Kladno rozstřílelo Haška. Vítkovice padly na jihu

Praha /AKTUALIZOVÁNO, GALERIE/ - Litvínovský kouč Jaroslav Hübl v pátek večer rezignoval.

25.9.2009

Sparta - Karlovy Vary: domácí Netík (v bílém) uniká před hostující obranou.Foto: DENÍK/Daniel Vrabec

Dominik Hašek dostal šest gólů na Kladně, jeho Pardubice se netrfily ani jednou.

Vedoucí Vítkovice poprvé v sezoně prohrály, vyšlápl si na ně Mountfield České Budějovice.

Plzeň bez lídra Martina Straky prohrála 3:4 se Zlínem.

Libereckou sérii pěti zápasu v řadě bez porážky v základní hrací době ukončil Třinec.

Nejproduktivnější dvojice obránců extraligy se v pátek opět prosadila. Vladimír Sičák z Vítkovic a Jan Benda z Plzně si připsali po jedné asistenci.

Litvínov už v šestém utkání v řadě prohrál, což stálo místo jeho trenéra. Jaroslav Hübl v pátek večer rezignoval a přenechal vedení mužstva dosavadnímu asistentovi Jiřímu Kučerovi, kterému bude pomáhat zkušený obránce Jiří Šlégr. Klub o tom informoval na svém oficiálním webu.

Brno na Slavii sahalo pro první tříbödové vítězství, ale nakonec odjelo s porážkou 4:6.

Kladno - Pardubice 6:0 (4:0, 1:0, 1:0)

Pamětnící si možná vybaví, když ve třiaosmdesátém tehdy 18letý Dominik Hašek dostal ve třetí třetině od Kladna během jedenácti minut pět gólů a domácí tím vyhráli 5:4. V pátek si na to Dominátor na sklonku kariéry možná vzpomněl.

V 8. kole extraligy si ale Středočeši s nášupem pospíšili. Od 14. minuty za 101 vteřin nastříleli Pardubicím tři góly, každý jiná řada. Do konce úvodního dějství přidali ještě jeden, a v tu chvíli bylo zřejmé, že více než tříleté čekání Východočechů na výhru v Kladně se o pár týdnů protáhne.

V polovině utkání se po třetí Kamešově asistenci gólově prosadila také čtvrtá formace. Letos premiérově se trefil Eberle. V poslední třetině uzvařel skóre ten, kdo ho načal – Frolík.

Branky a nahrávky: 14. Frolík (Bílek, Kalla), 2:0 Patera (Procházka, Kameš), 16. Bělohlav (Čurilla, Kameš), 19. Kalla (Kaberle, Patera), 30. Eberle (Kameš), 44. Frolík (Kalla). Rozhodčí: Souček, Svoboda – Bejček, Lhotský. Vyloučení: 7:8 + Cetkovský OT. Využití: 1:0. Diváci: 3389.

Kladno: Kopřiva – Kameš, Kaberle, Mudroch, Šmach, Toman, Dlouhý, Trončinský – Diviš, Patera, M. Procházka – Bělohlav, Čurilla, Tomajko – Bílek, Kalla, Frolík – Eberle, Stieler, Kuchler. Trenér Müller.

Pardubice: Hašek – Kočí, Čáslava, Píša, Kolář II., Nakládal, Havíř, Richter, Šeda – Cetkovský, Špirko, Somík – Sýkora, Divíšek, Pivko – Zohorna, Koukal, Starý – Klejna, Semorád, Rákos. Trenér Sýkora.

České Budějovice - Vítkovice 4:3 (0:1, 2:2, 2:0)

Do domácí sestavy se alespoň jako třináctý útočník vrátil po zranění Kotrla, hosté přijeli bez reprezentačního gólmana Štěpánka, kterého nahradil exjihočech Šindelář.

Proti vedoucímu týmu tabulky začali Jihočeši aktivně, ale první velkou šanci měl při avizované výhodě vítkovický Hubáček a ještě více po gólu volala dorážka Stehlíka. Stoprocentní příležitost měl potom Rehák, jehož projektil skryl Kovář bravurně ve své lapačce.

V 15. min. hostující obrana zapomněla na Kůrku, který sám proti Šindelářovi kotouč procpal mezi jeho betony, ale vyklouzl těsně vedle levé tyčky jeho branky. Do vedení šli ještě v první třetině nakonec přece jen hosté. V přesilovce se zblízka prosadil bekhendem pod horní tyčku Klimek a bylo to 0:1.

