Inter remizoval s Palermem a nevyužil šanci jít do čela ligy

Řím - Fotbalisté Interu Milán remizovali v devátém kole s Palermem 1:1 a nevyužili šanci posunout se do čela tabulky. Na druhém místě jsou o skóre za Fiorentinou, kterou čeká v neděli přímý souboj o první příčku s AS Řím.

24.10.2015

Zápas série A Inter Milán - Palermo.Foto: čtk

Milánský tým se dočkal na Sicílii vedoucí branky v 60. minutě, kdy Ivan Perišič "uklidil" do prázdné branky přihrávku Jonathana Biabianyho. Domácí však za šest minut srovnali zásluhou Alberta Gilardina a výsledek i díky vyloučení stopera Interu Jeisona Murilla udrželi.

Boloňa si na poslední chvíli zajistila vítězství 2:1 nad Carpi. Souboj nováčků ve prospěch Boloni zlomil ve třetí minutě nastavení Adam Masina, zajistil svému týmu druhé vítězství v ročníku a posun z poslední příčky tabulky, kam klesl soupeř.

Italská fotbalová liga - 9. kolo:

Empoli - FC Janov 2:0 (44. Krunič, 57. Zieliňski), Carpi - Boloňa 1:2 (24. Letizia - 47. Gastaldello, 90.+3 Masina), Palermo - Inter Milán 1:1 (66. Gilardino - 60. Perišič).

24.10.2015 VSTUP DO DISKUSE
Premiér Bohuslav Sobotka během rozhovoru Deníku.
9

Teroristé nás nezastraší, řekl Sobotka k londýnskému atentátu, Zeman vyčkává

Plzeňský forvard Michael Krmenčík
35

Lukašenkův režim přitvrzuje: KGB zatkla nejméně 11 lidí

V Bělorusku dnes zadrželi agenti tajné policie KGB nejméně jedenáct příslušníků organizace Bílá legie, kterou opozice označuje za vlasteneckou a režim za extremistickou. Podle vládních médií je razie namířena proti osobám usilujícím o destabilizaci země. Zatýkání se údajně nevyhnulo ani příslušníkům bezpečnostních složek a pohraniční stráže. Informovala o tom agentura BelaPAN.

Češka žijící v Londýně: Lidé se spíše diví, že se to nestalo dřív

Příbram/Londýn - Středeční teroristický útok v Londýně otřásl celým světem. Situaci v Londýně popsala Deníku Martina Stromková z Příbramska, která v Anglii žije zhruba deset let.

Ukrajinci zakázali ruské zpěvačce cestu na Eurovizi v Kyjevě

Ukrajinská tajná služba SBU zakázala vstup do země ruské zpěvačce Juliji Samojlovové, která měla Rusko reprezentovat v květnové soutěži Eurovize v Kyjevě. "Nežádoucí osobou" se stala tím, že porušila ukrajinské zákony návštěvou anektovaného poloostrova Krym. Neobvyklý krok oznámila televize 112 s odvoláním na mluvčí SBU. Zákaz má platit po tři roky.