Finský pilot Kimi Räikkönen slaví vítězství ve Velké ceně Brazílie. Triumfem v posledním závodě sezony vybojoval svůj premiérový titul mistra světa F1, když o jediný bod porazila Brita Lewise Hamiltona. Americký baseballista Barry Bonds překonal 7. srpna číslem 756 rekord v počtu homerunů zámořské MLB. Bonds přiznal užívání přípravků zkompromitované společnosti Balco, ale odmítl, že by věděl o jejich závadnosti. Americká sprinterka Marion Jonesová (vpravo) pláče na tiskové konferenci, kde přiznala používání dopingu od společnosti BALCO.  Zároveň přišla o pět medailí z olympiády v Sydney. Brazilec Kaká z AC Milán pózuje se Zlatým míčem před milánskou katedrálou. Středopolař v sezoně vyhrál prakticky všechno, co mol: Ligu mistrů, Zlatý míč a stal se i nejlepším fotbalistou světa. Švýcarská tenistka Martina Hingisová se na tiskové konferenci brání nařčení z braní kokainu. Bývalá světová jednička měla po jednom z turnajů pozitivní nález na tuto drogu. Momentka americké tenistky Venus Williamsové z USA na turnaji WTA v Key Biscayne. Tiger Woods i v sezoně 2007 opanoval svět golfu. Na snímku drží pohár pro vítěze turnaje v Tulse. Tým USA vedený nehrajícím kapitánem Patrickem McEnroem slaví vítězství v Davisově poháru. Američané vyhráli "salátovou mísu" naposledy v roce 1995. Celkový pohled na rozestavěný olympijský stadion v Pekingu.