Hokejisté Kladna utnuli v extralize sérii čtyř porážek, když porazili vedoucí Plzeň 4:3. Západočeši sice vedli, ale poté třikrát během deseti minut inkasovali. Kometa Brno podlehla na domácím ledě Pardubicím 2:3. Kometa Brno podlehla na domácím ledě Pardubicím 2:3. Kometa Brno podlehla na domácím ledě Pardubicím 2:3. Kometa Brno podlehla na domácím ledě Pardubicím 2:3. Kometa Brno podlehla na domácím ledě Pardubicím 2:3. Hokejisté Liberce porazili Karlovy Vary 3:1, když o své výhře rozhodli dvěma vstřelenými góly v přesilové hře v samotném závěru. Hokejisté Liberce porazili Karlovy Vary 3:1, když o své výhře rozhodli dvěma vstřelenými góly v přesilové hře v samotném závěru. Hokejisté Liberce porazili Karlovy Vary 3:1, když o své výhře rozhodli dvěma vstřelenými góly v přesilové hře v samotném závěru. Hokejisté Liberce porazili Karlovy Vary 3:1, když o své výhře rozhodli dvěma vstřelenými góly v přesilové hře v samotném závěru. Hokejisté Kladna utnuli v extralize sérii čtyř porážek, když porazili vedoucí Plzeň 4:3. Západočeši sice vedli, ale poté třikrát během deseti minut inkasovali. Hokejisté Liberce porazili Karlovy Vary 3:1, když o své výhře rozhodli dvěma vstřelenými góly v přesilové hře v samotném závěru. Hokejisté Kladna utnuli v extralize sérii čtyř porážek, když porazili vedoucí Plzeň 4:3. Západočeši sice vedli, ale poté třikrát během deseti minut inkasovali. Hokejisté Kladna utnuli v extralize sérii čtyř porážek, když porazili vedoucí Plzeň 4:3. Západočeši sice vedli, ale poté třikrát během deseti minut inkasovali. Hokejisté Kladna utnuli v extralize sérii čtyř porážek, když porazili vedoucí Plzeň 4:3. Západočeši sice vedli, ale poté třikrát během deseti minut inkasovali. Slavie vyhrála na ledě Chomutova 5:1 a připsala si třetí výhru za sebou. Piráti naopak čekají již šest zápasů na tříbodový zisk. Slavie vyhrála na ledě Chomutova 5:1 a připsala si třetí výhru za sebou. Piráti naopak čekají již šest zápasů na tříbodový zisk. Slavie vyhrála na ledě Chomutova 5:1 a připsala si třetí výhru za sebou. Piráti naopak čekají již šest zápasů na tříbodový zisk. Slavie vyhrála na ledě Chomutova 5:1 a připsala si třetí výhru za sebou. Piráti naopak čekají již šest zápasů na tříbodový zisk. Slavie vyhrála na ledě Chomutova 5:1 a připsala si třetí výhru za sebou. Piráti naopak čekají již šest zápasů na tříbodový zisk. Hokejisté Zlína předvedli ve 24. kole extraligy nevídaný obrat a vyhráli v Českých Budějovicích 6:3, přestože již v šesté minutě prohrávali 0:3. Hokejisté Zlína předvedli ve 24. kole extraligy nevídaný obrat a vyhráli v Českých Budějovicích 6:3, přestože již v šesté minutě prohrávali 0:3. Hokejisté Zlína předvedli ve 24. kole extraligy nevídaný obrat a vyhráli v Českých Budějovicích 6:3, přestože již v šesté minutě prohrávali 0:3. Hokejisté Zlína předvedli ve 24. kole extraligy nevídaný obrat a vyhráli v Českých Budějovicích 6:3, přestože již v šesté minutě prohrávali 0:3. Hokejisté Zlína předvedli ve 24. kole extraligy nevídaný obrat a vyhráli v Českých Budějovicích 6:3, přestože již v šesté minutě prohrávali 0:3.