Pardubičtí šli rychle do vedení, když ve 2. minutě Michal Bárta tečoval střelu Ovčačíka. Za další dvě minuty si navíc odražený puk po akci Tomáška našel Matěj Beran a bekhendem zvýšil na 2:0.

DYNAMO PARDUBICE – DUKLA JIHLAVA 4:2 (2:1, 0:0, 2:1).
Branky a nahrávky:
2. M. Bárta (Ovčačík, Tomášek), 4. Beran (Tomášek, Čáslava), 41. Rolinek (P. Sýkora), 44. Ovčačík (P. Sýkora, Čáslava) – 6. Březina (Zeman), 46. J. Skořepa (Anděl, Půža). Rozhodčí: Hradil, Svoboda – Gebauer, Lederer. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:1. Střely na branku: 34:14. Diváků: 10 194. Sestavy - Dynamo Pardubice:
Martin Růžička – Schaus, Ščotka, Trončinský, Chaloupka, Ovčačík, Čáslava, Zajíc – P. Sýkora, Nahodil, Rolinek – J. Sýkora, Špirko, P. Hubáček – M. Bárta, Tomášek, Beran – Starý, T. Kaut, Panna. Trenéři: Holaň, Marek a Janecký.
Dukla Jihlava:Brož – Šidlík, Dundáček, Půža, Kajínek, Kaláb, Dobrovolný – Jiránek, J. Skořepa, Anděl – Březina, F. Seman, Zeman – Důras, Jícha, Diviš – Čermák, Danišovský, Szathmáry. Trenéři: Vlk, Zeman a Ujčík.