Záložník Pudil nedohrál zápas za Cesenu po vyloučení už ve 21. minutě

Řím - Český fotbalista uviděl červenou kartu v rámci ligového duelu proti Catanii, hrubě urazil rozhodčího.

7.3.2012

Český reprezentant Daniel Pudil.Foto: Deník/Vít Šimánek

Český fotbalista Daniel Pudil nedohrál kvůli vyloučení dnešní ligový zápas za Cesenu. Reprezentační obránce dostal v 21. minutě duelu proti Catanii červenou kartu za urážku rozhodčího.

Cesena bez Pudila neinkasovala a uhrála bezbrankovou remízu, kterou ukončila sérii čtyř porážek. Díky zisku bodu se dostala z poslední příčky tabulky Serie A o skóre před Novaru. Na místa znamenající záchranu však tým, v němž je Pudil na hostování z Granady, ztrácí 12 bodů.

Možnost dotáhnout se na vedoucí AC Milán nevyužil v dohrávce 23. kola Juventus, jenž hrál 1:1 v Boloni. Domácí vedli díky brance pětatřicetiletého kapitána Di Vaia, v druhém poločase vyrovnal Černohorec Vučinič.

Po třetí remíze 1:1 za sebou ztrácí Juventus na úřadujícího mistra z Milána dva body.

Itálie, 22. kolo
Cesena - Catania 0:0 (za domácí ČK Pudil).

23. kolo
Boloňa - Juventus Turín 1:1 (17. Di Vaio - 59. Vučinič), Parma - Fiorentina 2:2 (28. Okaka, 87. Giovinco - 61. Nastasič, 71. Cerci).

Pořadí: 1. AC Milán 26 zápasů/54 bodů, 2. Juventus Turín 26/2, 3. Lazio Řím 26/48 4. Udine 26/46 5. Neapol 26/43.

7.3.2012 VSTUP DO DISKUSE

předseda představenstva OSA Roman Strejček
7

OSA utřela nos. Poplatky o 50 procent neporostou

Automatické sněhové řetězy Gecko.

Déčko může mít ze začátku jen dvě stanice. Sousedící

Praha /INFOGRAFIKA/ - Problémy s výkupem pozemků komplikují stavbu metra D. Dopravní podnik nyní vypracovává analýzu, v jakém pořadí by se měly stanice trasy budovat. V úvahu přichází i varianty, které nepočítají s tím, že by vozy z počátku jezdily až do Písnice.

Muž se snažil přebrodit řeku. Zabil ho krokodýl

Sedmačtyřicetiletého muže zabil krokodýl na severu Austrálie, když se muž společně se dvěma ženami snažil přebrodit řeku. Informovala o tom agentura AP s odvoláním na místní policii.