Pudil se podílel asistencí na výhře Watfordu, Vydra duel proseděl

Cardiff - Český fotbalový záložník či obránce Daniel Pudil přispěl gólovou asistencí k výhře Watfordu 4:2 v utkání druhé anglické ligy v Cardiffu.

28.12.2014

Daniel Pudil.Foto: ČTK/Roman Vondrouš

Jeho krajan a spoluhráč Matěj Vydra sledoval zápas z lavičky.

Watford sice od 19. minuty prohrával, ještě do konce poločasu ale stihl duel otočit. Po Guediourově vyrovnání poslal hosty do vedení Ighalo, jemuž přihrál Pudil. Na 4:1 zvýšili v druhém dějství Guedioura a Angella, v 90. minutě pouze zkorigoval stav Jones.

28.12.2014 VSTUP DO DISKUSE
7 15

Tři malí chlapci ubili plameňáka v zoo. Jejich rodiče se nyní omluvili

V Boleslavském Kauflandu byla nahlášena bomba.
2

V boleslavském Kauflandu je nahlášená bomba, pátrá po ní policejní pes

Útok v Londýně: terorista komunikoval přes WhatsApp. Jednal na příkaz?

Pachatel středečního teroristického útoku u britského parlamentu Khalid Masood komunikoval ještě dvě minuty před tím, než najel do chodců na Westminsterském mostě, s kýmsi prostřednictvím aplikace WhatsApp. Informoval o tom dnes bulvární list Daily Mail.

Drama na magistrátě: muž napadl strážného, poslal ho ke špatné přepážce

Neobvyklé pěstní drama se tento týden odehrálo v budově Magistrátu města Ostravy. Čtyřicetiletý muž, který si chtěl vyřídit pas, chtěl zlynčovat strážného.