Brazílie zvládla i osmé utkání pod Dungou, Francie porazila Dánsko

Londýn - Fotbalisté Brazílie porazili v Londýně Chile 1:0 a pod koučem Dungou vyhráli už osm přípravných utkání. Jediný gól zápasu vstřelil v 72. minutě střídající Roberto Firmino.

29.3.2015 AKTUALIZOVÁNO 29.3.2015

Francie zdolala Dánsko, jeden gól dal Alexandre Lacazette (vlevo)Foto: ČTK/IMAGO

Fyzicky náročný duel zvládli lépe "Kanárci", jednu z nemnoha šancí využil po přihrávce Danila záložník bundesligového Hoffenheimu Firmino a připsal si druhou branku za reprezentaci. Brazilského gólmana Jeffersona přímo ohrozil až v 86. minutě Fernández, porážce však nezabránil.

Chile se naposledy povedlo zdolat "skoro souseda" v roce 2000, od té doby s "Kanárky" odehrálo už 14 utkání.

Brazílie naposledy odešla poražena na loňském domácím mistrovství světa v utkání o třetí místo s Nizozemskem (0:3).

Francie, která ve čtvrtek prohrála 1:3 právě s Brazílií, dnes zvládla duel s Dánskem. Ve 14. minutě se k dorážce dostal nejlepší střelec Ligue 1 Lacazette, na rozdíl dvou branek zvýšil ještě před koncem poločasu útočník londýnského Arsenalu Giroud. Ve druhé půli měli Dánové více šancí, domácí ale podržel gólman Ruffier.

Kde se žije nejlépe? Vítězí Melbourne a Vídeň. Praha uzavírá šestou desítku

/FOTOGALERIE, HARMONOGRAM/ - Kolem dvaceti kousků naservíruje zítra publiku na letišti v Letňanech britský zpěvák a tanečník. Nebudou chybět nové věci z desky The Heavy Entertainment Show, jež vyšla loni. Areál se otevře již v 15 hodin.

Velká světlometová krádež: zaměstnanci ukradli zboží za statisíce

Velkou krádež vyšetřují policisté ve firmě na výrobu světlometů v Mohelnici. Skupina devíti lidí zde kradla výrobky. Celkově způsobili škodu za devět set tisíc korun.