VYBERTE SI REGION

Los extraligy: Zlín narazí na Boleslav, Olomouc čeká Slavia. Začne se 12. září

Praha /UVNITŘ KOMPLETNÍ PROGRAM/ - Nový ročník hokejové Tipsport extraligy začne v pátek 12. září. Mistrovský Zlín nastoupí v 1. kole na domácím ledě proti jednomu z nováčků mezi elitou Mladé Boleslavi. Druhý postoupivší prvoligista z baráže Olomouc okusí boje v tuzemské nejvyšší soutěži poprvé proti Slavii a hrát bude před svým publikem.

28.5.2014 AKTUALIZOVÁNO 28.5.2014
SDÍLEJ:

HOKEJ - ilustrační foto.Foto: DENÍK

V prvním kole na sebe dále narazí dvojice Liberec - Kometa Brno, Vítkovice - Hradec Králové, Pardubice - Třinec, Litvínov - Karlovy Vary a suverénní vítěz základní části uplynulé sezony pražská Sparta hostí loňského mistra Plzeň.

V Mladé Boleslavi se fanoušci dočkají extraligy po více než dvou letech v neděli 14. září, kdy Středočeši přivítají Pardubice. V druhém kole dojde rovněž na první reprízu letošní finálové bitvy mezi domácím Brnem a Zlínem.

Vítěz základní části, který se znovu může těšit na Pohár prezidenta Českého svazu ledního hokeje (ČSLH), bude znám nejpozději po 170 dnech. Poslední 52. kolo dlouhodobé části soutěže je na programu v neděli 1. března 2015.

Fanoušci se mohou těšit na přímé přenosy z 45 utkání základní části, které jim zprostředkuje sportovní kanál České televize.

Program extraligy:
Pátek 12. září - 1. kolo:
HC Olomouc - HC Slavia Praha, Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno, HC Vítkovice Steel - Mountfield Hradec Králové, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Oceláři Třinec, HC Verva Litvínov - HC Energie Karlovy Vary, PSG Zlín - BK Mladá Boleslav, HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň.
Neděle 14. září - 2. kolo:
HC Kometa Brno - PSG Zlín, HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Steel, HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov, HC Oceláři Třinec - HC Olomouc, HC Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, Mountfield Hradec Králové - HC Sparta Praha.

Úterý 16. září - 3. kolo:
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Slavia Praha, HC Olomouc - PSG Zlín, HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav, Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hradec Králové, HC Vítkovice Steel - HC Kometa Brno, HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary, HC Verva Litvínov - HC Oceláři Třinec.

Pátek 19. září - 4. kolo:
HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha, HC Kometa Brno - HC Olomouc, HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel, HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň, PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec, Mountfield Hradec Králové - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, BK Mladá Boleslav - HC Verva Litvínov.

Neděle 21. září - 5. kolo:
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Olomouc, HC Energie Karlovy Vary - Mountfield Hradec Králové, Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec, HC Vítkovice Steel - PSG Zlín, HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno, HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav, HC Sparta Praha - HC Slavia Praha.

Pátek 26. září - 6. kolo:
HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC Energie Karlovy Vary, HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň, Mountfield Hradec Králové - HC Verva Litvínov, HC Kometa Brno - HC Sparta Praha, PSG Zlín - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Slavia Praha - HC Vítkovice Steel.

Neděle 28. září - 7. kolo:
BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec, HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha, HC Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec, HC Sparta Praha - HC Olomouc, HC Verva Litvínov - PSG Zlín, HC Škoda Plzeň - Mountfield Hradec Králové, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Kometa Brno.

Pátek 3. října - 8. kolo:
Mountfield Hradec Králové - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Vítkovice Steel, HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary, HC Slavia Praha - HC Verva Litvínov, PSG Zlín - HC Sparta Praha, Bílí Tygři Liberec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

Neděle 5. října - 9. kolo:
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Vítkovice Steel, HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - HC Slavia Praha, HC Oceláři Třinec - Mountfield Hradec Králové, HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec, HC Verva Litvínov - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - PSG Zlín.

Pátek 10. října - 10. kolo:
HC Olomouc - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň, HC Vítkovice Steel - HC Verva Litvínov, HC Slavia Praha - Mountfield Hradec Králové, PSG Zlín - HC Energie Karlovy Vary, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Sparta Praha.

