Slavia vyhrála nad Spartou 5:1. Utkání jsme sledovali ON-LINE!

PRAHA - První pražské derby sezony zvládli lépe hokejisté Sparty. V druhém si ale vedli lépe Slávisté. Zvítězili 5:1. Sledujte s námi, co se minutu po minutě v Sazka Areně dělo!

30.10.2007

Všichni za jednoho, David Hruška, Tomáš Žižka, Adam Svoboda proti Petru Nedvědovi.Foto: DENÍK/Robin Drahoňovský

SLAVIA - SPARTA

5:1 (1:0, 2:1, 2:0)

Pro aktualizaci stiskněte klávesu F5

----------------------------------------------------------

60. Konec utkání. Slávisté vítězí 5:1!

59. Micka i Nedvěd se vrací na posledních 25 sekund na led.

58. Sparťané mají poslední šance alespoň vylepšit skóre.

58. Ještě jedna sparťanská přesilovka. Ton byl falouvaný Tomicem. Ten míří na trestnou lavici za držení.

58. Hraje se 4 na 4, Nedvěd i Micka si dvě minuty nezahrají.

57. Nedvěd znovu krosčekoval, tentokrát Micku. Ale ani ten neujde trestu. Ránu mu oplatil a jde sedět za sekání.

56. Fanoušci skandují jméno Vladimíra Šmicera.

56. Zakázané uvolnění čtyři minuty před koncem třetí třetiny.

55. Hanzlík dostává pětiminutový trest, odchází do kabiny. Bednář jakbysmet.

55. Uprostřed pole se pere Hanzlík s Bednářem. Hanzlík si sundal i rukavice.

55. Nedvěd se vrací do hry.

54. Slávisté hrají 5 na 4.

54. Rozdávají se tresty. Jaroslav Nedvěd dostal 2+2 minuty za hrubost, Duda má stejný trest. Dvě minuty dostává i Petr Nedvěd. Jerofejevs má trest 5 + 5 minut. Výsledek je takový, že si Slávisté zahrají přesilovku. Rozčiluje se Vladimír Růžička, emoce lítají nejen na střídačce.

54. Na stadionu je 12 489. Byl překonán rekord z prvního derby.

53. Hromas dostal pětiminutový trest plus do konce utkání, odchází do kabiny.

53 Do rvačky se nijak nezapojoval hlavní rozhodčí.

53. Čárový rozhodčí se snaží roztrhnout Nedvěda od protihráče. Celá hala bouří.

53. Na ledě létají pěsty. Pere se Duda a bratry Nedvědovými, Vašíček buší do Hromase pěstí. Drží se za krky, rozhodčí se je snaží roztrhnout. Pere se i Netík.

53. Nedvěd se snažil protlačit dopředu, ale chyběl spíše vzadu.

52. Sparťané mají problémy s přechodem do útočného pásma, končí jim ale přesilová hra.

50. Sparťané si zahrají přesilovku, za hru vysokou holí míří mimo hru Martin Hlavačka. Na trestné lavici je dnes už podruhé.

49. Mezi betony gólmana Štefla vypálil Doležal.

48. Sparťané už jsou na ledě v plném počtu. Osobní trest vypršel i Štrbovi.

47. Obrovská šance! Sup otevřel prostor Hruškovi, ten ale do sítě puk nezasunul. Propletl se za bránu a vrátil ránu Supovi. Hraje se stále před brankou Sparty.

46. Vyloučen Beránek. Na trestné lavici si odsedí 2 minuty za hákování.

45. Sparťané se snaží, ale nemůžou se na hru soustředit. Střílejí puk do zakázaného uvolnění.

43. Duba se nechává vystřídat! Do branky nastupuje Martin Štefl!

43. Sparta stahuje hru na tři útoky.

42. Slavia vstřelila další gól! Zvyšují tak náskok na 5:1! Červenka se trefil k pravé tyči, přihrával mu Bednář.

42. První gól při hře 5 na 5! Slavia vede 4:1! Rataj střelil od modré čáry, puk zachytil Sup a dorazil!

41. Začíná třetí třetina.

---------------------------

40. Konec druhé třetiny.

39. V posledních sekundách se hrálo před brankou Slávie, na ledě už jsou všichni v plném počtu.

38. Dvě třetiny nejsou odehrané a Sparta už má osm vyloučených.

38. Nedvěd dostává dvě minuty za hrazení Drtiny. Ten pak odjíždí k brance Svobody, kde spolu diskutují.

38. Hanzlík na poslední chvíli vypíchl puk.

37. Všechny branky padly v přesilových hrách. Slávisté využívají přesilovky daleko lépe.

37. Do růžku sparťanské branky padá puk, Slavia využila přesilovku a vstřelila branku. Gól dává Petr Kadlec, je to teprve jeho letošní první. Slavia vede 3:1.

