Fotbalisté Valencie remizovali s Vallecanem a jsou opět před Sevillou

Madrid - Fotbalisté Valencie remizovali v dnešní dohrávce 34. kola španělské ligy na hřišti Vallecana 1:1 a posunuli se na čtvrté místo tabulky zajišťující předkolo Ligy mistrů. Sevillu však na pátou příčku odsunuli pouze díky lepšímu skóre.

30.4.2015 AKTUALIZOVÁNO 1.5.2015

Vallecano remizovalo s ValenciíFoto: ČTK/EFE

Valencie se mohla v případě vítězství na čtvrté příčce osamostatnit, ale s Vallecanem prohrávala od 19. minuty po brance Embarby. Po hodině hry ale dostal červenou karty domácí Morcillo a přesilovku chvíli na to využil Parejo. Třináct minut před koncem se síly vyrovnaly po vyloučení Rodriga a do konce zápasu se už skóre nezměnilo.

Španělská fotbalová liga - 34. kolo:

Vallecano - Valencie 1:1 (19. Embarba - 66. Parejo), Granada - Espaňol Barcelona 1:2 (73. Mainz - 45. S. García, 84. Montaňés).

20. Córdoba 34 3 11 20 21:53 20

Poznámka: Almería přišla o 3 body kvůli dluhu za přestup hráče, verdikt FIFA ještě může zvrátit CAS.

Rajtoralovi chyběla rodina, shodli se hráči. Má pozitivní vliv, říká Hašek

Co třeba vzpomínka na to, jak František Rajtoral na Schalke nádhernou brankou vynutil pro Plzeň prodloužení nervydrásajícího fotbalového poháru? Pro fanoušky kulatého nesmyslu hřejivá vzpomínka na jedno z nejpěknějších období světlovlasého kluka z Příbrami, který si v neděli vzal život.

Kmoníček se setkal s Trumpem. Předal mu pověřovací listiny

Nový český velvyslanec v USA Hynek Kmoníček se setkal s americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Předal mu pověřovací listiny. Kmoníček to uvedl na svém twitterovém účtu.

Le Penová odstoupí z čela Národní fronty. Dočasně?

Kandidátka na francouzskou prezidentku Marine Le Penová nepovede Národní frontu. Uvedla to jen den poté, co postoupila do druhého kola voleb, ve kterém se utká s centralistou Emmanuelem Macronem.