V úvodu druhého dějství rozvlnil vítkovický bek Voráček boční síť, ale jinak byl puk častěji na domácích hokejkách. Při další šanci Kůrky zachraňoval Šindelář jen s vypětím všech sil. V polovině zápasu však soupeř využil další přesilovku. Střelu Sičáka od modré Kovář jen vyrazil před sebe a Hubáček z otočky přidal druhý gól.

Kontaktní gól měl na hokejce Šimánek, jenž ujížděl sám na Šindeláře, svou střelu však nasměroval těsně nad horní tyčku. Vedoucí celek tabulky však už byl v pohodě. Přesilovku pět na tři zužitkoval po pouhých sedmi vteřinách Jurečka. Na jeho střelu od modré si Kovář sice sáhl, ale cestě kotouče do sítě nezabránil.

Závěr druhé třetiny patřil domácím. Kůrka v přesilovce a Gulaš tečí Gřegořkovy střely dvěma slepenými góly vrátily Mountfield do zápasu.

Po dvaceti vteřinách třetího dějství se parádně trefil opět Gulaš a bylo vyrovnáno. Domácí byli při chuti a šancí na jejich straně přibývaly. Dokonalý obrat pak završil bombou od modré svým premiérovým extraligovým gólem Macháček.

Branky a nahrávky: 39. Kůrka (Mertl, Melichárek, 39. Gulaš (Gřegořek, Vak), 41. Gulaš (Vak), 55. Macháček (Huml) – 17. Klimek, 29. Hubáček (Sičák, Jurečka), 34. Jurečka (Sičák, Burger). Rozhodčí: Hribik, Kubeš – Guth, Rittich. Vyl. 6:8 (navíc dom. Snopek 10 min.), využ. 1:3. Diváci: 4935.

Č. Budějovice: Kovář – L. Poživil, Vydarený, Ptáček, Gřegořek, Snopek, Melichar, Macháček – Kůrka, Mertl, Melichárek – Gulaš, Vak, Hřebejk – M. Hudec, Huml, Veselý – L. Květoň, Šimánek, Sailer, od 36. navíc Kotrla. Trenéři Tlačil a Kupka.

Vítkovice: Šindelář – Jurečka, Rehák, Kuboš, Stehlík, Sičák, Trnka (15. Voráček) – Klimek, Burger, Hubáček – Ujčík, R. Hruška, Kvapil – Treille, Štefanka, Krenželok – Varaďa, Roman, Svačina, od 41. navíc Szturc. Trenéři Hadamczik a Konečný.

Sparta - Karlovy Vary 4:3 v prodl. (1:2, 1:1, 1:0 – 1:0)

Sparta o úvodní tlak přišla, protože se hned ve druhé minutě nechal vyloučit Vykoukal. V této přesilovce se hosté ještě neprosadili ale v 6. minutě už ano.

Nejprve Lukáš Pech uklidil puk do Cháberovi branky po Kumstátovi přihrávce. Než se hráči s velikým S na hrudi stačili rozkoukat, tak už prohrávali o dvě branky. Patnáct vteřin po Pechovi se do listiny střelců zapsal David Zucker, když dorazil střelu Martina Parýzka.

V deváté minutě při hře čtyři na čtyři nalákal Kratěna na sebe dva Karlovaráky. Předložil kotouč Vykoukalovi. Ten posunul na Petra Tona, který ranou pod horní tyč nedal Sáblíkovi šanci. Po zbytek třetiny Sparta útočila a Varští hrozili z brejků.

Holešovickému týmu se povedl vstup do druhého dějství. Michal Brož v čase 21:04 potrestal vyloučení Václava Skuhravého.

Půl minutky na to si Pražané opět zahráli přesilovku. Tentokrát při vyloučení Němce, ale z tohoto mráčku nezapršelo. V polovině utkání sei našlápl Petr Kumstát, prohnal se okolo obránců, kteří v té době připomínali antické sloupy, ale jeho blafák skončil na Cháberovi betonu.

Do šaten šla Energie opět ve vedení. Postaral se o to Václav Pletka, který z hranice kruhu vypálil pod lapačku Jana Chábera a ten se musel hodně červenat.

