Magnitogorsk, který je v čele Východní konference, prohrával doma s Čeljabinskem po první třetině 0:2. Ve druhém dějství ale skóre vyrovnal a ve 42. minutě dokonal obrat Kovář. Po sražené střele Alexandra Sjomina poslal puk bekhendem za záda Vasilije Děmčenka, jenž dostal v brance Traktoru příležitost místo Pavla Francouze. Kovář využil přesilovou hru dvě sekundy před plánovaným návratem potrestaného Michala Birnera.

Hostům se povedlo v 56. minutě vyrovnat, ale 52 sekund před koncem zápasu rozhodl střelou z dálky Chris Lee. Magnitogorsk vyhrál sedmé z posledních osmi utkání.

Zápas Omsku s Novosibirskem byl i soubojem brankářům Dominika Furcha a Alexandera Saláka, kteří za 65 minut hry pustili každý po jednom gólu. V nájezdech byl úspěšnější Omsk a vede Černyševovu divizi právě před Novosibirskem, který prohrál počtvrté za sebou. U jediné branky poražených asistoval obránce Adam Polášek.

Nájezdy si zachytal i Jakub Sedláček v brance Dinama Riga a stálo to za to. Jeho tým porazil Jaroslavl 3:2 až v osmnácté sérii rozstřelu díky trefě kanadského útočníka Justina Shugga.

Kontinentální hokejová liga:

Chabarovsk - Nižnij Novgorod 0:1, Vladivostok - HK Soči 1:0, Kunlun Red Star - Spartak Moskva 4:2 (za hosty Radil 0+1), Omsk - Novosibirsk 2:1 po sam. nájezdech (za hosty Polášek 0+1), Magnitogorsk - Čeljabinsk 4:3 (za domácí Kovář 1+0), Dinamo Minsk - Viťaz Podolsk 2:3 v prodl. (za hosty Jeřábek 0+1), Dinamo Riga - Jaroslavl 3:2 po sam. nájezdech, Petrohrad - CSKA Moskva 2:0, Slovan Bratislava - Čerepovec 3:2.