Bayern vyhrál i druhý zápas v sezoně, opět se trefil Lewandowski

Gelsenkirchen (Německo) - Fotbalisté Bayernu Mnichov vyhráli i druhý zápas nové sezony německé ligy. Góly Roberta Lewandowského a Joshui Kimmicha v poslední desetiminutovce zvítězili na hřišti Schalke 2:0 a vedou tabulku s šesti body a skóre 8:0. Schalke naopak na první body zatím čeká.

9.9.2016

Bayern MnichovFoto: ČTK

Úřadující šampioni se dnes ale v Gelsenkirchenu proti agresivně hrajícímu domácímu týmu dlouho nedokázali prosadit. Skóre otevřel až polský reprezentant trefou v 81. minutě, Kimmich přidal druhý gól ve druhé minutě nastavení.

"Byl to hodně náročný a dobrý zápas. Věděli jsme, že musíme být trpěliví," řekl po utkání Lewandowski, který vede po dvou zápasech tabulku střelců s čtyřmi góly. "Bylo to důležité vítězství," dodal.

Autor: Redakce / ČTK