Třinec padl po nájezdech, Plzeň rozstřílela Boleslav

Praha /AKTUALIZOVÁNO/ - Hokejisté Komety na domácím ledě opět nezaváhali. Trápení Sparty a Slavie pokračuje. Zlín popravil vítkovický Vrána.

21.11.2010

Hokejisté Plzně (v modrém) a Boleslavi ve střetu před brankou gólmana Michala Valenta.Foto: Deník/Jan Pavlíček

Jeďte jinam. Tady body nerozdáváme. Jasným sloganem vyprovázejí hokejisté Komety své soupeře z Ronda. V neděli v něm zvítězili pošesté v řadě. Pardubice přetlačili 3:2. Zápas tentokrát začal v duchu několikanásobných brněnských oslav.

Čtyř zápasová vítězná šňůra přetržena. Extraligoví hokejisté Zlína totiž ve 23. kole nejvyšší soutěže nestačili 2:3 na Vítkovice, které ve třetí třetině otočily duel na svou stranu. Přestože berani vyrovnali, triumf hostům vystřelil Vrána, který rozhodl o druhé porážce žlutomodrých v posledních deseti zápasech.

Porážka z Plzně je nedeprimovala natolik, aby spadli do šedi před reprezentační pauzou. Hokejisté Kladna si tak poměrně snadno na domácím ledě poradili 3:1 s pražskou Slavií, kterou prakticky po celé utkání viditelně přehrávali.

Chtěli šest bodů, mají jen tři. Litvínovští hokejisté během víkendu nedokázali využít domácí prostředí naplno. Spartu sice porazili, ovšem Karlovy Vary už ne. Hráči Benziny se v nedělním podkrušnohorském derby nezmohli ani na gól a prohráli 0:2.

Hokejisté Plzně zvítězili v utkání 23. kola extraligy na ledě Mladé Boleslavi 7:4. Západočeši rozhodli o své výhře smrští ve třetí třetině, kterou vyhráli vysoko 5:1. Po dvou brankách dali v jejich dresu kapitán Martin Straka a Jan Kovář.

Trápení hokejové Sparty stále není u konce. Ve 23. kole extraligy Pražané prohráli doma s Českými Budějovicemi 3:4 a v šestém z posledních sedmi zápasů odešli z ledu poraženi. Jihočeši naopak i díky třem asistencím Františka Ptáčka a gólům Jakuba Langhammera a Pavla Kašpaříka ukončili sérii čtyř nezdarů.

Až samostatné nájezdy musely rozhodnout o vítězi utkání 23. kola hokejové extraligy mezi Třincem a Libercem, které skončilo po šedesáti minutách nerozhodně 3:3. Druhý prémiový bod zařídil Severočechům po zásluze jediný úspěšný střelec Petr Nedvěd a jeho tým vyhrál na ledě Ocelářů po více než dvou letech. Lídr soutěže nezvládl ani čtvrté penalty v řadě za sebou, přesto zůstává v čele soutěže.

Brno - Pardubice 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

Porážka v základní hrací době? Naposledy Kometa dostala výprask od Karlových Varů 0:7. Ale to už je víc než dva měsíce. „Možná jsme se z debaklu poučili. Série si musíme vážit. Na ledě opravdu dřeme a necháváme tam všechno,“ připomněl Radek Dlouhý tři poslední těsné výhry v řadě.

Kometa je zatím v pětizápasové domácí šňůře stoprocentní, ze tří utkání vytěžila devět bodů, i proto drží v extralize druhou pozici. „Ale s Budějovicemi a Vítkovicemi jsme byli jaloví. Teď jsme začali mnohem líp a úvodní gól nás uklidnil,“ pochvaloval si domácí kouč Vladimír Jeřábek.

Sedmistý start v extralize si už v páté minutě osladil obránce Pavel Mojžíš, který bombou od modré využil přesilovku. „Konečně jsme nemuseli dotahovat,“ usmíval se oslavenec.

