Philadelphia v prodloužení utnula vítěznou sérii Pittsburghu

Philadelphia - Jakub Voráček přispěl v NHL hokejistům Flyers k výhře 3:2, rozhodl kanonýr Hartnell.

18.3.2012

Scott Hartnell z Philadelphie v diskusi se Zbyňkem Michálkem (vpravo).Foto: ČTK

Sekundu před koncem prodloužení rozhodl Scott Hartnell svým druhým gólem v zápase o vítězství hokejistů Philadelphie na Pittsburghem 3:2.

Jednou asistencí se podílel na výhře český útočník Jakub Voráček. Penguins prohráli po jedenácti vyhraných zápasech, což byla nejdelší vítězná série v tomto ročníku NHL.

Pittsburgh vedl po dvou třetinách 2:0, ale v úvodu třetí části při vyloučení Zbyňka Michálka snížil za Voráčkova přispění Kimmo Timonen.

V 45. minutě pak vyrovnal nejlepší střelec Flyers Hartnell a v čase 64:59 svým 35. gólem v sezoně zajistil Philadelphii vítězství nad druhým týmem Atlantické divize. Philadelphia se po výhře v prodloužení k Pittsburghu přiblížila na rozdíl dvou bodu.

Jaromír Jágr se v utkání proti svému někdejšímu zaměstnavateli neprosadil, mohl se však radovat ze třetího vítězství ve čtvrtém duelu s Penguins po svém návratu do NHL.

Výsledky NHL

Philadelphia - Pittsburgh 3:2 v prodl. (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)
Branky: 45. a 65. Hartnell, 41. Timonen (Voráček) - 14. Adams, 40. Malkin. Střely na branku: 27:40. Diváci: 19.927.

18.3.2012 VSTUP DO DISKUSE
Centro Zlín Malenovice. Ilustrační foto.

Nechte tu jídlo a jděte! Policie evakuuje obchodní centrum ve Zlíně

7 4

Balík vám nově vydají v balíkovně. Bez fronty i občanky

Berlusconi perlil: Nejlepší věc na Trumpovi? Jeho žena Melania!

Bývalý italský premiér Silvio Berlusconi opět vzbudil pozornost svými výroky. Do kamer italské televize La7 totiž prohlásil, že to nejlepší na americkém prezidentovi Donaldu Trumpovi je jeho žena Melania.

Lubomír Zaorálek: Zeman mi pomohl tím, jak se mě snažil zadupat

/ROZHOVOR/ Ministr zahraničí a místopředseda ČSSD na programové konferenci strany s kapkou ironie podotkl, že je skutečně její nejnovější a nejčerstvější tváří. Jenže ono to tak je. Ačkoli je sociálním demokratem už 23 let, pořád ho baví volby, vášnivě rád diskutuje a přál by si, aby svět byl lepší hlavně pro obyčejné, pracující lidi. Navíc je asi jediným politikem, který oceňuje kritiku.

Londýňané museli kvůli bezpečí opustit stovky bytů, evakuaci zkritizovali

V noci na sobotu místní úřady v londýnské čtvrti Camden nařídily preventivní evakuaci pěti obytných domů. Učinily tak z obav před opakování nedávného tragického požáru v Grenfell Tower. Rodiny, které musely strávit noc v provizorním ubytování, akci označují za chaotickou.

Trump zpochybnil neutralitu vyšetřovatele, který prověřuje ruský vliv ve volbách

Podle amerického prezidenta Donalda Trumpa je Robert Mueller zaujatý. Mueller má za úkol vyšetřit ruské vměšování do loňských prezidentských voleb v USA. Trump tvrdí, že Muellera pojí přátelství s odvolaným šéfem FBI.