Kolář po Zohornově přihrávce zajistil v KHL výhru Chabarovsku

Moskva (Rusko) - Obránce Jan Kolář z Chabarovsku vstřelil v utkání Kontinentální hokejové ligy proti Čeljabinsku vítězný gól, přihrál mu na něj krajan Tomáš Zohorna. Ten se pak další asistencí podílel i na brance na konečných 4:2. Amur tak ukončil sérii tří porážek.

19.10.2016

Jan Kolář v bitvě s Kanadou.Foto: Deník/Luboš Jeníček

Kolář dal v posledních osmi zápasech pět gólů. Celkem má v sezoně na kontě sedm branek a spolu s Kirillem Kolcovem z Čeljabinsku je nejlepším střelcem mezi obránci.

Chabarovsk výborně začal a v sedmé minutě vedl už 2:0, avšak ještě v první třetině o náskok přišel. Kolář pak po Zohornově přihrávce rozhodl v 27. minutě.

Zato nejproduktivnější Čech v lize Jan Kovář vyšel po 15 zápasech naprázdno. Magnitogorsk se ve Vladivostoku proti domácímu brankáři Igoru Bobkovovi neprosadil vůbec a prohrál 0:3.

Kontinentální hokejová liga:

Chabarovsk - Čeljabinsk 4:2 (za domácí Kolář 1+0, T. Zohorna 0+2), Vladivostok - Magnitogorsk 3:0, Kunlun Red Star - Ufa 3:2,

17:30 Jokerit Helsinky - HK Soči, 18:30 Dinamo Minsk - Spartak Moskva, Dinamo Riga - Nižnij Novgorod, 19:00 Slovan Bratislava - Kazaň, Záhřeb - Nižněkamsk.

Stříbrný tým z Eura pohledem vedoucího: Pohodář, srdcař i dva mimozemšťané

Je to takový renesanční muž českého reprezentačního áčka v malém fotbale. Stará se o chod týmu jako jeho vedoucí, trénuje gólmany, do toho na mistrovství Evropy v Brně zajištoval komunikaci se zahraničními účastníky.

Ostatky Horákové jsou 67 let po její popravě stále neznámo kde

Ani 67 let po justiční vraždě právničky Milady Horákové není zřejmé, jak komunistický režim naložil s jejími ostatky.

Záhadná smrt bezdomovce Indiána: viděl jsem, jak ho surově mlátí, tvrdí svědek

Smrt ústeckého bezdomovce Jaroslava Dvořáka začala šetřit krajská kriminálka. Přihlásil se jí mladík, který viděl, jakým způsobem bývalý hokejista zemřel. Redaktor Deníku mluvil se svědkem, ještě než se přihlásil na policii.

AUTOMIX.CZ

Teď umřu... Richard Hammond se konečně vyjádřil k nehodě, co přesně se stalo?

Jsou to už více než dva týdny, co moderátor Richard Hammond ošklivě boural ve Švýcarsku s elektromobilem Rimac Concept One. Na konci vrchařské trati vyletěl ze silnice, a urazil 300 metrů dolů z kopce, než se auto zastavilo a shořelo.