Neděle 12. října - 11. kolo:
Mountfield Hradec Králové - PSG Zlín, HC Sparta Praha - HC Vítkovice Steel, HC Verva Litvínov - Bílí Tygři Liberec, HC Škoda Plzeň - HC Olomouc, HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha, BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno, HC Energie Karlovy Vary - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

Úterý 14. října - 12. kolo:
PSG Zlín - HC Oceláři Třinec, HC Olomouc - Mountfield Hradec Králové, HC Kometa Brno - HC Slavia Praha, Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary, HC Vítkovice Steel - BK Mladá Boleslav, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Škoda Plzeň, HC Sparta Praha - HC Verva Litvínov.

Pátek 17. října - 13. kolo:
BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec, HC Energie Karlovy Vary - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Steel, HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha, Mountfield Hradec Králové - HC Kometa Brno, HC Slavia Praha - PSG Zlín, HC Verva Litvínov - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

Neděle 19. října - 14. kolo:
HC Slavia Praha - HC Olomouc, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec, Mountfield Hradec Králové - HC Vítkovice Steel, HC Oceláři Třinec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Energie Karlovy Vary - HC Verva Litvínov, BK Mladá Boleslav - PSG Zlín, HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha.

Pátek 24. října - 15. kolo:
PSG Zlín - HC Kometa Brno, HC Vítkovice Steel - HC Energie Karlovy Vary, HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň, HC Olomouc - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - BK Mladá Boleslav, HC Sparta Praha - Mountfield Hradec Králové.

Neděle 26. října - 16. kolo:
HC Slavia Praha - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, PSG Zlín - HC Olomouc, BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha, Mountfield Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec, HC Kometa Brno - HC Vítkovice Steel, HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - HC Verva Litvínov.

Pátek 31. října - 17. kolo:
HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary, HC Olomouc - HC Kometa Brno, HC Vítkovice Steel - HC Oceláři Třinec, HC Škoda Plzeň - HC Slavia Praha, Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Mountfield Hradec Králové, HC Verva Litvínov - BK Mladá Boleslav.

Neděle 2. listopadu - 18. kolo:
HC Olomouc - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, Mountfield Hradec Králové - HC Energie Karlovy Vary, HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec, PSG Zlín - HC Vítkovice Steel, HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov, HC Škoda BK Mladá Boleslav - Plzeň, HC Slavia Praha - HC Sparta Praha.

Středa 12. listopadu - 19. kolo:
Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc, HC Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav, HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec, HC Verva Litvínov - Mountfield Hradec Králové, HC Sparta Praha - HC Kometa Brno, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - PSG Zlín, HC Vítkovice Steel - HC Slavia Praha.

Pátek 14. listopadu - 20. kolo:
HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav, HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary, Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Steel, HC Olomouc - HC Sparta Praha, PSG Zlín - HC Verva Litvínov, Mountfield Hradec Králové - HC Škoda Plzeň, HC Kometa Brno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

Neděle 16. listopadu - 21. kolo:
BK Mladá Boleslav - Mountfield Hradec Králové, HC Vítkovice Steel - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno, HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec, HC Verva Litvínov - HC Slavia Praha, HC Sparta Praha - PSG Zlín, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Bílí Tygři Liberec.

Pátek 21. listopadu - 22. kolo:
HC Vítkovice Steel - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary, HC Slavia Praha - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hradec Králové - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha, HC Olomouc - HC Verva Litvínov, PSG Zlín - HC Škoda Plzeň.

Neděle 23. listopadu - 23. kolo:
BK Mladá Boleslav - HC Olomouc, HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno, HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec, HC Verva Litvínov - HC Vítkovice Steel, Mountfield Hradec Králové - HC Slavia Praha, HC Energie Karlovy Vary - PSG Zlín, HC Sparta Praha - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

Úterý 25. listopadu - 24. kolo:
PSG Zlín - Mountfield Hradec Králové, HC Vítkovice Steel - HC Sparta Praha, Bílí Tygři Liberec - HC Verva Litvínov, HC Olomouc - HC Škoda Plzeň, HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Energie Karlovy Vary.

Pátek 28. listopadu - 25. kolo:
HC Oceláři Třinec - PSG Zlín, Mountfield Hradec Králové - HC Olomouc, HC Slavia Praha - HC Kometa Brno, HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Steel, HC Škoda Plzeň - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Verva Litvínov - HC Sparta Praha.

Neděle 30. listopadu - 26. kolo:
Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Energie Karlovy Vary, HC Vítkovice Steel - HC Škoda Plzeň, HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - Mountfield Hradec Králové, PSG Zlín - HC Slavia Praha, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Verva Litvínov.

