Ve 24. minutě jste prohrávali 0:3. Co se s vámi dělo?

První třetinu a kus té druhé byly Vítkovice jasně lepší. Hráli svižně, jednoduše, na brejky a protože jsme byli řídcí v obraně, vedli 3:0 zaslouženě.

Co bylo pro vás hlavním impulsem k vyrovnání? První gól?

Ten byl důležitý. Zvedli jsme se a měli hodně šancí i přesilovek, které jsme dokázali využít. Dotáhli jsme to, ale zase nám nevyšel začátek třetí třetiny.

Nastřílel jste čistý hattrick za 7 minut a 9 vteřin…

Nejsem typický střelec a tohle nedávám každý den. Je to pro mne svátek, něco nevídaného. (úsměv) Jsem za to rád, ale mrzí mne, že to nakonec nevedlo k žádným bodům.

Ve třetí třetině jste opět propadli…

Uspala nás asi přestávka. Na začátku všech tří třetin jsme byli ospalí. Ve druhé jsme se dostali zpět, ale nechali si pak dát dva další laciné góly a Vítkovice měly i další šance. Hráli jsme dobře patnáct minut a to je málo. Popravily nás vlastní chyby.