ON-LINE: Německo 19 - ČR 19 2:1, konec

Mladá Boleslav - Semifinále mistrovství Evropy hráčů do 19 let sledujte s Deníkem.

23.7.2008 1

V souboji Němec Kopplin a český útočník Vošahlík.Foto: GetPhoto/Martin Sidorják

Pro aktualizaci stránky stiskněte F5

120. (+2) Konec utkání, Němci si ve finále zahrají s Itálií, která porazila Maďarsko 1:0.
120. (+2) Střela Marečka šla mimo.
120. ŽK pro Němce, obdržel ji Nsereko.
119. Povedený centr a zaváhání středu české obrany poslalo do sóla Sukuta-Pasu, který nechytatelnou ranou poslal Němce do vedení. 2:1.
113. Střídají Češi, odešel Lecjaks a přišel Wojnar.
109. ŽK pro německého hráče Kopplina.
106. Začalo druhé prodloužení. Německo vystřídalo, přišel Vrancic, odešel Gabhart.
105. Konec prvního prodloužení.
105. Poslední minuta prvního prodloužení, Češi budou zahrávat trestný kop z pravé strany. Bez ohrožení německé branky.
101. Tentokrát tvrdá střela Risseho skrz skrumáž hráčů neprošla.
100. Gebhard střílí půl metru mimo, ale sudí nechává trestný kop opakovat pro předčasné vyběhnutí ze zdi.
99. Faul před českým vápnem, Němci budou zahrávat trestný kop z dvaceti metrů.
98. Střídání Česka. Za Hableho přichází Reinberk.
97. Střídání Němců. Odchází Sven Bender, přichází Latza.
94. Zpoza vápna střílel Sukuta-Pasu, ale nepřesně.
91. Začalo prodloužení.
90. (+2) Konec druhého poločasu, bude se prodlužovat.
90. (+2) Sven Bender to zkusil z velké dálky, ale brankář Vaclík byl na místě.
90. Druhý poločas se bude nastavovat o dvě minuty.
85. ŽK obdržel český záložník Hable.
84. Necid nedal stoprocentní šanci! Sám na malém vápně poslal hlavou míč mimo!
79. Trestný kop Česka z pravé strany po teči německé obrany jen těsně minul levou tyč Zielerovy branky.
76. ŽK dostal Lars Bender.
70. Přímočarou akci na druhé straně zakončil povedenou střelou Lecjaks, ale brankář Zieler míč zkrotil.
68. Největší šanci utkání propásl střídající Sukuta-Pasu. Po centru Larse Bendera z pravé strany sám na malém vápně minul míč.
65. Němci střídají, hřiště opustil Naki, místo něj přišel Sukuta-Pasu.
65. Obraz hry se změnil, šance jsou na obou stranách, hraje se nahoru dolů. Ta tam je opatrná hra z prvního poločasu.
62. Centr z pravé strany hlavičkoval dobře Gebhart (Německo), ale brankář Vaclík reflexivně jeho pokus vyrazil.
57. Dva rohy v rychlém sledu a závar před německou brankou vedoucí gól českému týmu nepřinesly.
55. Centr z pravé strany brankář Vaclík přečetl dobře.
52. Dalekonostný centr z trestného kopu stáhl německý brankář Zieler.
46. Začal druhý poločas.
Němci byli v prvním poločase o maličko aktivnější, ale gól dali po chybě českého brankáře. Český tým srovnal po standardní situaci, jinou příležitost na skórování si ze hry nevytvořil.
45. (+1) Skončil první poločas.
45. První poločas bude nastaven o jednu minutu.
43. ŽK pro Vošahlíka.
35. Střela Larse Bendera (Německo) z třiadvaceti metrů byla hodně nepřesná.
33. Faul před německým vápnem na Řezíka sudí jako nedovolený zákrok neposoudil.
24. Gól ČR! 1:1. Trestný kop Marečka z pravé strany přetavil nejlepší střelec turnaje Tomáš Necid hlavou ve vyrovnávací gól.
17. Gól Německa! 1:0. Brankář Vaclík neuspěl proti střele z velké dálky a laciný gól Risseho posílá Němce do vedení.
16. Trestný kop Německa z levé strany zahrával Gebhart, česká obrana centr odvrátila na aut.
15. Úvodní čtvrhodina byla z obou stran opatrná, Němci jsou aktivnější, měli dvě šance, Češi se do koncovky zatím nedostali.
9. Další střela Nsereka šla dva metry mimo branku.
8. Nařízen trestný kop Němců z dvaceti metrů, Nsereko pálí do zdi.
2. Německý roh odvrátil brankář Vaclík na aut.
2. Standardní situace českého týmu ze 40m, centr zastavil hvizd sudího, který viděl ve vápně český faul.
1. Vítáme vás na Městském stadionu v Mladé Boleslavi. Utkání přihlíží téměř zaplněné tribuny, které pojmou 5 tisíc diváků. Francouzský sudí Thual právě zahájil utkání.

Předpokládané sestavy

Německo: Zieler - Kopplin, Reinartz, Jungwirth, Diekmeier - Sven Bender, Lars Bender, Risse, Naki - Gebhart, Nserenko.

ČR: Vaclík - Řezník, Polák, Brunclík, Heidenreich - Hable, Morávek, Mareček, Lecjaks - Vošahlík, Necid.

Autor: Štefan Haragal