Nástup se svěřencům Pavla Hynka a Františka Výborného povedl i ve třetí třetině. Při vyloučení Jana Košťála, přesilovka byla rozdělena přestávkou, se k odraženému kotouči dostal Jaroslav Hlinka a Sparta vyrovnala.

Na začátku 48. minuty byl vyloučen Michal Dobroň za naražení zezadu a Pražané dostali možnost hrát v početní výhodě dlouhých pět minut. Svěřenci Josefa Palečka se, ale výborně bránili a k vážnějšímu ohrožení Sáblíkovi klece nedošlo.

Šedesát minut o vítězi utkání nerozhodlo a na řadu tak muselo přijít prosloužení. Do jeho konce chybělo jedenáct vteřin, když se obraně Karlových Varů utrhl Tomáš Netík a kličkou na vyrážečku vystřelil domácím bonusový bod navíc. Energie tak získala další extraligový bod.

Branky a asistence: 9. Ton (Vykoukal, Kratěna), 22. Broš (Netík, Hlinka), 41. Hlinka (Kratěna), 65. Netík (Hlinka) – 6. Pech (Kumstát), 6. Zucker (Parýzek), 39. Pletka (Kumstát, Němec). Rozhodčí: Hodek, Šír – Jindra, Kreuzer. Vyloučení: 4:7, navíc Dobroň 5 + do konce. Využití: 1:0. Diváci: 5733.

Sparta: Chábera – Hudec, Černošek, Mrázek, Gulaši, Hanzlík, Vykoukal, Vojta, Macholda – Ručinský, Výborný, Látal – Kratěna, Broš, Ton – Hromas, Hlinka, Netík – Podlešák, Koreis, Kafka. Trenér: Hynek.

K. Vary: Sáblík – Mucha, Čutta, Dobroň, Hájek, Němec, Brňák, Parýzek – Dej, Skuhravý, Košťál – Melenovský, Kristek, Skladaný – Kumstát, Pech, Pletka – Zucker, Hluchý, Zaťovič – Haščák. Trenér: Paleček.

Slavia – Brno 6:4 (1:3, 0:0, 5:1)

Postavte se k hudební aparatuře rockové kapely. Chvilku počkejte. Až přijde ohlušující hřmot, budete vědět.

Přesně tak vypadala atmosféra na utkání hokejové extraligy mezi Slavií a Brnem. Klání, které nakonec vyznělo pro domácí 6:4. Ale slávisté málem inkasovali dvojitý zásah. Ten v hledišti byl jasný. Příznivců Brna přijelo na pět tisíc. Výsledek nakonec otočily z 0:3 na 6:4!

Nováček přitom začal famózně. První gól z přesilovky, další dva v oslabení. Jenže. V poslední části Slavia dala pět gólů. Rozdílový dal kapitán Josef Beránek, dvě minuty před koncem. Studená sprcha pro jeden tým, blažený pocit pro druhý.

Fanoušci Komety vzali Prahu útokem. A rázně, bez rozpaků. Někteří se ale bohužel poprali i s pořadateli. Nakonec jeden z fanoušků trefil domácího útočníka Jiřího Doležala plastovou lahví.

Invaze, chorály, tisíce dresů a udivené pohledy kolemjdoucích. Modrobílý uragán v hlavním městě České republiky. „Viděl jsem je loni a byli neskuteční, to mrazí, to je husí kůže,“ věštil hokejový agent Michal Sivek.

Měl pravdu. Když hlasatel v O2 Areně vyvolával jména domácích hráčů, tak nebyla slyšet. Jakoby zapadl v nemilost. Jako by Slavia hrála na cizím hřišti. Ano. Tak to v podstatě bylo.

Pohledy do hlediště byly tentokrát poutavější než hra na ledě. Zápas 8. kola měl i další privilegium. První buly bylo vhozeno až dvacet minut před osmou večerní. V české nejvyšší soutěži ojedinělá záležitost. Většina mužstev už před začátkem tohoto klání měla hotovo. V pražských Vysočanech teprve tisíce lidí usedalo do sedaček.

Noční show startovala. Skončila ve 22.18. A proč tak dlouho? Utkání vysílala Česká televize, ale v tradiční čas dostalo přednost mistrovství Evropy volejbalu žen. Ten samý případ se zopakuje i v neděli – Mladá Boleslav hostí České Budějovice.