Kometa byla i dál při chuti, vytvářela si šance, ale nedala a Pardubice krátce před koncem druhé třetině srovnaly zásluhou Píšy. „Závěr třetiny? Ten byl klíčový. Mohli jsme se zápasem něco udělat, jenže jsme zase rychle dostali gól,“ posteskl si pardubický útočník Petr Koukal. Devětatřicet vteřin po vyrovnání totiž ujel po pravé straně domácí Jakub Svoboda a skvěle naservíroval puk Dlouhému. „Chtěl jsem odčinit předchozí oslabení, což vyšlo. Ale dík patří Kubovi, který puk parádně zatáhl,“ povídal autor druhé branky.

Kometa se pak soustředila na precizní obranu. „Rozhodující byl podle mě až Kvapilův gól minutu před koncem,“ tvrdil kouč Jeřábek. Jeho tým drží v posledních devíti zápasech rozdílnou bilanci: doma vítězí, venku prohrává. „Já už ani nevím, kdy jsme naposledy hráli venku,“ reagoval domácí trenér.

Modrobílí se v závěru ještě bránili tři proti šesti, Eaton měl dvojnásobnou přesilovku u power play, ale už jen snížil. „Škoda, že jsme neměli trošku víc času. Možná bychom ještě remízu urvali,“ lamentoval pardubický trenér Josef Jandač.

Kometa se stále drží na druhé příčce, už v úterý pokračuje v domácí sérii, kdy přivítá Plzeň.

Branky a nahrávky: 5. Mojžíš (Malec, Veselý), 40. Dlouhý (Jakub Svoboda, Mojžíš), 59. Kvapil (Brabenec, Huml) - 39. Píša (Bartek, Mezei), 60. Somík (Pivko). Rozhodčí: Mikula, Lacina - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 9:5. Využití: 1:2. Diváci: 7200 (vyprodáno).

Brno: Hovi - Houdek, Stehlík, Bičánek, Protivný, Mojžíš, Malec, Zubíček - Erat, Dopita, Hubáček - Veselý, R. Hruška, Kvapil - Jaroslav Svoboda, Brabenec, Dlouhý - Jakub Svoboda, Huml, Polodna. Trenéři: V. Jeřábek a Lubina.
Pardubice: M. Růžička - Nakládal, Kaberle, Píša, Kočí, Jillson, Mezei, Kolář II - Kolář I, Koukal, Starý - Bartek, Zohorna, Pivko - Pineault, Špirko, Somík - Radil, Rákos, Buchtele. Trenéři: Jandač a Landsman.

Třinec - Liberec 3:4 po sam. nájezdech (1:0, 2:2, 0:1 - 0:0)

„Liberečtí hráli agresivně, dobře bruslili, nám se navíc vůbec nedařily přesilovky. Byla to dneska z naší strany bída,“ přiznal třinecký útočník Martin Růžička, který byl u prvního gólového momentu utkání, když potrestal v oslabení chybu liberecké obrany ukázkovým bekhendovým blafákem a čtrnáctou brankou v sezoně si upevnil pozici kanonýra extraligy. Hosté nepřijeli do Slezska jen bránit a za svou odvahu a otevřenou hru byli také oceněni.

V úvodu druhé třetiny vyrovnal přesným švihem na Hamerlíkovu lapačku z trestné lavice se vracející Petr Nedvěd. Do vedení pak poslal aktivní Bílé Tygry Bárta, když dorazil puk po odvážném průniku Trončinského, jehož nepříliš tvrdou střelu domácí gólman neudržel.

