Sparta dostala opět pokutu za výtržnosti fanoušků, derby jí vyšlo na 80 tisíc

Praha - Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR udělila na čtvrtečním zasedání Spartě Praha pokutu 80 tisíc korun za výtržnosti hostujících fanoušků v ligovém derby na Slavii. Vršovický klub musí za události v utkání 8. kola nejvyšší soutěži zaplatit polovinu.

8.10.2015

Fanoušci fotbalové Sparty během derby se Slavií.Foto: Deník/Martin Divíšek

Sparťanští chuligáni se opakovaně dopustili výtržností ve druhém poločase. Po necelé hodině hry musel domácí Tomáš Jablonský zahrávat rohový kop ve krytu slunečníků pracovníků bezpečnostní služby, protože příznivci hostů na něj házeli odpadky a dělbuchy.

V závěru potom letenští fanoušci svým chováním zápas na několik minut přerušili a přibrzdili Spartu při snaze o závěrečný nápor. Favorit překvapivě prohrál 0:1 a utrpěl první porážku v této ligové sezoně.

8.10.2015 VSTUP DO DISKUSE

Inkluze je zločin na dětech, říká Václav Klaus mladší

Havlíčkův Brod /ROZHOVOR/ - Má všeobecní vzdělání budoucnost? Je inkluze krok tím správným směrem? To byla hlavní témata přednášky, kterou v Havlíčkově Brodě nedávno připravil Okrašlovací spolek Budoucnost.

Manželé ze Kdyně se snažili zachránit život mladému sportovci. Bohužel marně

Hluboká - Silák z Hluboké zemřel za jízdy na kole. Jeho otec děkuje manželům Homolkovým, kteří bojovali o jeho život.