„Mně tohle nikdy nedělalo problémy, ale je jasný, že klukům musí posunout oběd, aby už po první třetině neměli hlad a nechtěli pizzu,“ řekl Deníku z ruského Jekatěrinburku obránce Jan Novák, který ještě v minulém ročníku působil v extralize.

Všichni tak měli jedno společné. Hrát začali v pátek, skončili v pátek, ale do postele se dostali až v sobotu. Brněnští hokejisté měli večerku ještě později, ulehli až kolem třetí. „Po každém zápase je člověk rozpumpovaný, špatně se usíná,“ připomněl Novák pozdní začátky v Lize mistrů. Jenže když se vyhraje, tak je vše hned lehčí…

Branky a nahrávky: 19. Červenka (Havel, Žižka), 44. Jelínek (Čermák), 51. Růžička (trestné střílení), 53. Jelínek (Červenka, Kadlec), 58. Beránek (Hruška), 60. Červenka (Kadlec)– 6. Erat (Dopita, Ludvík), 15. Dlouhý, 16. Erat (Dopita), 50. Ludvík (Vondráček, Vorel) Rozhodčí: Jebavý, Šindler – Kalivoda, Charvát. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:1. V oslabení:0.2 Di­váci: 7683.

Slavia: Neruda – Žižka, Kadlec, Vašíček, Roth, Špelda, Drtina, Kolařík – Beránek, Tomica, Hruška – Červenka, Sklenář, Havel – Růžička, Vondkra, Branda – Jelínek, Čermák, Doležal – Endál. Trenér: Růžička.

Brno: Trvaj – Bičánek, Mojžíš, Zubíček, Houdek, Kántor, Kempný, Vyrůbalík, Ovčáčik – Ludvík, Dopita, Erat – Klimt, Vorel, Vondráček – Brabenec, Pucher, Svoboda – Dlouhý, Procházka, Korhoň. Trenér: Pazourek.

Třinec - Liberec 6:3 (1:1, 3:1, 2:1)

Tři body a posun v tabulce vzhůru si zajistili Oceláři díky skvěle zvládnuté koncovce druhé třetiny. Opět dokázali, že se jim na Severočechy daří. Na vlastním ledě vyhráli šesté utkání z posledních sedmi.

Za stavu 2:2 měli hosté velkou šanci jít potřetí v utkání do vedení. Klimenta však své sólo nedokázal přesně zakončit.

„Kdybych to dal, mohlo být vše jinak. Ten gól by nám hodně pomohl. Když jsem si to popotáhl do forhendu, tak mi to skočilo a dal to jen po zemi. Takové zakončení jsem samozřejmě nechystal. Je to stejná chyba, jako když dostaneme gól,“ kál se liberecký útočník Tomáš Klimenta.

Naopak důvod k radosti měl drobný forvard Třince Rostislav Martynek. Byl to on, kdo se dvěma brankami a jednou asistencí výrazně podílel na výhře svých barev.

„Začátek byl z naší strany takový vlažný. Po tom druhém vyrovnávacím gólu jsme zlepšili pohyby v jejich třetině. Byli jsme aktivnější a tlačili se více do brány, to rozhodlo. Druhý gól byl hodně důležitý," podotkl Martynek, pro kterého to byly první letošní trefy do černého.

S tím, že klíčovým momentem byl vydařený závěr Ocelářů v prostřední části, souhlasili i oba trenéři.

„Do zápasu jsme vstoupili slušně a do poloviny utkání byli rovnocenným soupeřem. Rozhodl konec druhé třetiny, kdy Třinec trefil během chvíle dva góly a odskočil nám. Dokázali jsme sice snížit, ale po zbytečných faulech opět inkasovali. Třinec vyhrál zaslouženě,“ přiznal asistent trenéra Liberce Filip Pešán.

Domácí kouč byl s výkonem svého mužstva spokojen. „Z naší strany to bylo povedené utkání. Museli jsme sáhnout k výrazným změnám v sestavě (Pro virózu nemohl nastoupit Balej, k dispozici nebyl ani Kútny – pozn. aut.).

