Philadelphia v prodloužení utnula vítěznou sérii Pittsburghu

Philadelphia - Jakub Voráček přispěl v NHL hokejistům Flyers k výhře 3:2, rozhodl kanonýr Hartnell.

18.3.2012

Scott Hartnell z Philadelphie v diskusi se Zbyňkem Michálkem (vpravo).Foto: ČTK

Sekundu před koncem prodloužení rozhodl Scott Hartnell svým druhým gólem v zápase o vítězství hokejistů Philadelphie na Pittsburghem 3:2.

Jednou asistencí se podílel na výhře český útočník Jakub Voráček. Penguins prohráli po jedenácti vyhraných zápasech, což byla nejdelší vítězná série v tomto ročníku NHL.

Pittsburgh vedl po dvou třetinách 2:0, ale v úvodu třetí části při vyloučení Zbyňka Michálka snížil za Voráčkova přispění Kimmo Timonen.

V 45. minutě pak vyrovnal nejlepší střelec Flyers Hartnell a v čase 64:59 svým 35. gólem v sezoně zajistil Philadelphii vítězství nad druhým týmem Atlantické divize. Philadelphia se po výhře v prodloužení k Pittsburghu přiblížila na rozdíl dvou bodu.

Jaromír Jágr se v utkání proti svému někdejšímu zaměstnavateli neprosadil, mohl se však radovat ze třetího vítězství ve čtvrtém duelu s Penguins po svém návratu do NHL.

Výsledky NHL

Philadelphia - Pittsburgh 3:2 v prodl. (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)
Branky: 45. a 65. Hartnell, 41. Timonen (Voráček) - 14. Adams, 40. Malkin. Střely na branku: 27:40. Diváci: 19.927.

18.3.2012 VSTUP DO DISKUSE

Bída přišla na pálenice. Ovoce na jaře pomrzlo

Tradice je znát. Zatímco na Uherskohradišťsku je 38 palíren, v Praze není ani jedna.

Pes vběhl na cizí pozemek, majitel mu ustřelil přirození. Teď jej soudí

Klatovsko – Nelehký úkol stojí před klatovským okresním soudem. Musí rozhodnout, zda je Zdeněk Skalický (53 let) nebezpečný pistolník, který ustřelil samonabíjecí pistolí psu přirození jen proto, že vběhl na jeho pozemek, nebo šlo jen o nešťastnou náhodu, když se chovatel snažil bránit své ovce před útočícím predátorem.

Hra s ohněm skončila. Rakousko to zvládlo

Berlín – Němečtí komentátoři vesměs pozitivně hodnotí výsledek rakouských voleb, kdy v nedělních volbách vyhrál kandidát Zelených Alexander Van der Bellen nad Norbertem Hoferem ze Svobodné strany Rakouska (FPÖ).