Němci, v jejichž základní sestavě nastoupili například brankář Barcelony Ter Stegen nebo záložník Liverpoolu Can, začali lépe a v 15. minutě šli do vedení po brance Hofmanna. Po půl hodině hry vyrovnal Lingard, ale krátce po poločase vrátil hostům vedení svým druhým zásahem útočník Hofmann.

Závěr utkání s třicetitisícovou návštěvou patřil Anglii. V 79. minutě srovnal Redmond a krátce po něm rozhodl o vítězství domácích Ward-Prowse. Svěřenci Garetha Southgatea navázali na páteční triumf 1:0 v České republice, naopak německá jednadvacítka prohrála poprvé po více než roce.

Srbsku usnadnil cestu za vítězstvím italský útočník Berardi, jenž byl na začátku druhé půle vyloučen po druhé žluté kartě. Hosté v Beneventu využili početní převahu po hodině hry zásluhou skórujícího Milunoviče.

Evropský šampionát hraný v Praze, Olomouci a Uherském Hradišti startuje 17. června. Český tým se vedle Německa a Srbska utká v základní skupině ještě s Dánskem. Druhou čtveřici turnaje tvoří Anglie, Itálie, Portugalsko a Švédsko.