Fleischmann má na kontě po třech vystoupeních v přípravě tři body za gól a dvě asistence. Jednatřicetiletý bývalý hráč Washingtonu, Colorada, Floridy a Anaheimu bojuje o setrvání v NHL poté, co mu skončil čtyřletý kontrakt na 18 milionů dolarů a je nechráněným volným hráčem.

Voráček se podílel na úvodní brance duelu Philadelphie na ledě New York Rangers, kterou vstřelil v páté minutě obránce Mark Streit. Český ofenzivní lídr Flyers vylepšil svou bilanci ze tří duelů na čtyři přihrávky. Philadelphia vedla po dvou třetinách 2:0, ale následný obrat domácích dovršil v prodloužení bek Keith Yandle.

Nosek také nastoupil v přípravě potřetí a zaznamenal první bod. Třiadvacetiletý bývalý hráč Pardubic, který minulou sezonu strávil na farmě v Grand Rapids a nyní bojuje o premiérovou šanci v NHL, byl u branky Red Wings na ledě Bostonu na 3:0. Tu vstřelil po 48 sekundách třetí třetiny Andreas Athanasiou, Detroit nakonec vyhrál 3:1.

Výsledky přípravných zápasů před NHL

Boston - Detroit 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
Branky: 60. Eriksson - 28. D. Miller, 31. Jurčo, 41. Athanasiou (Nosek).

New York Rangers - Philadelphia 3:2 v prodl. (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)
Branky: 45. Girardi, 59. Kreider, 62. Yandle z trestného střílení - 5. Streit (Voráček), 38. Simmonds.

New York Islanders - Washington 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
Branky: 59. Petrov - 23. Collins, 48. Burakovsky, 60. Alzner.

Montreal - Pittsburgh 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) - hráno v Québecu
Branky: 14. Sjomin, 21. Eller, 43. Flynn, 60. Weise (Fleischmann) - 16. B. Bennett.

Vancouver - Arizona 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Branka: 49. McCann.