Plzeň zdolala Olomouc. Jablonec si vyšlápl na Brno, Vůch umlčel Teplice

Praha - Fotbalová liga měla v sobotu napilno. Plzeň zase nepřesvědčila, ale v bizarním utkání porazila Olomouc 1:0 a zůstane na čele. Další zápasy 19. kola? Liberec smetl Teplice 3:0, Jablonec stejným výsledkem porazil Brno. Mladá Boleslav vybojovala vítězství na hřišti Zlína 2:0 a Slovácko zdolalo Jihlavu 3:1. Jeden duel skončil remízou: Příbram se rozešla smírně s Bohemians 0:0.

27.2.2016 AKTUALIZOVÁNO 27.2.2016

Olomouc - Plzeň: Tomáš Hořava, jediný střelec zápasuFoto: ČTK/Luděk Peřina

Plzeň zvládla těžký zápas na půdě Olomouci, kde díky gólu Tomáše Hořavy vyhrála 1:0. O čem se bude mluvit? Třeba o tom, že Daniel Kolář nedal penaltu. A hlavně o tom, že do hlavní role této tragikomedie se obsadil sudí Ondřej Lerch. Nejprve neuznal trefu Viktorie, pak ignoroval surovou hru hostů a nakonec vyloučil pouze jednoho hráče Sigmy - na druhého hříšníka "zapomněl".

Úspěšný nováček se na jaře trápí. Zlín doma prohrál i s Mladou Boleslaví 0:2, což už někteří fanoušci domácího celku "odměnili" nadávkami. O výhře třetího celku tabulky, který se po neúspěchu na Spartě opět rozjíždí, rozhodli gólem z penalty Lukáš Magera a Aleš Čermák.

Liberec zvítězil na půdě Teplic hodně snadno 3:0. Slovan při narozeninách trenéra Jindřicha Trpišovského oslavoval umění Egona Vůcha, který dvě branky dal a na jednu přihrál. Mimochodem, první trefa bývalého teplického fotbalisty byla vážně exkluzivní - asistenci si totiž rovnou z výkopu připsal gólman Tomáš Koubek. Liberec uspěl na stadionu Na Stínadlech poprvé od roku 2005.

Zářil také Stanislav Tecl, jenž se proti Brnu pochlubil totožnou bilancí 2+1. Jablonec porazil Zbrojovku stejně jako na podzim 3:0. Severočeši vyhráli doma podruhé po sobě a poskočili před sobotního soupeře na šestou příčku. Tým z Moravy padl ve vzájemných zápasech počtvrté v řadě. A co víc: na zásah v Jablonci čeká dlouhých 787 minut.

Slovácko zdolalo Jihlavu 3:1. Do zápasu lépe vstoupila sestupem ohrožená Vysočina: skóre otevřel Petr Hronek, nicméně krátce nato vyrovnal Veliče Šumulikoski. Pak se zdálo, že dojde na dělbu bodů - Libor Došek neproměnil penaltu… Jenže tým kouče Habance to nepoložilo: zvítězil díky slepeným gólům Francise Koného a Marka Havlíka.

Příbram nevyzrála na Bohemians, ale paradoxně to byli domácí, kteří museli bezbrankovou remízu přijmout s větší radostí. Hosté z Vršovic sice předvedli lepší výkon, ale své šance nevyužili. Oba soupeři tak mají v tabulce shodně 21 bodů a nepolepšili si v boji o záchranu.

V neděli se hraje jediné utkání mezi pátou Slavií a beznadějně posledním Baníkem Ostrava. Kolo zakončí pondělní dohrávka Dukly se Spartou.

Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)

Utkání začalo hodně spornou situací. Plzeň zahrozila poprvé už v desáté minutě, kdy Kovařík dostihl u čáry míč, odcentroval a Ďuriš skóroval. Sudí usoudili, že balon už přešel za čáru, takže branka neplatila. Chyba - kamery ukázaly, že se mělo pokračovat.

Olomouc odpověděla ofsajdem. Radakovič si naskočil na Faltův roh, míč jen tečoval za sebe, kde byl dorážející Štěrba.

Hosté nehráli ideálně. Co to? "Domácí nás zaskočili presinkem a měli tam rychlé hráče," přiznal pak trenér Karel Krejčí.