Pátek 5. prosince - 27. kolo:
HC Olomouc - HC Slavia Praha, Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno, HC Vítkovice Steel - Mountfield Hradec Králové, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Oceláři Třinec, HC Verva Litvínov - HC Energie Karlovy Vary, PSG Zlín - BK Mladá Boleslav, HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň.

Neděle 7. prosince - 28. kolo:
HC Kometa Brno - PSG Zlín, HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Steel, HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov, HC Oceláři Třinec - HC Olomouc, HC Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, Mountfield Hradec Králové - HC Sparta Praha.

Pátek 12. prosince - 29. kolo:
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Slavia Praha, HC Olomouc - PSG Zlín, HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav, Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hradec Králové, HC Vítkovice Steel - HC Kometa Brno, HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary, HC Verva Litvínov - HC Oceláři Třinec.

Neděle 14. prosince - 30. kolo:
HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha, HC Kometa Brno - HC Olomouc, HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel, HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň, PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec, Mountfield Hradec Králové - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, BK Mladá Boleslav - HC Verva Litvínov.

Pátek 26. listopadu - 31. kolo:
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Olomouc, HC Energie Karlovy Vary - Mountfield Hradec Králové, Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec, HC Vítkovice Steel - PSG Zlín, HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno, HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav, HC Sparta Praha - HC Slavia Praha.

Neděle 28. prosince - 32. kolo:
HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC Energie Karlovy Vary, HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň, Mountfield Hradec Králové - HC Verva Litvínov, HC Kometa Brno - HC Sparta Praha, PSG Zlín - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Slavia Praha - HC Vítkovice Steel.

Úterý 30. prosince - 33. kolo:
BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec, HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha, HC Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec, HC Sparta Praha - HC Olomouc, HC Verva Litvínov - PSG Zlín, HC Škoda Plzeň - Mountfield Hradec Králové, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Kometa Brno.

Neděle 4. ledna - 34. kolo:
Mountfield Hradec Králové - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Vítkovice Steel, HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary, HC Slavia Praha - HC Verva Litvínov, PSG Zlín - HC Sparta Praha, Bílí Tygři Liberec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

Úterý 6. ledna - 35. kolo:
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Vítkovice Steel, HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - HC Slavia Praha, HC Oceláři Třinec - Mountfield Hradec Králové, HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec, HC Verva Litvínov - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - PSG Zlín.

Pátek 9. ledna - 36. kolo:
HC Olomouc - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň, HC Vítkovice Steel - HC Verva Litvínov, HC Slavia Praha - Mountfield Hradec Králové, PSG Zlín - HC Energie Karlovy Vary, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Sparta Praha.

Neděle 11. ledna - 37. kolo:
Mountfield Hradec Králové - PSG Zlín, HC Sparta Praha - HC Vítkovice Steel, HC Verva Litvínov - Bílí Tygři Liberec, HC Škoda Plzeň - HC Olomouc, HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha, BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno, HC Energie Karlovy Vary - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

Pátek 16. ledna - 38. kolo:
PSG Zlín - HC Oceláři Třinec, HC Olomouc - Mountfield Hradec Králové, HC Kometa Brno - HC Slavia Praha, Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary, HC Vítkovice Steel - BK Mladá Boleslav, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Škoda Plzeň, HC Sparta Praha - HC Verva Litvínov.

Neděle 18. ledna - 39. kolo:
BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec, HC Energie Karlovy Vary - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Steel, HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha, Mountfield Hradec Králové - HC Kometa Brno, HC Slavia Praha - PSG Zlín, HC Verva Litvínov - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

Pátek 23. ledna - 40. kolo:
HC Slavia Praha - HC Olomouc, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec, Mountfield Hradec Králové - HC Vítkovice Steel, HC Oceláři Třinec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Energie Karlovy Vary - HC Verva Litvínov, BK Mladá Boleslav - PSG Zlín, HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha.

Neděle 25. ledna - 41. kolo:
PSG Zlín - HC Kometa Brno, HC Vítkovice Steel - HC Energie Karlovy Vary, HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň, HC Olomouc - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - BK Mladá Boleslav, HC Sparta Praha - Mountfield Hradec Králové.

Úterý 27. ledna - 42. kolo:
HC Slavia Praha - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, PSG Zlín - HC Olomouc, BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha, Mountfield Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec, HC Kometa Brno - HC Vítkovice Steel, HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - HC Verva Litvínov.