37. Micka stačil Dubu prostřelit, ale ten gól vytečoval.

36. Znovu se bude vylučovat na strně Sparťanů, Štrba dostává 2 minuty za držení hole a 10 minut za protesty.

36. Langhammer je ve hře, skočil přímo do slávistické rozehrávky.

35. Slávie se nedaří vytvořit žádnou větší šanci.

34. Dvě minuty za sekání dostává Langhammer.

34. Na poslední chvíli byla vytečována Beránkova střela.

33. Vyhazuje se v pravém slávistickém pásmu, hraje se v plném počtu.

32. Slávisté se snaží před brankou Sparty, puk ale do sítě nedostali.

31. Hraje se 4 na 4.

31. Znovu se vylučuje, za nedovolené bránění míří na trestnou lavici Micka.

30. Černošek dostává dvě minuty za držení protihráče.

29. Červenka se propracoval před branku, přidržel ho ale Černošek.

27. Slávisté dávají gól! Slavia vede 2:1! Puk si stáhnul Roman Červenka, otočil se kolem golmana a puk zasunul do brány.

27. Slávisté potřebují rychle vyhodit puk od své brány. Havel dostává dvě minuty za hákování.

26. Netík se dostal ke střelce.

25. "Sparta železná" zní chorál hostujících fanoušků.

25. Slávisté šli ve čtyřech na dva Sparťany, využili jejich špatného střídání, ale nabídnutou šanci v branku nepřeměnili.

25. Hanzlík doráží na Dudu, postrkují se u mantinelu. Hanzlík ale rychle přechází do útoku.

24. Sparťané útočí jen levá křídla, hrají v oslabení.

22. Gól byl Tiboru Michálkovi nakonec uznán! Sparta se raduje z vyrování na 1:1.

22. Sparta se raduje z gólu, ale rozhodčí stále váhají, zda gól uznat.

22. Na trestnou lavici míří Sup. Ke dvěma minutám dostává ještě deset minut za nesportovní chování. Sparta hraje přesilovku.

21. Ton se dostal ke dvěma střelám.

21. Začala druhá třetina.

---------------------------------------------------

20. Konec první třetiny.

19. 2 sekundy před koncem se hraje ještě jedna buly, hvizd ale utnul hru.

19. Rozhodčí přerušil hru pár sekund před koncem pro hru vysokou holí.

19. Vhazuje se v obranném pásmu Sparty.

18. Podlešák obkroužil celou branku, ale nezakončil.

17. Za nedovolené bránění Romana Červenky vyloučen Nedvěd.

17. Červenka další velkou šanci Slavie neproměnil.

16. Mužstvo Slavie je v opět plném počtu.

16. Kadlecův zákrok na Netíka vyprovokovaný Netíkovou nevybíravou dorážkou, menší potyčka naštěstí včas zažehnána.

15. Sparta měla během přesilové hry dvě šance, žádnou ale nevyužila.

13. Sparta hraje přesilovou hru pět na tři.

12. Za hru vysokou holí vyloučen Michal Suk na 2+2 minuty.

12. Na Slavistické straně se bude vylučovat. Hanzlík zůstává po ošklivém zákroku holí ležet na ledě.

11. Slavia vede 1:0 po využití přesilové hry. Gól dal Josef Beránek!! Přihrávka byla připsána Drtinovi.

11. Svoboda v zatím největší šanci Slavie, Slavie zavřela Spartu do vlastní třetiny.

10. Slavia v náporu, má výhodu, bude hrát přesilovku, vyloučen Hromas - dvě minuty za hákování.

3. Vloučen Jerofejevs za hákování. Slavia hraje přesilovku.

1. Utkání začalo.

Utkání začne za dvě minuty. Fanoušci se nechávají slyšet.

16.00 - Vítejte u on-line přenosu z pražského derby mezi Slavií a Spartou. Zápas začíná v 18.15!

Sestavy:

Slavia: A. Svoboda, Taskinen- Žižka, Kadlec, Vašíček, Drtina, Sloboda, Hlavačka, Kolařík, Němeček - Sup, Červenka, Tomica, Beránek, Bednář, V. Růžička, Vondrka, Hruška, Rataj, Micka, Duda, Doležal. Trenér Vladimír Růžička.

Sparta: Duba, Štefl - Černošek, Hanzlík, Ptáček, Jerofejevs,J. Nedvěd, Vykoukal, Protivný - Melichárek, P. Nedvěd, Sivek, P. Ton, Langhammer, Štrba, Netík, Vaic, Zelenka, Dragoun, Havel, Podlešák, Hromas.Trenér František Výborný.

Rozhodčí: Minář - Barvíř, Blümel.