Wolfsburg řádil, evropským pohárům ho přiblížil Schürrleho hattrick

Hannover - Fotbalisté Wolfsburgu sestřelili ve 24. kole Bundesligy Hannover 4:0 a na osmém místě ztrácejí dva body na příčky zajišťující postup do evropských pohárů. Hrdinou utkání se stal André Schürrle, který zazářil hattrickem.

1.3.2016

André Schürrle z Wolfsburgu sestřelil hattrickem Hannover.Foto: ČTK

Wolfsburgu se v předchozích zápasech příliš nedařilo, proti poslednímu týmu tabulky si však vylepšil náladu. Hannover se držel jen do 36. minuty, než Draxler při rychlé akci našel Schürrleho a ten propálil domácího gólmana.

Po změně stran pak Schürrle pokračoval ve střeleckém představení, když napálil míč do sítě po přiťuknutí Luize Gustava. Hattrick pak uzavřel po brejku, kdy si zpracoval míč na prsa a zamířil pod břevno. Výhru pak ještě završil Draxler, který po dalším brejku šel sám na brankáře.

V druhém úterní utkání remizoval Ingolstadt doma 1:1 s Kolínem nad Rýnem, když neudržel vedení po brance Hinterseera. Osmnáct minut před koncem zařídil dělbu bodů Modeste. Pro Kolín už to byla devátá remíza v sezoně, což je spolu s Hoffenheimem nejvíce z celé Bundesligy.

Německá fotbalová liga - 24. kolo:

Hannover - Wolfsburg 0:4 (36., 59. a 62. Schürrle, 69. Draxler), Ingolstadt - Kolín nad Rýnem 1:1 (36. Hinterseer - 72. Modeste).

První letošní úspěch Merkelové ve volbách. CDU jasně uspěla v Sársku

Masarykův onkologický ústav. Ilustrační foto.
14

Odpadky vedle onkologie? Absurdní, tvrdí ředitel ústavu

Nejlepší poločas v historii ČR! Fotbalisté zničili San Marino šesti góly

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Povinné vítězství vyšperkované šesti góly. Čeští fotbalisté pod vedením trenéra Karla Jarolíma potvrdili roli favorita a na půdě San Marina zvítězili vysoko 6:0. V pátém duelu kvalifikace mistrovství světa si tak připsali druhou výhru. V Serravalle dokonce odehráli nejlepší půli v historii, fotbalovému trpaslíkovi vystřelili do pauzy pět branek.

Muž zemřel přímo na zastávce. Nezachránili ho řidič, kolemjdoucí ani lékaři

Plzeňští policisté vyjížděli krátce před nedělní půl desátou dopolední do Dopravní ulice na Nové Hospodě. Na zastávce MHD tam ležel 70letý muž bez známek života.

Vojenský konvoj dnes opustil ČR. Před kasárnami zasahovala policie

Konvoj americké a britské armády má za sebou přesun přes Českou republiku. Poslední, sedmá část konvoje překročila přechod do Polska v Náchodě po 15:00. Vojáci jeli přes ČR od soboty. Vojenská kolona čítající 125 vozidel a 550 lidí se přes Česko přesouvala z Německa do Polska, kde by vojáci měli působit v rámci snahy NATO o posílení svých východních členů.

Ostrava je u filmařů stále oblíbenější. Město láká domácí i zahraniční tvůrce

/FOTOGALERIE/ Nejenom architektonické skvosty Prahy nebo malebná jihočeská krajina či moravské vinice, ale také město Ostrava jako atraktivní lokalita láká domácí i zahraniční filmaře při natáčení filmů i televizních seriálů.