Svěřenci trenéra Ščasného sice po úvodním dějství vedli díky brance Kopice, po přestávce ale nechali Slezany skórovat dvakrát vprůběhu jediné minuty.

Necelých třináct set diváků rozradostnili střídající Malíř a Brazilec Rodrigues.

Otočit nepříznivý vývoj zápasu už se Středočechům přes veškerou snahu nepodařilo. Jejich základní sestava přitom byla víceméně totožná stou, která nastupuje vlize a Poháru UEFA.

Podobné selhání jako Mladá Boleslav předvedla minulý týden pražská Slavia. Účastník Ligy mistrů prohrál na hřišti divizní Líšně 3:4. Vedení klubu udělilo hráčů za vyřazení pokuty ve výši padesát tisíc korun na hlavu.