Petrohrad v KHL Gagarinův pohár neobhájí, vyřadila ho CSKA Moskva

Petrohrad - Hokejisté Petrohradu skončili v cestě za obhajobou Gagarinova poháru v semifinále play-off Konrinentální ligy. Dál je nepustila CSKA Moskva , které stačily k postupu čtyři zápasy, ten poslední ovládla 2:1 v prodloužení.

28.3.2016

Hokej - ilustrační foto.Foto: Deník/Jan Čech

Mistrovský Petrohrad padl. Může za to CSKA Moskva, která mu v semifinále play-off nepovolila jedinou výhru.

V pondělním duelu se moskevský klub ujal vedení v první třetině po Těleginově dorážce a vedení hájil až do 53. minuty. To brankáře Sorokina připravil o čisté konto v početní převaze nahozením od modré Bělov a vynutil si prodloužení.

Trvalo však jen minutu, když domácí zadáci nechali volný prostor Andronovovi, který tak ukončil semifinálovou sérii.

Moskevský klub Petrohradu oplatil loňské vyřazení (CSKA tehdy nestačilo ani vedení 3:0 na zápasy).

V druhém semifinále vede Magnitogorsk, jehož dres oblékají Jan Kovář a Tomáš Filippi, nad Ufou 2:1 na zápasy.

Semifinále play-off Kontinentální hokejové ligy:

ZÁPADNÍ KONFERENCE - 4. zápas:

Petrohrad - CSKA Moskva 1:2 v prodl., konečný stav série 0:4.

Autor: Redakce, ČTK

28.3.2016 VSTUP DO DISKUSE
Když Essie Bartelsová z Ghany přijela do Spojených států, rozhodla se, že tradiční západoafrické pokrmy představí celému světu
2

Ghanská kuchařka seznamuje USA s africkou gastronomií

Oskar Hollywood

USA a Turecko nepustí na Oscary syrského filmaře

Homole u Panny - Sobota byla v obci Homole u Panny ve znamení masopustního veselí. Specifikem místních oslav byl speciální autobus, který převážel účastníky po jednotlivých částech obce.

Rychlobruslařka Erbanová je druhá na pětistovce

Rychlobruslařka Karolína Erbanová vstoupila do mistrovství světa ve sprintu v Calgary druhým místem v závodě na 500 metrů. V čele je favorizovaná Japonka Nao Kodairová, která jako jediná zajela čas pod hranici 37 sekund. Čtyřiadvacetiletá česká reprezentantka si časem 37,06 vytvořila nový osobní rekord.

Šafářová si v Budapešti zahraje finále dvouhry. Osmý titul v kariéře je blízko

Budapešť - Tenistka Lucie Šafářová porazila v semifinále turnaje v Budapešti Němku Carinu Witthöftovou 6:4, 6:3 a poprvé od loňského triumfu v Praze ve Stromovce si zahraje finále dvouhry. Brněnská rodačka bude usilovat o osmý titul v kariéře.

Andrej Babiš: Havel měl u nás zavést prezidentský systém

Hnutí ANO se chystá na sněmovní volby, v sobotu a neděli si zvolí nové vedení a brzy už také představí svou vizi rozvoje České republiky v příštích dvaceti letech. Jeho předseda Andrej Babiš v rozhovoru s Deníkem tvrdí, že Česko by se mělo inspirovat v zahraničí a vzít si z něj to nejlepší – americký většinový systém, švýcarskou přímou demokracii a německý parlamentní jednací řád.