Neapoli bude proti Spartě chybět Insigne, přetrhl si vazy v koleni

Řím - Fotbalisté Neapole přišli do konce sezony o Lorenza Insigneho. Třiadvacetiletý útočník si v nedělním utkání italské ligy s Fiorentinou (1:0) přetrhl přední zkřížený vaz v pravém koleni a musí na operaci.

10.11.2014

Lorenzo Insigne z Neapole v péči zdravotníků.Foto: ČTK/AFLO/Maurizio Borsari

Mimo jiné tak přijde o utkání Evropské ligy se Spartou, které se v Praze hraje za necelé tři týdny.

Insigne se zranil v prvním poločase a v 25. minutě musel střídat. Podle agentury ANSA se šestinásobný italský reprezentant podrobí operaci dnes v Římě. Délku následné rekonvalescence vedení klubu neupřesnilo, v podobných případech však zpravidla jde o šest měsíců.

Insigne v dosavadním průběhu italské ligy nastoupil k jedenácti zápasům a vstřelil jednu branku. V Evropské lize, ve které je Neapol s devíti body o skóre druhá za Spartou, odehrál jen 73 minut při domácí výhře 3:0 nad Young Boys Bern v minulém týdnu.

10.11.2014 VSTUP DO DISKUSE
Andrej Babiš
DOTYK.CZ

Jste zloděj formátu, jaký tu nikdy nebyl, uslyšel Babiš na svém mítinku

Jaroslav Dvořák, známý pod přezdívkou Indián (vpravo).
5

Záhadná smrt bezdomovce Indiána: viděl jsem, jak ho surově mlátí, tvrdí svědek

AUTOMIX.CZ

Teď umřu... Richard Hammond se konečně vyjádřil k nehodě, co přesně se stalo?

Jsou to už více než dva týdny, co moderátor Richard Hammond ošklivě boural ve Švýcarsku s elektromobilem Rimac Concept One. Na konci vrchařské trati vyletěl ze silnice, a urazil 300 metrů dolů z kopce, než se auto zastavilo a shořelo.

Ostatky Horákové jsou 67 let po její popravě stále neznámo kde

Ani 67 let po justiční vraždě právničky Milady Horákové není zřejmé, jak komunistický režim naložil s jejími ostatky.

Ukrajina hlásí kyberútok. Nebezpečný email se šíří světem, zasáhl i Česko

Prvním, kdo ohlásil napadení svých počítačových systémů, byla Ukrajinská národní banka. Útok pak začaly hlásit další banky, státní úřady a soukromé i státní firmy z celého světa. Za útokem stojí zatím „neznámý virus." Poradce ministra vnitra Anton Geraščenko uvedl, že podobné organizované systémy používají ruské zpravodajské služby. Útočníci požadují výkupné.

Konec sporné výstavy? Radnice má „v rukávu" právní posudek

Spor o expozici Body The Exhibition vystavující mrtvá těla spěje k rozuzlení. Vedení Prahy 7 získalo právní analýzu, která by mohla přesvědčit policii o nevhodnosti výstavy.