Janda zajistil hattickem Vlašimi první výhru v sezoně

Ústí nad Labem - Fotbalisté Vlašimi slaví první výhru v sezoně Fotbalové národní ligy. V dohrávce 5. kola smetli Ústí nad Labem 5:2. Hattrickem se o to zasloužil Ladislav Janda.

13.9.2016

Fotbalisté Vlašimi (v zeleném) proti Ústí nad Labem.Foto: Deník/Karel Pech

Tak tohle byl propadák! Ústí zcela selhalo a s papírovým outsiderem z Vlašimi a doma schytalo „bůra". Severočeši tak jen potvrdili, že jim vstup do nové sezony hrubě nevyšel a po šesti kolech se s pouhými čtyřmi body topí u dna tabulky. Horší už je jen nováček z Prostějova!

„Už musíme zabrat, jednoznačným cílem je výhra," povídal před bitvou s Vlašimí kapitán Army Jan Peterka. Po utkání mu ale zbyly oči pro pláč. Ústecká obrana nabídla soupeři den otevřených dveří a přestože domácí díky brzké trefě Myslivečka vedli, v 50. minutě už svítil na světelné tabuli hrozivý stav 1:3. Hattrickem se o něj zasloužil Janda.

Po hodině hry sice z trestného kopu snížil Kateřiňák a vrátil domácím naději, ta ale definitivně vyhasla v 77. minutě, kdy přidal čtvrtý gól Nečas. V poslední minutě pak dokonal zkázu Army Tarczal. Severočeši prohráli 2:5 a pokud nezvládnou páteční domácí zápas s Pardubicemi, zadělají si na problém…

Ústí nad Labem - Vlašim 2:5 (1:2)

Branky: 3. Mysliveček, 63. Kateřiňák - 7., 12. a 50. Janda, 77. Nečas, 90. Tarczal. Rozhodčí: Příhoda - Pospíšil, Hájek. ŽK: Vaněk, Peterka, Kateřiňák - Tarczal, Vondra, Nečas. Diváci: 916.

Ústí nad Labem: Tvrdoň - Zeman, Peterka, Vaněk, Šnirc - Kateřiňák, Miskovič (65. Martykán) - Moulis, Mysliveček (57. Výborný), Leibl - Pouček. Trenér: Skála.
Vlašim: Nguyen - Breda, Kavka, Piško, Vondra - Janda, Tarczal, Kulhánek, Tusjak (62. Frizoni) - Nečas (83. F. Hašek), Vyhnal (89. Reiter). Trenér: M. Hašek.

Autor: Pavel Přibyl

13.9.2016 VSTUP DO DISKUSE

2

Ze soboty na neděli se mění čas. Na posun jsou citliví lidé i zvířata

Předseda hnutí STAN Petr Gazdík (vlevo) a první místopředseda Vít Rakušan.
4 5

Jeden program, jedno logo! Hnutí STAN půjde do voleb v koalici s lidovci

Ocenění pro Vránovou. Získala Thálii za celoživotní mistrovství v činohře

Herečka Alena Vránová převzala dnes večer v Praze za dlouhotrvajícího potlesku zaplněného hlediště české první scény prestižní Cenu Thálie za celoživotní činoherní mistrovství. Na jevišti historické budovy Národního divadla v Praze stála už před devíti lety, kdy přebírala prestižní pohár za výkon v inscenaci Bouřlivé jaro v Divadle Ungelt, které je už téměř 20 let jejím druhým domovem.

Dominik Feri: Lajknutí neznamená hlas v urně. A to je výzva i pro mě

/ROZHOVOR/ Sešli jsme se v restauraci, která podle Dominika Feriho (TOP 09) změnila prostředí v Praze. Ráno tu lidé snídají, odpoledne studenti píší seminární práce a v létě se tady sedí na okenních parapetech a pije pivo. Přesně to vystihuje atmosféru, kterou má nejmladší radní nejen v Teplicích, ale v celé české historii, rád – uvolněnou, plnou života, diskusí a plánů. Ty má Dominik Feri velké.

Sivok před San Marinem: Vpředu máme hladové kluky, věřím jim

/ROZHOVOR od zvláštního zpravodaje Deníku/ Od českého národního týmu se zítra v San Marinu očekává čisté konto. Podle kapitána Tomáše Sivoka však právě první pohled klame, svěřence Karla Jarolíma, a speciálně obránce, nečeká jednoduchá práce.

Návštěva interiéru: petrolejová modř

Vydejme se do bytu mladého muže, úspěšného muže, fanouška dobrého umění, fotografie a modré barvy ve všech jejích odstínech. Pojďme se podívat do bytu s petrolejovou modří.