To má však k dobru nedělní zápas se zlínským béčkem. O jediný gól zápasu se postaral po hodině hry Petr Dittrich, jenž nastoupil ve středu fulnecké zálohy společně s exreprezentantem Radkem Slončíkem.

Poprvé na jaře bodovaly třetí Mutěnice. Brumov zdolaly 2:0 jednak zásluhou branek Škripce a Zemánka, jednak dobrého výkonu brankáře národního týmu do 20 let Petra, jenž přišel do Mutěnic na hostování z Baníku Ostrava.

Šest zápasů za sebou už nevyhrálo brněnské béčko, s Dolním Benešovem doma remizovalo 1:1. Bod za stejný výsledek, vůbec první v této sezoně zvenku, si odvezly poslední Hranice z Jihlavy. Domácí navíc vyrovnali až dvě minuty před koncem, kdy už na hřišti chyběl vyloučený hranický fotbalista Anastazovský.

Fotbalistům rezervy Slovácka, kteří přezimovali v čele tabulky MSFL, se až ve třetím jarním dějství podařilo získat alespoň bod. V Kunovicích se v neděli rozešli se Zlínem po bezbrankové remíze. Blíže k vítězství však byli hosté, kteří měli daleko víc šancí. Slovácký tým tak ztrácí ze druhé pozice na vedoucího nováčka z Fulneku už čtyři body.

Bez bodového zisku a dokonce i vstřelené branky zůstává na jaře Lipová, jež podlehla brankami Lacka a Podzemského z penalty 0:2 Znojmu. Hosté naopak vyhráli počtvrté za sebou, aniž by sami inkasovali a především udrželi bodový kontakt se třetími Mutěnicemi.

Stejný výsledek si odvezl Frýdek-Místek z Kravař, kde porazil ve slezském derby domácí rezervu ostravského Baníku zásluhou dvou tref Lukáše Fujerika. Po sérii pěti výher za sebou se musel spokojit s remízou 1:1 v Uničově tým Slovanu Břeclav. Na Svobodovu branku v polovině druhého poločasu odpověděl už za dvě minuty vyrovnávacím gólem z penalty domácí Stoklásek.

Výsledky - 19. kolo: Brno B - Dolní Benešov 1:1 (0:1), Jihlava B - Hranice 1:1 (0:0), Karviná - Fulnek 0:1 (0:0), Mutěnice - Brumov 2:0 (1:0), Lipová - Znojmo 0:2 (0:1), Ostrava B - Frýdek-Místek 0:2 (0:1), Slovácko B - Zlín B 0:0, Uničov - Břeclav 1:1 (0:0)..

1. Fulnek 19 13 3 3 40:17 42

2. Slovácko B 19 12 2 5 33:15 38

3. Mutěnice 19 9 6 4 29:21 33

4. Znojmo 19 11 0 8 27:23 33

5. Uničov 19 8 5 6 23:16 29

6. Frýdek-Místek 19 8 5 6 29:23 29

7. Karviná 19 8 5 6 29:24 29

8. Břeclav 19 8 4 7 23:22 28