Velkou šanci jít do vedení dostali hosté v 25. minutě, kdy Hála stáhl ve vápně Kovaříka a sudí nařídil penaltu. K ní se postavil Kolář, jenže s jeho pokusem si brankář Buchta poradil. O chvíli později se po přímém kopu dostal k odraženému míči Limberský, ale těsně minul.

Do druhého poločasu musela udělat Plzeň vynucenou změnu a zraněného Baránka nahradil ve stoperské dvojici Hubník.

Na první gól se po pauze čekalo jen tři minuty. Ve 48. minutě ztratil Radakovič míč, Petržela našel na vápně Hořavu a ten se nemýlil. Krásný fotbalový moment.

Petržela se pak ocitl v roli "padoucha" - jeho surovou hru loktem odnesli Ševčík a Vepřek. Reakce sudího? Nepískl ani faul.

Šance na vítězství Plzně vzrostly v 66. minutě, kdy dostal druhou žlutou stoper Radakovič. Tragikomedie vrcholila: Lerch ukázal druhou žlutou Hálovi (první dostal za penaltu, druhou za evidentní strčení do sudího), ale nechal ho pokračovat ve hře. Jak si to sudí zdůvodnil? Oficiálně pyká kapitán Vepřek.

"Žluté karty, které dostal Radkovič, jsem neviděl, takže k vyloučení se ještě vyjadřovat nechci," poznamenal domácí trenér.

Hosté si s přesilovkou příliš nevěděli rady a Olomouc mohla deset minut před koncem vyrovnat. Chorého zblokovaná střela se odrazila k Ordošovi, který ale zblízka přehodil gólmana Kozáčika i branku.

Plzeň si tak připsala sedmé vítězství za sebou a před Spartou vede o šest bodů, ale letenský celek má zápas na Dukle k dobru.

"Měli bychom předvádět lepší fotbal, ale pro nás jsou nyní důležité body. Časem snad přijdou i lepší zápasy," dodal Krejčí, jenž měl pro výkon domácího týmu jen slova chvály. "Měli by se zachránit."

Olomouc ani na třetí pokus na jaře nevyhrála a promarnila možnost opustit sestupové pásmo. Na patnácté příčce ji od čtrnácté Jihlavy dělí jeden bod. "Šli jsme do zápasu se dvěma cíli. Rehabilitovat se za výkon v Brně - to jsme splnili, druhý byl bodovat - to se nepovedlo. Můžu být na tým hrdý, kluci odehráli bojovný zápas," konstatoval Václav Jílek.

Branka: 48. Hořava. Rozhodčí: Lerch - Paták, Fišer. ŽK: Hála, Radakovič, Ševčík, Vepřek - Limberský, Kovařík, Kozáčik. ČK: 66. Radakovič. Diváci: 5176.

Olomouc: Buchta - Hála, Štěrba, Radakovič, Vepřek - Navrátil (78. Ordoš), Ševčík, Šindelář (62. Plšek), Houska (71. Chorý), Falta - Petr. Trenér: Jílek.
Plzeň: Kozáčik - Matějů, Hejda, Baránek (46. Hubník), Limberský - Petržela (72. Kopic), Hořava, Hrošovský, Kolář (81. Holenda), Kovařík - Ďuriš. Trenér: Krejčí.

Fastav Zlín - FK Mladá Boleslav 0:2 (0:1)

Mladá Boleslav šla do zápasu po neúspěchu na Spartě a bez Milana Baroše, který byl vyloučený… Ovšem nepoložilo ji to.

"Už jsme hráli lépe. Sice nemůžeme porovnávat Zlín se Spartou, ale nehráli jsme tak ustrašeně," řekl trenér Karel Jarolím.

Pravda. Do první šance zápasu se na další Letné (tak se jmenuje zlínský stadion) dostal Čermák, který se pokusil přelobovat vyběhnutého Holého, jenže míč nedokázal přesně usměrnit. Na druhé straně zahrozili domácí po faulu na Vukadinoviče ze standardní situace, ale ani následná série rohových kopů ke gólu nevedla.

Boleslav postupně získala převahu, leč Pauschek v šestnáctce zakončit z úhlu nedokázal. Jánoš ze standardní situace prověřil Holého, jenž si se střelou dokázal poradit a zlikvidoval i ránu Rady. Zlín se často neprosazoval, vyjma šance Holíka, ovšem ten Šedu v šestnáctce nepřelstil.

Potom to přišlo. V závěru prvního poločasu po faulu Pazdery na Pauscheka v pokutovém území odpískal sudí Jech penaltu pro hosty, které se chopil Lukáš Magera. Sice se nemýlil, ale protože jeho spoluhráči vběhli do vápna předčasně, musel si pokutový kop zopakovat. Ani napodruhé však nechyboval a hosté se ujali vedení.

"Penalta byla důležitá: Magera i z opakovaného pokusu dokázal skórovat," oddechl si Jarolím.

Domácí se od prvních minut druhé půle snažili o srovnání, ale postrádali efektivitu. Po rohovém kopu se míč dostal k Pazderovi, který otestoval pozornost Šedy. Vukadinovič ze standardní situace zamířil jen do zdi a Diopovo zakončení v šestnáctce mířilo nad branku. Obrovskou příležitost měl po Diopově přiťuknutí domácí kapitán Poznar, proti němuž se vyznamenal mladoboleslavský brankář.

"Kdybychom v tlaku dokázali srovnat, mužstvo by si to zasloužilo. Musím kluky pochválit po strašidelném výkonu v Ostravě, že dokázalo hrát vyrovnaně s Mladou Boleslaví," řekl trenér Zlína Bohumil Páník. "Je to o gólech, které jsme nedali. Musíme si rozdělit branky, co dával Želeník," připomněl kouč odchod nejlepšího střelce do Slavie.

Poslední minuty? Do ideální šance zvýšit vedení se dostal Chramosta po kombinaci s Magerou, před Holým však v dobré pozici neuspěl. Po příchodu na hřiště se prezentoval čerstvý Jordan, který ale v pokutovém území nedokázal zakončit. Naopak vítězství hostů pojistil v závěru Čermák, jenž si poradil s obráncem i brankářem.

Mladá Boleslav tak má na třetím místě tabulky stejně bodů jako čtvrtý Liberec (35) a před pátou Slavií, kterou čeká nedělní duel s Ostravou, drží pětibodový náskok.

Zlín se naopak po nečekaně úspěšném podzimu dál trápí, když opět nebodoval a už dva zápasy nedal gól. Páník k tomu dodal prostý fakt: "Schází nám efektivita."

Branka: 44. Magera z pen., 89. Čermák. Rozhodčí: Jech - Pilný, Dobrovolný. ŽK: Janíček, Diop - Pauschek, Rada, Kalabiška. Diváci: 3462.

Zlín: Holý - Pazdera, Jugas, Hájek, Matejov - Vukadinovič (82. Jordan), Živulič, Holík, Janíček (71. Koreš) - Poznar, Diop (71. Fantiš). Trenér: Páník.
Mladá Boleslav: Šeda - Kysela, Kúdela, Čmovš, Pauschek - Přikryl (57. Kalabiška), Jánoš, Magera (86. Ščuk), Rada, Čermák - Chramosta (82. Takács). Trenér: Jarolím.

FK Teplice - Slovan Liberec 0:3 (0:0)

V sestavě Teplic se poprvé od zimního návratu objevil Nivaldo, který úvodní dvě jarní kola zmeškal kvůli problémům s achilovkou. Starosti naopak už v deváté minutě domácímu trenérovi Vavruškovi přidělal Ljevakovič, protože dostal osmou žlutou kartu, a vynechá proto následující dva zápasy.

První poločas toho Na Stínadlech jinak moc nenabídl. Do první šance se po kombinaci s Vůchem dostal hostující Bakoš, který však zblízka trefil pouze tyč. Teplice zahrozily až krátce před přestávkou, ale Fillův volej z hranice vápna skončil těsně mimo.

Zato po přestávce se na úvodní branku čekalo jen šest minut. Liberec se po rohovém kopu dostal do tlaku, a když Chudý přetažený centr pouze vyrazil, neměl Shala s dorážkou problém. S dalekonosnou střelou poté neuspěl hostující Breite a na opačné straně odmítl vyrovnání Vaněček, který po rohu hlavičkoval těsně nad.

Druhý gól přidal Liberec v 73. minutě, kdy se mu podařilo naprosto nečekaně zaskočit domácí obranu. Postaral se o to zejména brankář Koubek, který dlouhým výkopem našel Vůcha a bývalý hráč Teplic bez problémů přehodil vybíhajícího Chudého.

