Budějovice si poradily s Frýdkem-Místkem a dotáhly se na Baník

České Budějovice - Fotbalisté Českých Budějovic porazili v 8. kole druhé ligy Frýdek-Místek 3:1. V tabulce jim se ziskem 17 bodů patří druhé místo o skóre za vedoucí Ostravou, Baník má však utkání k dobru. Před třetí Opavou mají Jihočeši dvoubodový náskok.

23.9.2016

Ivo Táborský v zápase Dynama s Ústím obchází Miskoviče. V sobotu hraje Dynamo v televizním šlágru v Olomouci.Foto: Deník/ Jan Škrle

Domácí poslal do vedení v desáté minutě Klesa, ještě do přestávky ale vyrovnal Slaninka. Ve druhém poločase druhou branku Budějovic přidal Táborský a v samém závěru definitivně rozhodl střídající Kadula.

Frýdek-Místek tak prodloužil sérii bez vítězství na pět zápasů, Jihočeši naopak odčinili zatím jedinou porážku v sezoně z minulého kola s Olomoucí.

2. fotbalová liga - 8. kolo:

České Budějovice - Frýdek-Místek 3:1 (1:1)
Branky: 10. Klesa, 50. Táborský, 90. Kadula - 21. Slaninka. Rozhodčí: Ulrich - Vlček, Šimáček. ŽK: Willwéber, Petrovič, Švrček (všichni Frýdek-Místek). Diváci: 1774.

Hospodští mají z EET strach. Lídři se v debatě zamýšleli, zda oprávněně

Praha /VIDEO/ - Dalším důležitým tématem předvolební debaty lídrů byla problematika zavedení EET. Hospodští si totiž stěžují, že EET a potenciální, plošný zákaz kouření jim pořádně zkomplikují podnikání. Jak se k této otázce postavili jednotliví představitelé politických stran a jakou protiváhu mohou hospodským nabídnout?

Moskva: Americký letoun zabil v Iráku někdejšího šampiona v zápase

Moskva – Někdejší mistr Evropy v zápase ve volném stylu Čamsulvar Čamsulvarajev přišel o život při útoku amerického bezpilotního letounu v Iráku. Stroj zaútočil na území, které má pod kontrolou teroristická organizace Islámský stát (IS), informovala dnes ruská média. Podle nich se Čamsulvarajev podílel na verbování a výcviku nových členů pro IS.

Evropská liga: Sparta - Inter Milán

Senzace na Letné. Sparta po skvělém výkonu smetla slavný Inter 3:1!

Praha /FOTOGALERIE/ - Fotbalisté Sparty porazili ve druhém kole základní skupiny Evropské ligy na Letné Inter Milán 3:1. O výhře rozhodli autor dvou gólů Václav Kadlec a Mario Holek, kteří pro dosavadního asistenta a kouče dorostu Davida Holoubka zařídili vítěznou premiéru mezi dospělými. Za Inter snížil v 71. minutě Rodrigo Palacio, hosté navíc v závěru přišli o vyloučeného Andreu Ranocchia.