Třinecký kouč Pavel Marek reagoval na nepříznivý vývoj skóre stáhnutím sestavy na tři pětky a Ocelářům se ještě do konce druhé třetiny podařilo utkání otočit. Nejprve byl v brejku hákován Adamský, sudí nařídil trestné střílení, a letní posila z Plzně srovnala, když šikovně přes vystrčenou hůl Vošvrdy zasunula puk mezi jeho betony. Minutu a půl před koncem druhé části nahrál zpoza branky Polanský obránci Zíbovi, který se z mezikruží nemýlil a dokonal obrat.

Liberečtí se nehodlali vracet domů na sever Čech s prázdnou a opět se prosadili rychle po přestávce. Sedm vteřin před koncem přesilovky dorazil poskakující puk do domácí svatyně důrazný Hořava. V samém závěru základní hrací doby vybojoval Ocelářům přesilovku šikovný Polák.

Místo šancí však přišla hrubka Zíba, kterého obral o puk Podkonický, ale jeho nabídku nezužitkoval v ideální pozici zcela sám před Hamerlíkem zřejmě trochu překvapený Hořava. Na druhé straně dvě vteřiny před vypršením šedesáté minuty chyběl Polákovi malinký krůček k tomu, aby se stal on hrdinou večera.

O vítězi nerozhodlo ani prodloužení, a tak přišly na řadu samostatné nájezdy. V nich prokázali větší klid a pevnější nervy hosté. „Věděli jsme, že se Třinci daří, vždyť porazil Litvínov 10:1. Chtěli jsme se řídit heslem, že nejlepší obrana je útok, a to se nám vyplatilo,“ usmíval se po zápase dvougólový střelec Petr Nedvěd. „Ty dva body jsou pro nás zlaté,“ dodal.

Branky a nahrávky: 16. M. Růžička, 36. Adamský z tr. střílení, 39. Zíb (Polanský, M. Růžička) - 22. Nedvěd (Víšek), 32. Bárta (Podkonický), 43. M. Hořava, rozhodující sam. nájezd Nedvěd. Rozhodčí: Blecha, Souček - Pouzar, Svoboda. Vyloučení: 9:11. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 3123.

Třinec: Hamerlík - Hrabal, Richter, Zíb, Krajíček, Lojek, Hudec - D. Květoň, Peterek, Polák - Orsava, Kohn, M. Růžička - McGregor, Bonk, Varaďa - Adamský, Polanský, Hrňa. Trenéři: Marek a B. Kopřiva.
Liberec: Vošvrda - Hunkes, Výtisk, Moravec, Čakajík, Trončinský, Derner, Rýgl - Kudrna, Nedvěd, Dušek - Klimenta, Vak, M. Hořava - Podkonický, Plodek, Víšek - Bárta, Ondřej, Špaček. Trenéři: Kalous, Pešán a Kapoun.

Zlín - Vítkovice 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)

V sestavě opět chyběl útočník Sivák, jenž si proti Spartě narazil žebra a natáhl boční sval.

Ve vyrovnané první třetině dostal berany do vedení ve 13. minutě svou premiérovou trefou v extralize obránce Řezníček, jehož nahození od modré čáry doplachtilo až za Málka. Až v posledních vteřinách úvodní části si žlutomodří vytvořili nápor a puk poskakoval po vítkovickém brankovišti, ale v síti neskončila, což musel potvrdit i videorozhodčí.

„Po dvou prohrách venku jsme chtěli konečně uspět. Viděli jsme bojovné utkání se šancemi na obou stranách. Dnes jsme byli šťastnější, než soupeř,“ oddechl si asistent trenéra Zdeněk Moták.

Bitva o každý centimetr ledu pokračovala i ve druhé části. V polovině zápasu naskočil z trestné lavice Ujčík a střelou po ledě vyrovnal. V dalším průběhu střetnutí si obě mužstva vytvořila několik příležitostí, ale na obou stranách kralovali brankáři.

„Sehráli jsme vyrovnaný duel, ve kterém si obě mužstva vytvořila dostatek šancí. Brankář Málek ale chytal výborně. Byl k vidění dobrý hokej, jsme i spokojeni s úrovní naší hry. Možná jsme si trochu štěstí vybrali v předchozích zápasech,“ zalitoval hlavní trenér Zlína Zdeněk Venera.

V závěrečném dějství se obě mužstva zatáhla a čekala na chybu soupeře. Ta přišla v 50. minutě, kdy odražený kotouč usměrnil za Dubu útočník Káňa. Vítkovice se však z vedení radovaly jen tři minuty, jelikož přesilovkový závar před Málkem zakončil Balaštík. Čtyři minutě před koncem si před zlínského gólmana Dubu si najel Vrána a zblízka procedil kotouč mezi jeho betony, jehož šťastná trefa rozsoudila vyrovnaný duel.

„Byl to smolný gól. Ani nevím, kudy mu to tam prošlo. Ještě jsem se na tu situaci nedíval,“ poznamenal smutně Venera.

Branky a nahrávka: 13. Řezníček, 54. Balaštík (Hamrlík, Leška) - 30. Ujčík (Malík), 50. Káňa (Punčochář), 56. Vrána (Burger). Rozhodčí: Hrubý, Minář - Kajínek, Podrazil. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:0. Diváci: 4903.

Zlín: Duba - Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Grof, Řezníček, Míka, Lučka - Balaštík, Leška, Köhler - Důras, T. Sýkora, Rachůnek - Holík, Balán, F. Čech - Kubiš, Roman Vlach, Ondráček. Trenéři: Venera a Rostislav Vlach.
Vítkovice: Málek - Punčochář, Barinka, Ovčačík, Trnka, Malík, Voráček, Rehák - Huna, Burger, Káňa - Szturc, Húževka, J. Sýkora - Ujčík, Šedivý, Tomas - Pohl, Vrána, Klimek. Trenéři: Trličík a Moták.

Mladá Boleslav - Plzeň 4:7 (2:1, 1:1, 1:5)

Utkání mezi dvěma mužstvy postiženými v kauze neplatných registrací začalo malou slavností, při které domácí útočník Tomáš Divíšek dostal z rukou generálního manažera Bruslařského klubu Cyrila Suka dres s číslem 500 v připomínce na stejný počet odehraných utkání v nejvyšší soutěži.

Poté se již obě družstva pustila do souboje o body, v jejich situaci navíc velmi cenné. Utkání mělo od začátku velmi rychlé tempo a bylo i zdravě vyhecované z obou stran. Skóre otevřel v 10. minutě Pabiška, který u levé Salfického tyče dorazil plzeňským gólmanem vyražený kotouč. Mladá Boleslav tak využila hned svou první přesilovou hru. Diváci poté měli možnost shlédnout boxerskou vložku mezi Hayem a Dvořákem, po které byli oba aktéři vyloučeni do konce utkání.

V 15. minutě už bylo srovnáno, když se při hře ve čtyřech na obou stranách probil do obranného pásma domácích Straka, krásnou zadovkou uvolnil obránce Modrého a ten nekompromisní ranou k levé tyči nedal Valentovi v domácí brance žádnou šanci. Přesto šli domácí poprvé do šaten jako vedoucí tým. Druhou jejich trefu přidal útočník Hrdel, jenž se nejlépe orientoval ve skrumáži před Salfického klecí.

V druhém dějství se diváci v mladoboleslavské hale dočkali po jedné brance na každé straně. Obě navíc padly v přesilovkách pět na tři a byly téměř z totožných situací. Nejprve zajistil Středočechům dvoubrankové vedení po perfektní přesilovkové souhře oslavenec Divíšek, na druhé straně necelou minutu před druhou přestávkou snižoval na rozdíl jediného gólu Straka. Rozdíl mezi oběma góly byl pouze v čase, která mužstva k jeho dosažení v dvojnásobných přesilovkách potřebovala. Domácí tým skóroval po 17 vteřinách, hostům stačilo ještě o tři méně.

Poslední dějství přineslo totální obrat, když Plzeňští nasázeli domácímu týmu během poslední dvacetiminutovky pět branek a Mladoboleslavští tak nakonec místo bodového zisku utrpěli debakl. Vše načal hned v úvodu třetiny Kovář, který využil dobíhající přesilovou hru hostů z konce prostřední části hry.

Plzeň po vyrovnávací brance začala pomalu přebírat otěže utkání do svých rukou a během pěti minut druhé desetiminutovky nasázela domácímu týmu další tři branky. V 56. minutě sice ještě stačil kontaktním gólem snížit na rozdíl dvou gólů Macho, ale necelé dvě minuty před koncem na konečných 7:4 pro hosty upravil při hře domácích bez brankáře Duda.(ČTK)

Branky a nahrávky: 11. Pabiška (Tvrdík, Žabka), 19. Hrdel (Žabka), 25. Divíšek (Pabiška, Žabka), 56. Macho (Hrdel, Nouza) - 15. Modrý (Straka), 40. Straka (Vlasák, Jiří Hanzlík), 41. Jan Kovář (Hanzlík, Straka), 51. M. Heřman (Lammers), 54. Straka (Vostřák, Vlasák), 56. Jan Kovář (Vlasák), 59. Duda. Rozhodčí: Fraňo, Hribik - Jílek, Jindra. Vyloučení: 6:7, navíc Hay - Dvořák oba 5 min. a do konce utkání. Využití: 2:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 3910.

Ml. Boleslav: Valent - Žabka, Jindra, Marušák, Macháček, Hay, Duben, Čížek, Lehikoinen - Tvrdík, Divíšek, Macho - Pabiška, Vrbata, Bahenský - Nouza, Hrdel, Boháč - Loskot, Gajovský. Trenéři: Holaň a Hiadlovský.
Plzeň: Salfický - J. Jeřábek, Jiří Hanzlík, Slaney, Modrý, Benák, Dresler, St. Pierre - Vostřák, Jan Kovář, Vlasák - Lammers, Straka, Johnson - Duda, M. Heřman, Dvořák - Stránský, Lev, J. Heřman. Trenéři: M. Jelínek, Razým a Pejchar.

Kladno - Slavia 3:1 (1:0, 2:0, 0:1)

První třetinu nezvládali dlouho rozhodčí a kvůli jejich verdiktům se hra hodně kouskovala. Zprvu hrála více přesilovek Slavia, tři čtvrtě minuty dokonce pět na tři, ale gól nedala. Místo toho zakombinovala v útočném pásmu třetí formace živějších domácích a Bělohlav po akci Látala zavěsil.

Středočeši byli lepší také v úvodu druhého dějství. Po přihrávce Stielera se ve velké šanci ocitl Látal, ale exkladenský brankář Kopřiva hodil hokejku a rozhodčí nařídili trestné střílení. Jel ho Stieler, jenž loni dvěma nájezdy jedno utkání se Slavií rozhodl, jenže tentokrát neuspěl.

Kladno to ale nedeprimovalo a pokračovalo v tlaku, který vyústil v gól D. Růžičky. Kladenský obránce zblízka dorazil v dlouhé přesilovce za faul Micky na Knotka (2+2) ránu Bílka.

Teprve poté zapnuli Pražané, dostali se do chvílemi velkého tlaku, ale V. Růžička i Kuboš si vylámali zuby na výtečném Cikánkovi. Místo toho udeřilo opět na druhé straně. Patera neskutečně z rohu hřiště přes dvě hole objevil Bicka a tomu stačilo nastavit hokejku – 3:0.

V poslední části sice začalo Kladno aktivně, ale scénář jako proti Liberci přivolal bek Růžička, jenž namazal do úniku Pospíšilovi a ten s přehledem obral Cikánka o čisté konto.

Hosté potom zkusili přitlačit, ale měli štěstí při tutovkách Kuchlera, kterou vychytal Kopřiva, a poté Tomana. Ten po další Paterově exkluzivní nabídce v přesilovce minul odkrytou klec. Kladno ale neopakovalo Liberec a zápas v pohodě dovedlo do vítězné koncovky.

Branky a nahrávky: 15. Bělohlav (Látal, Stieler), 30. D. Růžička (Bílek), 36. Bicek (Patera, Kuchler) - 47. Pospíšil. Rozhodčí: Turčan, Polák - Bryška, Novák. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:0. Diváci: 2883.

Kladno: Cikánek - L. Procházka, Toman, Drtina, Kameš, D. Růžička, Šmach - Bicek, Patera, Kuchler - S. Treille, Kalla, Bílek - Bělohlav, Stieler, Látal - Eberle, Knotek, Kotrla. Trenéři: Tatíček a Kopecký.
Slavia: Kopřiva - Kolařík, Žižka, Kuboš, Vašíček, Roth, Špelda - Pospíšil, V. Růžička ml., Vondrka - Micka, T. Svoboda, Tomica - Krenželok, Jaškin, Doležal - Třetina, P. Jelínek, Němec - od 41. Žejdl. Trenéři: V. Růžička st. a Čelanský.

Sparta - České Budějovice 3:4 (2:3, 0:1, 1:0)

Na první šanci čekala solidně zaplněná Tesla arena až do 9. minuty, kdy zahrozil Koreis, ale Kuchejda jej při zakončení fauloval. Sparta následnou přesilovku využila, když Kováře překonal pohotově tečující Treille.

Poté putovali na trestnou lavici Macholda a Salcido a českobudějovičtí hráči oba prohřešky proti pravidlům potrestali. Sekundu před plánovaným návratem Macholdy se prosadil Langhammer, druhý gól přidal v klasické početní výhodě Kašpařík. Oba střelci v minulosti za Spartu hráli.

Domácím se podařilo bleskově odpovědět. Po zaváhání Kováře vyrovnal z nulového úhlu Hromas a ukončil dvouzápasové čekání svého týmu na gól při hře pět na pět. V 16. minutě trefil Bartánus tyč, ale místo třetí branky Pražanů udeřili hosté. Mikeskovo nahození si do branky nešťastně srazil Gulaši a České Budějovice opět vedly.

Sparta mohla srovnat krok v početních výhodách, neprosadila se však ani v krátké osmnáctisekundové dvojnásobné výhodě a ve 24. minutě udeřili opět hosté. Ležérního bránění využil pohotový Martynek, kterému opět přihrál Ptáček. Domácí následně upadli do hlubokého útlumu a mohli být rádi, že Jihočeši nepřidali další branku.

Až zhruba po šesti minutách se otřepali a začali se opět tlačit do útoku, snížit se jim ale ve druhé třetině nepodařilo. Šance přitom měli. Smoleňák ani Kůrka se však neprosadili. Výsledkem tlaku domácích bylo pouze šestnáct zásahů Kováře.

V podobném duchu se dlouho nesla i třetí část, Sparta se snažila snížit, ale nedařilo se jí to. V 57. minutě se trenéři rozhodli riskovat při hře bez brankáře a během několika sekund se domácím podařilo snížit na rozdíl jediného gólu. Vyrovnat se už Spartě nepodařilo. Trenérská dvojice Hořava, Rulík má v novém působišti bilanci dvě vítězství a šest porážek.(ČTK)

Branky a nahrávky: 10. Y. Treille (Ton, D. Výborný), 15. Hromas (Koreis), 58. Broš (Ton, Vykoukal) - 14. Langhammer (Gulaš, Ptáček), 14. Kašpařík (Ptáček, Šimánek), 16. Mikeska, 24. Martynek (Ptáček). Rozhodčí: Hradil, Pešina - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:2. Diváci: 6444.

Sparta: Pöpperle - O'Brien, Salcido, Vykoukal, Gulaši, Philipp, Jan Hanzlík, Macholda, Zacpálek - Pacovský, Koreis, Hromas - Ton, D. Výborný, Y. Treille - Kůrka, Broš, Smoleňák - Bartánus, Kafka, Karpov. Trenéři: M. Hořava st. a Rulík.
Č. Budějovice: Jakub Kovář - Snopek, Kotaška, Ptáček, Jank, Novák, Šulc - Šimánek, Mikeska, R. Pšurný - Gulaš, Langhammer, Kuchejda - Metrl, Kašpařík, L. Květoň - Martynek, Podlešák, Červený (23. Pletka). Trenéři: F. Výborný a Kupka.

Litvínov - Karlovy Vary 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

Dvoubrankovou porážku si na domácím ledě připsali hokejisté litvínovské Benziny. Ti v podkrušnohorském derby hostili Karlovy Vary.

Hned v úvodních sedmi minutách Energie nabídla Litvínovu tři přesilové hry těsně za sebou, ale parta trenérů Reichela a Kučery s touto výhodou nedokázala dobře naložit a těžit. A tak Vary trestaly. V nabídnuté přesilové hře pět na tři jim stačilo osmnáct vteřin, aby svou střelou z úhlu otevřel skóre Hruška.

Litvínov se snažil, střílel, ale Mensator byl v brance hostů k nepřekonání. V závěrečné periodě se pak Benzina vrhla na Karlovy Vary v šesti, ale Ručinského přihrávku vystihl hráč zápasu Hruška a pečetil tři body do prázdné branky.

"Nebyl jsem si jistý, jestli jsem postavil dobrou sestavu. Nakonec se nám podařilo využít přesilovku pět na tři a dali jsme branku. Jsem hrozně rád, že si odsud odvážíme tři body," řekl trenér Varů Václav Baďouček.

"Nedali jsme gól. Bylo to vyrovnané utkání. Myslím, že k tomu už není co říkat. Nedáme branku, tak nemůžeme myslet na vítězství. To je jasné," dodal kouč Litvínova Robert Reichel.

Branky a nahrávky: 13. D. Hruška (Kumstát, Nosek) 60. D. Hruška (Skuhravý). Rozhodčí: Husička, Hodek - Vengřín, Poruba. Vyloučení: 8:9. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 4790.

Litvínov: J. Hübl - Černošek, Skuhrovec, Kroupa, Kubát, Kousalík, Švarný, Gula - Kubinčák, V. Hübl, Lukeš - Černý, Kracík, Ručinský - Jánský, Jenáček, Trávníček - Majdan, Rindoš, Bojer. Trenéři: Reichel a Kučera.
K. Vary: Mensator - Nosek, Čutta, Sloboda, Gřegořek, Parýzek, Kokko, Dobroň - Kumstát, Skuhravý, Melenovský - D. Hruška, Pech, Zaťovič - Skladaný, Dej, M. Procházka - Hřebejk, Cyganov, Sailer. Trenéři: Stavjaňa, Baďouček a Kněžický.

21.11.2010 VSTUP DO DISKUSE

Zdravotníci odrodili holčičku cestou v sanitce

Roli porodníků zastali ve čtvrtek zdravotníci havířovské záchranné služby, když v průběhu transportu budoucí maminky přivedli na svět zdravou holčičku.

Lídři DSSS pošlapali v centru Mostu vlajku Evropské unie

Most - Necelá stovka lidí sledovala v pátek odpoledne předvolební mítink Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) na 1. náměstí. Vedení strany s předsedou Tomášem Vandasem stálo během projevů na vlajce EU. Mluvčí kritizovali imigranty, islamisty, Romy, sociální politiku, nezaměstnanost a velké politické strany a nabídli vlastní program se znovuzavedením trestu smrti za brutální vraždy.