"Na ligové úrovni se něco takového nevidí," posteskl si domácí trenér David Vavruška, který musel na poslední chvíli měnit složení stoperské dvojice, protože Michael Lüftner onemocněl. "A Jeřábek se po zákroku v Plzni nedostal do tréninku," dodal.

Vzápětí byl navíc po druhé žluté kartě vyloučen Soungole, který v Teplicích hostuje právě z Liberce.

Slovan s využitím přesilovky dlouho neváhal a opět mu pomohla chyba domácí obrany. Stoper Matula přehodil malou domů Chudého a pro míč si před prázdnou brankou doběhl Vůch. Tušíte správně: také jeho druhé trefě předcházel výkop Koubka.

"Máme různé způsoby zakládání útoku a tuhle věc jsme připravovali v Turecku, když někdo bude hrát vysoko. A Teplice prohrávaly, takže byly vysoko," řekl Trpišovský. "Mám radost i za Vůcha, protože se tady chtěl ukázat. Má nějakou nálepku, je potřeba ho vést, ale když se bude soustředit na fotbal, tak je nebránitelný," dodal.

Liberec tak ukončil čtrnáct soutěžních zápasů trvající sérii bez vítězství v Teplicích a navíc dal příjemný dárek Trpišovskému, který v sobotu oslavil 40. narozeniny. "Vyhrát v Teplicích po takové době je velká úleva. Jestli chceme hrát nahoře v tabulce, tak musíme začít vozit body z venku. Proto jsme si před zápasem řekli, že už tady musíme tu sérii utnout," řekl kouč Liberce.

Domácí naopak v lize podruhé za sebou prohráli bez vstřelené branky.

Branky: 72. a 79. Vůch, 51. Shala. Rozhodčí: Houdek - Moláček, Vlasjuk. ŽK: Ljevakovič, Soungole, Chudý - Karafiát, Bartl. ČK: 76. Soungole. Diváci: 4328.

Teplice: Chudý - Vondrášek, Matula, Ciskaridze, Krob - Fillo, Soungole, Vachoušek, Ljevakovič (83. Kodeš), Nivaldo (60. Vaněček) - Hora (87. Gregáň). Trenér: Vavruška.
Liberec: Koubek - Coufal, Hovorka, Pokorný, Sýkora - Jefremov (80. Machuča), Karafiát, Shala (67. Folprecht, 77. Bartl), Breite, Vůch - Bakoš. Trenér: Trpišovský.

FK Jablonec - Zbrojovka Brno 3:0 (1:0)

Jablonec chtěl zapomeout na derby a zase bodovat. Zdenko Frťala udělal oproti prohranému duelu v Liberci tři změny v základní sestavě a poprvé nasadil posilu do obrany Hybše. Hostům chyběl karetně potrestaný útočník Řezníček a na hrotu místo něj nastoupil Vávra.

Brňané v Jablonci v rámci ligy nevyhráli od května 2007, leč teď zahrozili jako první. V osmé minutě zahrál přímý kop kapitán Zavadil a domácí brankář Bárta jeho střelu s námahou vyrazil na roh. Na opačné straně o chvíli později vytáhl Bredovu nebezpečnou ránu Melichárek.

Severočeši postupem času získávali převahu, přestože se do větších šancí nedostávali snadno. Až v 38. minutě našel Hybš volného Tecla a ten střelou mezi nohy překonal Melichárka. Hosté marně reklamovali ofsajd. Jablonecký útočník skóroval i ve třetím jarním kole.

Obrovské štěstí. "Věděli jsme, že soupeř má dobře propracovanou defenzivu. A tak jsme šance chtěli hlavně proměnit. Naštěstí Standa Tecl využil naši první větší příležitost a tím jsme donutili Brno hru trochu otevřít. Pak se nám hrálo lépe," uvedl jablonecký kouč.

Minutu před přestávkou mohla Zbrojovka odpovědět, Hyčkův pokus ale skončil těsně vedle tyče. Brno začalo aktivně i druhou půli, větší šanci si však nevytvořilo.

Naopak pojistit vedení mohl Jablonci Trávník, proti němuž dobře vyběhl Melichárek a odvrátil míč. Druhého gólu se domácí dočkali v 71. minutě. Po Kerestešově chybě rychle vhodil Masopust, míč se od Tecla dostal ke Karavajevovi a ten s přispěním Malíkovy teče překonal Melichárka.

Třetí trefu mohl vzápětí přidat Greguš, pálil však nad. Přesto se Severočeši ještě jednou radovali. Po rychlém brejku v 81. minutě předložil střídající Masopust míč před branku, kam si naběhl Tecl a v klidu zaznamenal druhý gól v utkání.

Hrstka fanoušků se nenudila: čtvrtou trefu odmítl Wágner, který ve vyložené pozici mířil nad. Ovšem to Jablonci nevadilo.

Zbrojovka si výsledek vyčítala. "Našemu výkonu chyběly ligové parametry. Navíc jsme předvedli naivní chyby, kterých soupeř dokázal využít. Mohlo to skončit i debaklem. Byl bych rád, kdyby se hráči nad výkonem zamysleli. Nejvíc mě mrzí ten konec, klidně jsme mohli dostat i pět gólů a odjet s ostudou," podotkl brněnský kouč Václav Kotal, který dříve trénoval v Jablonci.

Branky: 38. a 81. Tecl, 71. Karavajev. Rozhodčí: Hrubeš - Nádvorník, Melichar. ŽK: Hanousek (Jablonec). Diváci: 2180.

Jablonec: Bárta - Karavajev, Kysela, Beneš, Hybš - Hübschman - Trávník (79. Hanousek), Greguš, Pospíšil (84. Wágner), Breda (57. Masopust) - Tecl. Trenér: Frťala.
Brno: Melichárek - Hyčka, Košťál, P. Buchta, Keresteš - Pašek (78. Škoda), Zavadil, Malík, Lacko (68. Brigant), Lutonský - Vávra (58. Chrien). Trenér: Kotal.

1. FC Slovácko - Vysočina Jihlava 3:1 (1:1)

Sestupem ohrožená Jihlava začal aktivně, útočným pojetím si vypracovala několik střeleckých příležitostí. Po čtvrt hodině Vaculík unikl po levé straně a z jeho přihrávky mezi domácí stopery zaznamenal přesnou ránou k tyči Hronek vedoucí gól.

Slovácko však na nepříznivý vývoj bleskově zareagovalo. Jen o minutu později Sadílek z trestného kopu z levé strany našel v trestném území nabíhajícího Šumulikoského, jenž hlavou překonal brankáře Rakovana. "Byli jsme aktivnější, což nám také logicky vyneslo vedoucí branku. Jenže hned ze standardní situace soupeř vyrovnal," vykládal hostující trenér Michal Hipp.

Po vyrovnávacím gólu převzali iniciativu domácí, kteří si z územní převahy vypracovali i gólové šance. Ve 23. minutě po Kerbrově centru z levé strany Doškovu hlavičku pod břevno stačil Rakovan vyrazit. Ve 43. minutě srazil v trestném území obránce Krejčí nabíhajícího Biolka a rozhodčí Zelinka nařídil penaltu.

Nejlepší střelec Slovácka Došek však pokutový kop neproměnil, jihlavský brankář jeho střelu k levé tyči vystihl a míč chytil.

"Počítal jsem, že to vyřeší lépe," kroutl hlavou domácí kouč Svatopluk Habanec. A vzpomněl si na podzim - v zápase proti stejnému soupeři totiž Došek také selhal.

Po změně stran fotbal upadl do oboustranných nepřesností. Slovácko stereotypně nakopávalo míče na Doška, kterého dobře střežil stoper Šulek. Naopak Jihlava zápolila s přechodem do protiútoků. V 56. minutě Rakovan dvakrát zasahoval před Doškem, na druhé straně o chvíli později po rohovém kopu stačil vyrazit brankář Heča střelu Kryštůfka.

"Nefungoval nám střed hřiště, Jihlava zahodila spoustu šancí," dodal kouč domácího výběru. Důkaz? Devět minut před koncem trestuhodně zahodil možnost rozhodnout zápas Hronek, který se ocitl v protiútoku zcela sám před Hečou, jenž stačil jeho střelu vyrazit.

Trest přišel vzápětí. Koné pronikl mezi obránci Jihlavy a prostřelil Rakovana. Hotovo: zisk tří bodů pro Slovácko poté v nastavení potvrdil po rychlém brejku Havlík.

"Drží se nás neskutečně štěstí. Až to není pravda," usmíval se Habanec.