Pátek 30. ledna - 43. kolo:
HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary, HC Olomouc - HC Kometa Brno, HC Vítkovice Steel - HC Oceláři Třinec, HC Škoda Plzeň - HC Slavia Praha, Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Mountfield Hradec Králové, HC Verva Litvínov - BK Mladá Boleslav.

Neděle 1. února - 44. kolo:
HC Olomouc - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, Mountfield Hradec Králové - HC Energie Karlovy Vary, HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec, PSG Zlín - HC Vítkovice Steel, HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov, HC Škoda BK Mladá Boleslav - Plzeň, HC Slavia Praha - HC Sparta Praha.

Středa 11. února - 45. kolo:
Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc, HC Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav, HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec, HC Verva Litvínov - Mountfield Hradec Králové, HC Sparta Praha - HC Kometa Brno, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - PSG Zlín, HC Vítkovice Steel - HC Slavia Praha.

Pátek 13. února - 46. kolo:
HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav, HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary, Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Steel, HC Olomouc - HC Sparta Praha, PSG Zlín - HC Verva Litvínov, Mountfield Hradec Králové - HC Škoda Plzeň, HC Kometa Brno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

Neděle 15. února - 47. kolo:
BK Mladá Boleslav - Mountfield Hradec Králové, HC Vítkovice Steel - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno, HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec, HC Verva Litvínov - HC Slavia Praha, HC Sparta Praha - PSG Zlín, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Bílí Tygři Liberec.

Pátek 20. února - 48. kolo:
HC Vítkovice Steel - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary, HC Slavia Praha - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hradec Králové - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha, HC Olomouc - HC Verva Litvínov, PSG Zlín - HC Škoda Plzeň.

Neděle 22. února - 49. kolo:
BK Mladá Boleslav - HC Olomouc, HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno, HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec, HC Verva Litvínov - HC Vítkovice Steel, Mountfield Hradec Králové - HC Slavia Praha, HC Energie Karlovy Vary - PSG Zlín, HC Sparta Praha - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

Úterý 24. února - 50. kolo:
PSG Zlín - Mountfield Hradec Králové, HC Vítkovice Steel - HC Sparta Praha, Bílí Tygři Liberec - HC Verva Litvínov, HC Olomouc - HC Škoda Plzeň, HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Energie Karlovy Vary.

Pátek 27. února - 51. kolo:
HC Oceláři Třinec - PSG Zlín, Mountfield Hradec Králové - HC Olomouc, HC Slavia Praha - HC Kometa Brno, HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Steel, HC Škoda Plzeň - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Verva Litvínov - HC Sparta Praha.

Neděle 1. března - 52. kolo:
Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Energie Karlovy Vary, HC Vítkovice Steel - HC Škoda Plzeň, HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - Mountfield Hradec Králové, PSG Zlín - HC Slavia Praha, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Verva Litvínov.

Autor: ČTK

28.5.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

Vojenský historický ústav má nově opravenou stíhačku MiG-15

Praha - Vojenský historický ústav (VHÚ) bude moct vystavit nově opravený stíhací bombardér MiG-15. V uplynulých pěti měsících ho zrekonstruovali pracovníci Vojenského technického ústavu (VTÚ). Představitelé VTÚ, VHÚ a ministerstva obrany ve čtvrtek opravený stroj na vojenské základně ve Kbelích představili novinářům.

Rakušan: Hnutí STAN je připraveno soudit se o mandát Drábové

Praha - Hnutí STAN je podle středočeského lídra Víta Rakušana připraveno soudit se o mandát krajské zastupitelky Dany Drábové, pokud by ho někdo napadl. Drábová je totiž předsedkyní Státního úřadu pro jadernou bezpečnost (SÚJB), ačkoli podle ministerstva vnitra mohou být zastupiteli jen řadoví státní zaměstnanci. STAN tvrdí, že souběh funkcí je podle zákona možný. I kdyby hnutí u soudu neuspělo, výsledkem bude alespoň precedentní rozhodnutí, které vyjasní současný stav, řekl dnes Rakušan novinářům.

Britové poprvé utratili více za vinyly než za stažené desky

Londýn - Příjmy z prodeje vinylových desek v Británii minulý týden poprvé předstihly příjmy ze stahování nahrávek, oznámilo britské sdružení maloobchodníků v zábavním průmyslu (ERA). Za vinylové desky lidé podle ERA utratili 2,4 milionu liber (asi 76 milionů Kč), zatímco za stahování 2,1 milionu liber (zhruba 66,5 milionu Kč). Loni ve stejném období přitom tento poměr činil 1,2 milionu liber za vinyly ku 4,4 milionu liber za digitální hudbu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies