Mytišči si v semifinále pohrálo s Jaroslavlí

Moskva - Hokejisté Atlantu uspěli v semifinále Kontinentální hokejové ligy 6:1.

23.3.2011

Hokejový trenér Miloš Říha.Foto: DENÍK/Josef Němec

Hokejisté Atlantu Mytišci deklasovali v prvním semifinále KHL Jaroslavl na jejím ledě 6:1.

Souboj českých trenérů tak výrazně lépe odstartoval Miloš Říha, jehož tým zvítězil hladce i díky gólu Jana Marka, který po asistencích Zbyňka Irgla a Jana Bulise zvýšil na konci druhé třetiny na 4:1. Jediný gól Lokomotivu, který vede Vladimír Vůjtek, dal Josef Vašíček.

Druhý nejproduktivnějších hráč bojů o Gagarinův pohár po čtvrtfinálové části snížil v 28. minutě na 1:3. Na jeho sedmý gól v play off však nikdo ze spoluhráčů nenavázal. Rozjetí hosté, kteří vyhráli čtvrtý zápas za sebou, měli v utkání převahu. Atlant přestřílel svého soupeře v poměru 32:18. Dva góly
vítězů dal Ivan Něprjajev.

Druhé finálové utkání Západní konference se hraje v pátek opět v Jaroslavli.

Semifinále play off Kontinentální hokejové ligy

Západní konference - 1. zápas

Jaroslavl - Atlant Mytišči 1:6 (Vašíček 1+0 - Marek 1+0, Irgl a Bulis oba 0+1).

23.3.2011

Lubomír Zaorálek.
5 7

Zaorálek: Egypt musí sdělit okolnosti útoku a zvážit odškodnění

6

Výrobci kotlů: Nová vlna dotací nám paradoxně brzdí prodej

Policejní stíhačka za prchajícím BMW se prohnala okolím hlavního nádraží v Olomouci.

Vandal poškodil fotoobrazy Jadrana Šetlíka v prachatické galerii

/FOTOGALERIE/ Po vandalovi, který poškodil díla Jadrana Šetlíka, vystavené v Galerii Dolní brána v Prachaticích, pátrá policie.

Posádka lodě pravicových extremistů byla zatčena na Severním Kypru

Kapitán lodě C-Star, na které byla skupina krajně pravicových aktivistů, byl zadržen na Severním Kypru spolu se členy posádky. Loď měla za cíl hlídkovat ve Středozemním moři před připlouvajícími uprchlíky v rámci akce nazvané "Defend Europe".