Příbram se nedočkala gólu ani v reprezentační pauze, padla s Boleslaví

Mladá Boleslav - Fotbalisté Příbrami neprotrhli střelecké trápení ani v přípravném utkání v Mladé Boleslavi, kde prohráli 0:3 po gólech Miljana Vukadinoviče, Golgola Mebrahtua a Jana Chramosty.

2.9.2016

Jan Chramosta z Mladé Boleslavi se raduje z gólu.Foto: PSPA/Slávek Růta

Oba celky, které spolu hrály již ve druhém ligovém kole, využily reprezentační přestávky k vzájemnému zápasu. Příbram se potřebuje chytit, neboť v lize ještě nebodovala ani neskórovala. Boleslav zase pracuje na změnách pod novým trenérem Leošem Kalvodou.

V prvním poločase ještě Příbram třetímu celku tabulky odolávala, ale po změně stran se střelou zpoza vápna prosadil Vukadinovič. Stejný hráč připravil snadný gól pro Mebrahtua a skóre završil technickou střelou z 18 metrů Chramosta.

V dresu Mladé Boleslavi nastoupil zkušený záložník Tomáš Borek, který by mohl Středočechy posílit jako volný hráč po zranění Jakuba Rady. Během léta bojoval Borek o místo v kádru Dukly. Poslední tři roky strávil v Turecku.

Přípravné fotbalové utkání:

Mladá Boleslav - Příbram 3:0 (0:0)
Branky: 57. Vukadinovič, 77. Mebrahtu, 83. Chramosta.

Mladá Boleslav: Šeda - Kúdela (46. Fleišman), Douglas (46. Hůlka), Polom, Keresteš - Přikryl (46. Vukadinovič), Borek (73. Vodháněl), Valenta, Fabián (46. Kalabiška) - Chramosta, Vodháněl (46. Mebrahtu). Trenér: Kalvoda.
Příbram: Hruška (46. Boháč) - Mareš, Tregler, Jiránek, Divíšek - Pilík, Rezek, Krameš, Ferrara - Majtán, Mahmutovič. Trenér: Rada.

Mrtví po srážkách aut s vlaky. Na Frýdecko-Místecku i na Znojemsku

Neštěstí se stalo dnes dopoledne na železniční trati mezi Baškou a Pržnem. Vlak tam na železničním přejezdu na dolním konci Pržna na Frýdecko-Místecku smetl auto. U velmi vážné dopravní nehody pak zasahují i policisté a záchranáři u Žerůtek na Znojemsku. Zde zemřeli dva lidé, zraněno je i malé dítě.

Velká světlometová krádež: zaměstnanci ukradli zboží za statisíce

Velkou krádež vyšetřují policisté ve firmě na výrobu světlometů v Mohelnici. Skupina devíti lidí zde kradla výrobky. Celkově způsobili škodu za devět set tisíc korun.

Útočník ve finském Turku pobodal devět lidí, dva nepřežili

Neznámý útočník pobodal nožem devět lidí v centru historického města Turku. Finská policie ho střelila do nohy a zadržela. Dvě oběti na následky zranění zemřely.