Nedorost překonal Kováře a zajistil Doněcku čtvrtou výhru za sebou

Moskva - Hokejový útočník Václav Nedorost z Doněcku otevřel skóre nedělního jediného utkání KHL na ledě Jekatěrinburgu, které Donbass vyhrál 3:0 a připsal si čtvrté vítězství za sebou.

6.10.2013

Václav Nedorost.Foto: ČTK/Lintimerová Silvie

Jednatřicetiletý Nedorost překonal krajana v brance Avtomobilistu Jakuba Kováře v přesilovce v 5. minutě a připsal si třetí zásah v sezoně. Hosté v úvodní třetině soupeře přestříleli 13:4, Kováře ještě překonal slovenský obránce Peter Podhradský. V 49. minutě stanovil konečné skóre Fin Teemu Laine.

Doněck je po šesté výhře z posledních sedmi zápasů na třetím místě tabulky Západní konference, naopak Jekatěringurg je na východě třetí od konce.

Kontinentální hokejová liga:

Jekatěrinburg - Doněck 0:3 (Nedorost 1+0).

6.10.2013 VSTUP DO DISKUSE
Oslav sedmdesátého výročí položení základního kamene nové obce Lidice se zúčastnili vzácní hosté.