Nakonec ty změny nebyly vůbec špatné, hráli jsme dobře v útoku, ale v obraně to nebylo úplně ono. Velice důležitá byla druhá třetina, kdy jsme během devíti minut otočili zápas. Dařili se nám i přesilovky, vytvářeli jsme si tlak. Pomohli i diváci. Moc nám fandili a za to jim děkujeme,“ vzkázal příznivcům klubu třinecký asistent Břetislav Kopřiva.

Branky a nahrávky: 18. Tomas (V. Polák, Cartelli), 29. Výtisk (V. Polák, Cartelli), 37. Polanský (Kohn, M. Růžička), 38. Seman (Martynek, Peterek), 48. Martynek (Peterek, Seman), 58. Martynek (Malec, Polanský) – 3. P. Nedvěd (Derner, Hlaváč), 26. Ondřej (Blatný), 46. Blatný (Vantuch, Hunkes). Rozhodčí: Husička, Jeřábek – Barvíř, Blümel. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:1. Diváci: 3075.

Třinec: Hamerlík – Seman, Malec, Zíb, Lojek, Cartelli, Výtisk, Hrabal, Andersons – D. Květoň, Peterek, Martynek – M. Růžička, Polanský, Kohn – Tomas, Hampl, V. Polák – Kanko, Marosz, Ostřížek. Trenéři: Marek a Kopřiva.

Liberec: Fikrt – Rýgl, Čakajík, Hunkes, Derner, J. Moravec, Jareš – Klimenta, P. Nedvěd, Hlaváč – Vantuch, Kašpařík, Víšek – Dušek, Nedorost, Špaček – Ondřej, Blatný, Plodek. Trenéři: Kalous a Pešán.

Litvínov - Mladá Boleslav 1:2 v prodl. (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)

Jestliže se v minulých dnech stahovaly nad Litvínovem mračna, v pátek už zahřmělo a spustilo silné krupobití.

Severočeští hokejisté i v šestém utkání v řadě prohráli a začíná to s nimi být nahnuté. Tradiční extraligový klub podlehl na vlastním ledě Mladé Boleslavi 1:2 v prodloužení. Kouč Hübl ještě večer po utkání rezignoval.

„Někteří hráči tomu nedávají to, co by měli,“ kroutil hlavou smutný gólman Jaroslav Hübl.

„Je nesmysl, aby ti, kteří dva roky po sobě postoupili do play off, nebyli teď schopní vyhrát zápas. Je to v hlavách,“ soudí.

Litvínov znovu doplatil na opravdu slabou koncovku. „Nemůžeme pomýšlet na výhru, když dáme jen jednu branku,“ mrzelo Hübla mladšího.

Ve 25. minutě se Litvínov vydal po gólu útočníka Černého na správnou cestu, jenže do vytouženého cíle nedošel. Časomíra ukrojila ze třetí třetiny jen 69 vteřin a Boháč vyrovnal.

Nervózní utkání dospělo do prodloužení a v něm po necelých dvou minutách rozhodl Král, který proměnil trestné střílení. Litvínov prohrál kvůli nařízenému nájezdu podruhé v řadě.

Kouč Severočechů Jaroslav Hübl, který od začátku sezony poukazuje na chyby rozhodčích, tak po včerejším zápase běsnil ještě víc.

„V samostatném nájezdu jsem si moc nevěřil, na štěstí mi to vyšlo,“ smál se středočeský vůdce Richard Král.

„Musím pochválit našeho brankáře Valenta, který měl doposud odchytáno v extralize snad jen sedm minut. Podal výjimečný výkon a díky němu si vezeme dva body,“ chválil zkušený hráč.

Branky a nahrávky: 25. Černý – 42. Boháč (Sýkora), 62. Král (samostatný nájezd). Rozhodčí: Mikula, Polák – Kis, Prchal. Vyloučení: 7:6. Osobní trest Vopat 10 min a Bahenský 5+10 minut za nesportovní chování + trest ve hře.. Bez Využití. Diváci: 4106.

Litvínov: J. Hübl – Kubát, Gureň, Kroupa, Punčochář, Skuhrovec, Švarný, O. Poživil – Černý, Reichel, Lukeš – Trávníček, Hübl V., Kubinčák – Vopat, Gerhát, Jánský – Majdan, Jenáček, Bojer. Trenéři: J. Hübl, a J. Kučera.

Ml. Boleslav: Valent – Frolo, Mocek, Žabka, Kasík, Štěrbák, Duben, Čížek – Bahenský, Vrbata, Loskot – Pabiška, Král, Sup – Nouza, Sýkora, Boháč – Fabuš, Gajovský, Macho. Trenér: Čermák.

Plzeň - Zlín 3:4 po s. n. (1:1, 1:1, 1:1 – 0:0)

Ten scénář plzeňští hokejisté dobře znají. Mačkají soupeře, dominují, jenže body jim utíkají mezi prsty. Naposledy v pátek, kdy podlehli Zlínu 3:4 po nájezdech.

Plzeňští paběrkovali už potřetí v řadě. Předtím nula na Slavii a bod z domácího zápasu s Pardubicemi. K vyššímu zisku včera Západočechům nepomohl ani herec Martin Dejdar, který zápas sledoval v ČEZ Areně s plzeňskou šálou kolem krku.

Modrobílým zato chyběl jiný Martin, zraněný kapitán Straka. „Má natažený mezižeberní sval a podle lékařů by měl být mimo až čtyři týdny,“ potvrdil nepříznivou prognózu asistent Milan Razým.

Plzeň i bez svého lídra ale herně včera nestrádala. Na úvod strhla přestřelka. Po sedmnácti vteřinách zkoušel Francouze v domácí brance přelstít Rachůnek, po necelé minutě už vedli modrobílí.

Skóre otvíral z opakované střely pod horní tyč štírek Scofield. Pro kanadskou třináctku to byl už šestý zásah v extralize. Jenže ve třetí minutě bylo srovnáno. Explzeňský Důras přesprintoval v početní výhodě Hanzlíka a ranou do horního růžku srovnal stav. Video gól jen potvrdilo.

„Viděl jsme, že puk nazdvihl zadní síťku,“ byl si jist Důras.

Pak se strhl příval plzeňských šancí umocněných třemi přesilovkami v řadě, ale nic z toho. „Přálo nám štěstí. Jen díky Kubovi Sedláčkovi zůstal stav beze změn,“ připustil zlínský asistent Rostislav Vlach.

Druhá třetiny už byla vyrovnanější, ale znovu šli do vedení domácí. Vlasák rovněž v početní výhodě propálil Sedláčka. Jenže téměř vzápětí podobně uspěl hostující Švrček a ve třetí části Leška potom z brejku při signalizované výhodě strhl vedení na stranu Zlína.

Plzeň se zoufale tlačila za vyrovnáním, ale teprve dvě minuty před koncem třetí části Bomersback trefou pod rukou gólmana vystřelil domácím bod.

O druhém se rozhodovalo až v nájezdech. A protože z tria plzeňských střelců neuspěl žádný, zato Harmlík přelstil Francouze, stěhoval se bonusový zisk na Moravu.

Branky a nahrávky: 1. Scofield (Vampola), 35. Vlasák (Kracík), 58. Bomersback (Benda) – 3. Důras (Švrček), 37. Švrček (Nosek, Vlach), 45. Leška (Švrček), rozh. nájezd Hamrlík. Rozhodčí: Pešina, Turčan – Pavlovič, Rozlílek. Vyloučení: 8:10, využití: 2:1. Diváků: 6270.

Plzeň: Francouz – O'Brien, Modrý, Benák, Jiří Hanzlík, Dresler, Mezei, Dobrovolný – Bomersback, Kracík, Vlasák – Scofield, Vampola, Tvrdík – Dvořák, Benda, Adamský – Hvila, Kubica, Matějovský. Trenér: M. Jelínek.

Zlín: Sedláček – Hamrlík, Galvas, Bořuta, Lučka, Nosek, Švrček, Míka, Linhart – Balaštík, Leška, Rachůnek – Důras, Kollár, Záhorovský – Kubiš, Roman Vlach, Köhler – Sivák, Balán, F. Čech. Trenér: Venera.

1. HC Vítkovice Steel 8 5 2 0 0 1 29:11 19
2. HC Mountfield České Budějovice 7 4 1 0 1 1 27:17 15
3. HC Slavia Praha 8 5 0 0 0 3 31:29 15
4. BK Mladá Boleslav 8 4 1 0 0 3 22:15 14
5. HC Sparta Praha 8 2 3 0 2 1 22:19 14
6. PSG Zlín 8 3 2 0 1 2 22:19 14