Červenka rozhodl o výhře Petrohradu, mezi střelce se v KHL zapsal i Kovář

Moskva - Roman Červenka rozhodl gólem o vítězství Petrohradu 3:2 v utkání Kontinentální hokejové ligy nad Dinamem Minsk. Mezi střelce se zapsal i Jan Kovář z Magnitogorsku, který však už další branku nepřidal a s Vladivostokem prohrál 1:2.

27.1.2014 AKTUALIZOVÁNO 27.1.2014

Roman Červenka.Foto: ČTK

Poslední tým Západní konference Minsk mohl proti druhému nejlepšímu celku KHL poslat do vedení Zbyněk Irgl, ale v desáté minutě neproměnil trestné střílení. Červenka, který se trefil i v minulém duelu se Spartakem Moskva, rozhodl přesilovkovou dorážkou ve 48. minutě.

Nejlepší nahrávač soutěže Kovář zdramatizoval koncovku duelu s Vladivostokem deset minut před koncem snížením na 1:2, druhou porážku tímto rozdílem v řadě ale lídr Východní konference již odvrátit nestačil.
Moskevský Spartak prohrál šestnáctý duel za sebou a znovu natáhl nejdelší černou sérii v historii soutěže.

Proti Atlantu Mytišči přišel o vedení pět minut před koncem a prohrál 3:4 po nájezdech.
Postup do play off si i bez boje díky ztrátám pronásledovatelů zajistily Záhřeb a CSKA Moskva.

Kontinentální hokejová liga:

Chabarovsk - Čeljabinsk 3:4, Vladivostok - Magnitogorsk 2:1 (za hosty Kovář 1+0), Novokuzněck - Nižněkamsk 3:2, Novosibirsk - Ufa 3:4 po sam. nájezdech (za domácí Hrabal 0+1), Spartak Moskva - Atlant Mytišči 3:4 po sam. nájezdech, Dinamo Minsk - Petrohrad 2:3 (za hosty Červenka 1+0), Doněck - Jaroslavl 3:0 (Kašpar 1+0), Záhřeb - Čerepovec 1:2 po sam. nájezdech.

7. Spartak Moskva 49 11 7 6 25 96:133 53

Poznámka: Týmy označené "x" mají jistý postup do play off.

27.1.2014 VSTUP DO DISKUSE

Hlavní třídy se zcela promění, Praha dá na jejich obnovu miliardu

Praha /INFOGRAFIKA/ - Během dvou let se velké třídy v metropoli zcela promění. Začnou rekonstrukce čtyř ulic, které dostanou úplně novou podobu. Vše vyjde na více než miliardu korun.

Klub Kanál dostal "trest" za rvačky. V lednu musí zavřít

Písek – Dance club Kanál v Chelčického ulici v Písku bude mít po celý leden zavřeno. Rada města schválila stejně jako před rokem u nedalekého podniku La Noche odejmutí výjimky prodlužující provozní dobu. Důvodem byly rvačky, ke kterým zde letos došlo. „Musíme měřit všem stejně," podotkl místostarosta Písku Jiří Hořánek.