KHL: Marek opět válí. S Rolinkem řídili další výhru

Magnitogorsk – Čeští útočníci posbírali čtyři body, Magnitogorsk porazil Voskresensk 3:2.

11.11.2008

Jan Marek v zápase české hokejové reprezentace proti Slovensku.Foto: GetPhoto/Robin Drahoňovský

Útočník Jan Marek je k nezastavení.

Vedoucí muž kanadského bodování ještě o víkendu motal hlavy soupeřovým obráncům v reprezentačním dresu, aby o dva dny později s reprezentačním parťákem Tomášem Rolinkem zničili v Kontinentální hokejové lize Voskresensk.

Magnitogorsk doma vyhrál 3:2 a dva góly zařídila právě spolupráce českých forvardů.

Hosté přitom ještě deset minut před koncem vedli 2:1, ovšem po srovnání Platonova si vzal slovo Marek, nahrál Rolinkovi a ten svou druhou trefou v zápase rozhodl o domácí výhře. Na časomíře svítila do konce pouze minuta a třináct vteřin.

Marek tak navýšil svůj bodový zisk v této sezoně již na 34 bodů, když se ve 24 zápasech trefil již devatenáctkrát.

Magnitogorsk – Voskresensk 3:2 (29. a 59. Rolinek (na oba Marek), 52. Platonov – 32. Smirnov, 44. Gorďjuk).

Máte nevyžádaný hovor ze zahraničí? Nevolejte zpět, jde o podvod

Včera a dnes se desetitisíce zákazníků všech domácích mobilních operátorů potýkaly s prozváněním ze zahraničních telefonních čísel například z Alžírska, Pobřeží slonoviny či Afghánistánu. Útočníkům jde o to, aby jim prozváněný zavolal zpět. Ten za to pak zaplatí nemalou částku za mezinárodní hovor.

Ústavní soud: úředníci mohou dál provádět kontroly topení v domech

Ústavní soud v úterý odmítl stížnost skupiny 41 poslanců TOP 09 a ODS, kteří žádali zrušení části zákona o ochraně ovzduší. Ten od ledna umožňuje úředníkům obcí s rozšířenou působností vstupovat do domů, bytů a rekreačních objektů a kontrolovat, čím lidé doma topí.

Pohostinství a Colours? Skvělá symbióza, říkají většinou ostravští provozovatelé

Žádná jiná akce ve městě nám tržby takhle nezvedne, dušují se restauratéři v centru. Někteří ale mají i své výhrady.