Palát dvakrát asistoval u výhry Tampy na ledě Rangers

New York – Hokejový útočník Ondřej Palát přispěl v jediném pondělním utkání NHL dvěma asistencemi k výhře Tampy Bay 5:1 na ledě New Yorku Rangers. Dvěma góly se blýskl Ryan Callahan, bývalý kapitán Rangers, který nastoupil v Madison Square Garden poprvé od 5. března letošního roku, kdy jej tým z Manhattanu vyměnil na slunnou Floridu.

18.11.2014

Ondřej PalátFoto: čtk

Poprvé se Callahan prosadil v 15. minutě, kdy v přesilové hře zvyšoval vedení Lightning na 2:0. Podruhé skóroval tři minuty před koncem třetí třetiny a uzavřel střelecký účet večera. Na oba góly přihrál Callahanovi Steven Stamkos, jenž se sám jednou trefil a byl vyhlášen první hvězdou zápasu.

NY Rangers – Tampa Bay 1:5 (0:2, 1:2, 0:1)

Branky: 21. St. Louis – 15. a 58. Callahan, 7. Kučerov (Palát), 35. Stamkos, 39. Killorn (Palát). Střely na branku: 16:30. Diváci: 18.006. Hvězdy zápasu: 1. Stamkos, 2. Callahan, 3. Johnson (všichni Tampa).

4. Winnipeg 19 9 3 7 37:42 21
5. Minnesota 17 10 0 7 50:39 20
6. Colorado 19 6 5 8 47:61 17
7. Dallas 18 6 4 8 49:61 16