Pastrňák, který byl vyhlášen první hvězdou večera, nejprve ve 37. minutě dostal svůj tým do vedení 2:1. Po závaru v útočném pásmu si před brankou počíhal na přihrávku Brada Marchanda od zadního mantinelu a pohotovou střelou překonal Roberta Luonga. V 62. minutě byl pak autorem vítězného gólu, když u modré útočné čáry převzal puk od Krejčího, nádherně se protáhl kolem obránce Mathesona, položil si brankáře Luonga a efektně zavěsil do odkryté branky.

Pro Pastrňáka to byl už 15. zásah v sezoně a v tabulce střelců ho dělí dvě trefy od lídra Sidneyho Crosbyho, jenž se jednou trefou podílel na triumfu Pittsburghu 8:5 nad Ottawou. Jágr skóroval popáté, když ve 30. minutě přesnou střelou z mezikruží vyrovnával na 1:1. Čtyřiačtyřicetiletý veterán tak zaznamenal svůj 1881. bod v NHL a už jen šest bodů ho dělí od druhého nejproduktivnějšího muže v historii NHL Marka Messiera.

Výsledky NHL

Boston - Florida 4:3 v prodl. (1:0, 1:1, 1:2 - 1:0)

Branky: 37. a 62. Pastrňák (na druhou Krejčí), 19. Schaller (Krejčí), 54. Backes - 30. Jágr, 48. Barkov, 59. Demers. Střely na branku: 36:30. Diváci: 17.565. Hvězdy zápasu: 1. Pastrňák, 2. Backes (oba Boston), 3. Barkov (Florida).

Columbus - Arizona 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)

Branky: 12. a 52. Gagner, 26. Foligno, 56. Werenski - 10. Rieder. Střely na branku: 34:18. Diváci: 11.091. Hvězdy zápasu: 1. Gagner, 2. Atkinson, 3. Foligno (všichni Columbus).

Washington - Buffalo 3:2 v prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)

Branky: 54. a 63. Johansson, 26. Beagle - 6. Girgensons, 36. Okposo. Střely na branku: 33:33. Diváci: 18.506. Hvězdy zápasu: 1. Johansson, 2. Beagle (oba Washington), 3. Ristolainen (Buffalo).

Pittsburgh - Ottawa 8:5 (2:2, 3:2, 3:1)

Branky: 2., 53. z tr. střílení a 58. Rust, 9. Crosby, 29. Cullen, 35. Kessel, 35. Schultz, 42. Malkin - 9. Turris, 14. Karlsson, 22. Stone, 28. Hoffman, 47. Phaneuf. Střely na branku: 46:34. Diváci: 18.414. Hvězdy zápasu: 1. Rust, 2. Malkin, 3. Kessel (všichni Pittsburgh).

2. St. Louis 25 14 4 7 69:70 32
3. Minnesota 24 12 4 8 66:51 28
4. Winnipeg 28 13 2 13 74:81 28
5. Nashville 24 11 4 9 71:66 26
6. Dallas 26 10 6 10 66:85 26
7. Colorado 23 9 1 13 49:69 19