Hosté naopak odjížděli smutní. Nový kouč zatím Vysočinu neprobral. "Neodehráli jsme špatný zápas, ale tlačí nás koncovka. Musíme šance proměňovat," řekl Hipp.

Branky: 16. Šumulikoski, 85. Koné, 90.+2 Havlík - 15. Hronek. Rozhodčí: Zelinka - Kotík, Pelikán. ŽK: Sadílek, Košút - Kučera. Diváci: 3778.

Slovácko: Heča - Reinberk, Rada, Košút, Chýla - Šumulikoski - Biolek (57. Chvátal), Sadílek (57. Koné), Havlík, Kerbr (73. Civič) - Došek. Trenér: Habanec.
Jihlava:
Rakovan - Kryštůfek, Šourek, Krejčí, Urdinov - Šulek - Fulnek (54. Kukol), Hronek, Kučera, Vaculík - Voltr (61. Dvořák). Trenér: Hipp.

1. FK Příbram - Bohemians Praha 1905 0:0

V kabině Bohemians v týdnu řádila nemoc, a tak musel trenér Roman Pivarník slepovat sestavu. Zejména ve středu zálohy, kde mu kromě Jindřiška vypadli i Hubínek a Jirásek. Na nemoc doplatili také Šmíd a Acosta. "Dnes ani nebylo poznat, že jsou v sestavě jiní hráči," těšilo trenéra Bohemians.

Ano, byli to "Klokani", kdo působil výrazně živějším dojmem - od začátku zatápěli příbramské obraně.

Problémy měl zejména pravý bek Sus s aktivním Mosquerou. Jejich vzájemné souboje hodně jiskřily…

V sedmé minutě se Bohemians dostali k povedenému centru a Schick ani Krch se k hlavičce neprodrali zřejmě jen kvůli neodpískaným faulům domácích. Pak se do individuálního úniku pustil Čížek, ale na poslední chvíli ho faulem jen za cenu žluté karty zastavil Mudra. Po další akci Mosquery hosté zblízka nedotlačili míč do sítě, když za již překonaným Hruškou odvrátil míč na lajně stojící Tregler.

"Škoda, že jsme neproměnili své šance, ale těší mě, že tým předvedl takový výkon, i když jsme měli v týdnu velké problémy," dodal Pivarník.

Domácí jako by se stále nevyrovnali s minulou smolnou porážkou se Slováckem a působili zakřiknutě. V první půli si vytvořili jedinou vážnější šanci, ale Bednář hned v úvodu v dobré pozici hlavičkoval mimo. Stejně jako ve 32. minutě Pilík. Po standardní situaci měl na druhé straně dobrou možnost Švec, ale i on branku překopl.

Po změně stran přišla příbramskou ofenzivu podpořit nová posila Vošahlík a domácí přeci jen vyrovnali hru.

Větší šance však stále měli Bohemians. V té největší Schick neprostřelil brankáře Hrušku. S pokusem z dálky neuspěl ani Havel, který zamířil těsně vedle. "Některé výkony našich defenzivních hráčů byly až za hranou únosnosti. Od Suse to byl hodně špatný zápas, bylo mi ho až líto," prohlásil příbramský kouč Pavel Tobiáš.

Oba týmy, které čeká boj o záchranu, si tak připsaly nic neřešící bod. Může to stačit - ukáže se v květnu…

Příbramský kouč se za výkon svého týmu omlouval. "Zatímco ve středu bavili diváky naši mladíci parádním výkonem proti Benfice (v Youth League), tak my dnes naopak předvedli výkon spíše ostudný," řekl Tobiáš. "Chtěli jsme tu prodloužit sérii bez porážky na osm utkání a to se povedlo," poznamenal hostující kouč.

Rozhodčí: Marek - Blažej, Hájek. ŽK: Mudra, Bednář, Pilík - Mosquera.

Příbram: Hruška - Sus, Chaluš, Tregler, Mudra - Hnaníček, Krameš (46. Vošahlík) - Pilík, Rezek (80. Moravec), Štípek (84. Suchan) - Bednář. Trenér: P. Tobiáš.
Bohemians: Zlámal - Čögley, Krch, Gajič, Havel - Švec (75. Šmíd) - Bartek, Lulič (74. Akulinin), Čížek (85. Mikuš), Mosquera - Schick. Trenér: Pivarník.

Autor: Redakce, ČTK