Zápas v Parmě, kde se hrálo kvůli nevyhovujícímu stadionu Cagliari, se nevyvíjel pro favorita dobře. V 16. minutě poslal sardinský tým do vedení z penalty Pinilla a Cagliari sahalo po senzaci. V 65. minutě byl však po druhé žluté kartě vyloučen Astori a Juventus přesilovku využil.

V 72. minutě sice ještě Vidal neodčinil svůj penaltový faul z prvního poločasu a neproměnil pokutový kop, tři minuty nato však přece jen turínský tým skóroval díky střídajícímu Matrimu. Stejný hráč, jenž se dosud v sezoně trefil pouze jednou, se v závěru postaral o rozhodnutí. Brankou v druhé nastavené minutě otočil skóre a zlomené "domácí" dorazil dvě minuty nato Vučinič.

Juventus tak v kalendářním roce nasbíral 94 bodů a překonal o dva body rekord AC Milán z roku 2005.

Italská fotbalová liga - 18. kolo:

Pescara - Catania 2:1 (23. Celik, 90.+5 Togni - 35. Barrientos), Cagliari - Juventus Turín 1:3 (16. Pinilla z pen. - 75. a 90.+2 Matri, 90.+5 Vučinič).

1. Juventus Turín    18    14    2    2    39:11    44
  2. Inter Milán    17    11    1    5    29:18    34
  3. Lazio Řím    17    10    3    4    25:18    33
  4. Fiorentina    17    9    5    3    33:19    32
  5. Neapol    17    10    3    4    31:17    31
  6. AS Řím    17    9    2    6    38:27    29
  7. AC Milán    17    8    3    6    32:22    27
  8. Catania    18    7    4    7    26:27    25