových exemplářů modelu DB4 GT. Cena je astronomická

Britská automobilka Aston Martin se vrátí k výrobě vozu, jehož život byl původně vymezen lety 1959 až 1963. Příští rok totiž obnoví produkci slavného modelu DB4 GT, v plánu je stavba 25 kusů.

Taneční soutěž StarDance vyhrál Piškula před Bankem a Plodkovou

Praha - Vítězem osmé řady taneční soutěže StarDance se stal herec Zdeněk Piškula, který tančil s Veronikou Lálovou. Ve finále dnes předstihl lyžaře Ondřeje Banka s Evou Krejčířovou. Třetí skončila v diváckém hlasování herečka Jana Plodková s Michalem Padevětem. Odborná porota v přímém přenosu České televize ohodnotila stejným počtem bodů dnešní výkony Piškuly a Plodkové, Bank v tomto pořadí zůstal třetí.

Zaorálek míří do Turecka, jednat bude i o zadržených Češích

Ankara/Praha - Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek odlétá v pondělí na dvoudenní návštěvu Turecka. Chce jednat o migrační krizi a podpořit vzájemné obchodní vztahy, bude se ale zabývat i případem dvojice Čechů, kteří byli v zemi zadrženi kvůli údajné příslušnosti ke kurdským milicím. Věnovat by se měl i problematickému projektu stavby turecké elektrárny Yunus Emre, na který poskytla úvěr Česká exportní banka (ČEB) a pojistila ho státní pojišťovna EGAP.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies