Záložník Pudil nedohrál zápas za Cesenu po vyloučení už ve 21. minutě

Řím - Český fotbalista uviděl červenou kartu v rámci ligového duelu proti Catanii, hrubě urazil rozhodčího.

7.3.2012

Český reprezentant Daniel Pudil.Foto: Deník/Vít Šimánek

Český fotbalista Daniel Pudil nedohrál kvůli vyloučení dnešní ligový zápas za Cesenu. Reprezentační obránce dostal v 21. minutě duelu proti Catanii červenou kartu za urážku rozhodčího.

Cesena bez Pudila neinkasovala a uhrála bezbrankovou remízu, kterou ukončila sérii čtyř porážek. Díky zisku bodu se dostala z poslední příčky tabulky Serie A o skóre před Novaru. Na místa znamenající záchranu však tým, v němž je Pudil na hostování z Granady, ztrácí 12 bodů.

Možnost dotáhnout se na vedoucí AC Milán nevyužil v dohrávce 23. kola Juventus, jenž hrál 1:1 v Boloni. Domácí vedli díky brance pětatřicetiletého kapitána Di Vaia, v druhém poločase vyrovnal Černohorec Vučinič.

Po třetí remíze 1:1 za sebou ztrácí Juventus na úřadujícího mistra z Milána dva body.

Itálie, 22. kolo
Cesena - Catania 0:0 (za domácí ČK Pudil).

23. kolo
Boloňa - Juventus Turín 1:1 (17. Di Vaio - 59. Vučinič), Parma - Fiorentina 2:2 (28. Okaka, 87. Giovinco - 61. Nastasič, 71. Cerci).

Pořadí: 1. AC Milán 26 zápasů/54 bodů, 2. Juventus Turín 26/2, 3. Lazio Řím 26/48 4. Udine 26/46 5. Neapol 26/43.