Nedorost překonal Kováře a zajistil Doněcku čtvrtou výhru za sebou

Moskva - Hokejový útočník Václav Nedorost z Doněcku otevřel skóre nedělního jediného utkání KHL na ledě Jekatěrinburgu, které Donbass vyhrál 3:0 a připsal si čtvrté vítězství za sebou.

6.10.2013

Václav Nedorost.Foto: ČTK/Lintimerová Silvie

Jednatřicetiletý Nedorost překonal krajana v brance Avtomobilistu Jakuba Kováře v přesilovce v 5. minutě a připsal si třetí zásah v sezoně. Hosté v úvodní třetině soupeře přestříleli 13:4, Kováře ještě překonal slovenský obránce Peter Podhradský. V 49. minutě stanovil konečné skóre Fin Teemu Laine.

Doněck je po šesté výhře z posledních sedmi zápasů na třetím místě tabulky Západní konference, naopak Jekatěringurg je na východě třetí od konce.

Kontinentální hokejová liga:

Jekatěrinburg - Doněck 0:3 (Nedorost 1+0).

Nechtěné děti. V Česku lze rodit v utajení, ale ne anonymně

Případ novorozence z Plzeňska, kterého matka chtěla po porodu zavraždit, vyvolal emoce i otázky. Chlapeček totiž nakonec skončil v babyboxu, ale přes rychlou snahu lékařů o jeho záchranu po pár hodinách zemřel. Muselo se to stát? Možná ne, kdyby nešťastná rodička věděla o možnosti rodit v utajení.

Hackerský útok na UniCredit v Itálii zasáhl 400 tisíc klientů

Zatím neznámí hackeři zaútočili na největší italskou banku UniCredit. Ohrožena jsou data ze 400 tisíc účtů.

Potvrzeno! Francii postihla katastrofální neúroda vinných hroznů

Když na jaře varovali francouzští vinaři, že silné mrazy zničily jejich celoroční snažení, mnozí doufali, že se réva nakonec vzpamatuje. Bohužel, černé předpovědi se vyplnily.

V bankomatech je Windows XP, lze ho ovládnout během minuty

Ke každému bankomatu se dá jednoduše připojit USB kabelem, peníze pak lze ukrást během minuty. Několika zlodějíčkům v Asii se tak před časem podařilo jednoduše vybrat peníze. Experti vysvětlují, jak jsou bankomaty málo zabezpečené.