Konec série: Novosibirsk se Salákem v brance poprvé prohrál

Moskva - Vítězná série hokejistů Novosibirsku v Kontinentální lize po osmi zápasech skončila. Tým, jemuž sedm z osmi výher vychytal po přestupu z Petrohradu český brankář Alexander Salák, podlehl na ledě Čeljabinsku 2:3 v prodloužení. Salák zneškodnil 26 střel a byl vyhlášen nejlepším hráčem poraženého mužstva.

8.1.2015

Alexander SalákFoto: ČTK/ITAR-TASS

Hosté přitom dlouho směřovali k další výhře, v polovině zápasu vedli 2:0. Pak ale Saláka v přesilové hře překonal Kručinin a v 56. minutě v další početní výhodě vyrovnal Glinkin.

V prodloužení odpískali rozhodčí proti Sibiru trestné střílení za Mamaševův faul. Do branky hostů se místo Saláka postavil Bespalov, ale Pareho nájezd nezastavil.

Kontinentální hokejová liga:

Omsk - Dynamo Moskva 3:7, Chanty-Mansijsk - Novokuzněck 3:1, Čeljabinsk - Novosibirsk 3:2 v prodl., Atlant Mytišči - Záhřeb 2:3, Dinamo Minsk - Slovan Bratislava 3:2 po sam. nájezdech (za hosty Netík 0+1).

Příliš levné dálnice. Ať to není na úkor kvality, varují odborníci

Třetinovou slevu nabízí u zakázek většina firem. Sílí tak hlasy, aby hlavní roli nehrála jen cena.