Darida a spol. neubránili cenné vítězství. Hamburk remizoval s Freiburgem

Hamburk - Záchranářský souboj ve 32. kole německé fotbalové ligy mezi Hamburkem a Freiburgem skončil 1:1. Domácí uhráli remízu díky gólu Gojka Kačara v poslední minutě.

8.5.2015

Hamburk remizoval s FreiburgemFoto: ČTK/IMAGO

Ani jednomu týmu nicméně remíza příliš nepomohla, HSV zůstal v osmnáctičlenné tabulce čtrnáctý bod před patnáctým Freiburgem. Oba páteční soupeři mohou být v tomto kole předstiženi Hannoverem a Paderbornem a klesnout do pásma sestupu.

Hamburk, jenž vyhrál předchozí dva zápasy, prohrával od 25. minuty po tvrdé střele Admira Mehmediho. Freiburg v sestavě s Pavlem Krmašem a Vladimírem Daridou bránil cenné vedení až do poslední minuty řádné hrací doby, kdy po souboji ve vzduchu s brankářem Bürkim vyrovnal hlavou Kačar.

Německá fotbalová liga - 32. kolo:

Hamburk - Freiburg 1:1 (90. Kačar - 25. Mehmedi).

10 nejspolehlivějších ojetých SUV po konci záruky. Na vrcholu jsou Japonci

Existuje spousta zajímavých statistik, které vám mohou pomoci při koupi ojetého auta. Kategorie SUV je stále populárnější, a proto není od věci kouknout na spolehlivost těchto vozů, jakmile jim skončí tovární záruka.

Americký torpédoborec se srazil s ropným tankerem. Deset námořníků se pohřešuje

/ VIDEO / Americký raketový torpédoborec se v pondělí při cestě do Singapuru srazil s ropným tankerem. Pět námořníků bylo při srážce zraněno, deset se jich pohřešuje.

„Opevnění“ Hradu s novým prezidentem padne

/INFOGRAFIKA/ Přesně před rokem se u vstupu na Pražský hrad objevily dva bezpečnostní rámy. Nedávný teror v Barceloně opět otevřel otázku jsou kontroly ve prospěch zvýšení bezpečnosti návštěvníků, nebo je tomu spíše naopak?

Trpké výročí. Připomínáme si 49 let od vpádu vojsk Varšavské smlouvy

Výročí 49 let od invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa si dnes lidé připomenou na několika místech České republiky. Oběti okupace lidé uctí tradičně před budovou Českého rozhlasu na pražské Vinohradské třídě. Pietní akce se uskuteční také v Brně, v Liberci nebo na pražském Václavském náměstí u sochy sv. Václava, kde budou předčítána jména obětí.