Šok ve Francouzském poháru. Druholigové Sochaux vyřadilo Monako

Paříž - Fotbalisté Sochaux zaskočili v osmifinále Francouzského poháru Monako. Předposlední tým druholigové tabulky porazil druhý tým nejvyšší soutěže 2:1 a postoupil na jeho úkor do čtvrtfinále.

10.2.2016

Fotbal - Ilustrační foto. Foto: Pavel Kacerovský

Sochaux, jež opustilo elitu před dvěma lety a nyní bojuje o udržení ve druhé lize, vedlo od 19. minuty. Sedm minut před poločasem favorit díky hlavičce Tiemoue Bakayoka po centru Joaa Coutinha vyrovnal, v 54. minutě však překonal náhradního brankáře Monaka Paula Nardiho domácí Hadi Sacko a stanovil konečné skóre.

Senzačním čtvrtfinalistou je tým dokonce až z páté ligy US Granville. Klub z Normandie vyřadil v osmifinále po výhře 1:0 v prodloužení druholigový celek Bourg-en-Bresse. Podobný kousek se mu povedl podruhé za sebou, neboť už v předchozím kole vystavilo mužstvo Granville stop jinému týmu z Ligue 2 Stade Laval.

10.2.2016 VSTUP DO DISKUSE

Starosta Příbrami: Krampuslauf? Žádná akce nevyvolala tolik diskuzí

Příbram - Žádná společenská akce v historii Příbrami nevyvolala tolik diskuzí, a to před jejím konáním, i po jejím skončení. Ať už si lidé o ní myslí cokoli, byla bezesporu vyvrcholením letošních oslav 800. výročí založení města. Jaké je ohlédnutí starosty Příbrami Jindřicha Vařeky po Krampuslaufu?

Brusel schválil Česku miliardy na velké infrastrukturní projekty

Brusel - Tři velké projekty obnovy české silniční a železniční sítě v celkové hodnotě 161 milionů eur (asi 4,35 miliardy Kč) z evropských fondů schválila Evropská komise, která to dnes uvedla v tiskové zprávě.

Hasiči přejeli hocha, chvátali k požáru. Policie: Nešťastná náhoda

Krucemburk – Havlíčkobrodští kriminalisté uzavřeli vyšetřování nehody z letošního června, při níž hasiči na závodech dračích lodí v Krucemburku na Havlíčkobrodsku přejeli desetiletého chlapce.