Protest. Liberec hrál s Volžskem 3:3, ruský tým opustil led kvůli sudím

Liberec - Hokejisté Liberce ve čtvrtém přípravném duelu na extraligovou sezonu remizovali s ruským celkem Ariada-Akpars Volžsk 3:3. Zápas s účastníkem Vyšší hokejové ligy zůstal nedohraný poté, co hosté na protest proti výroku sudích opustili v závěru prodloužení led i střídačku a odešli do kabin.

11.8.2014 0

Hokejisté Liberce se radují z gólu proti Zlínu.Foto: Deník/Martin Bergman

Severočeši vedli díky úvodní trefě Jakuba Valského z 18. minuty. Tento stav vydržel až do třetí části, v jejímž úvodu otočil stav dvěma trefami Andrej Korkin a na 3:1 pro hosty zvýšil Andrej Šepelev. Bek Tomáš Voráček však snížil a Michal Bulíř v závěrečné power play při přesilovce vyrovnal a poslal zápas do prodloužení.

Duel byl pak předčasně ukončen 43 vteřin před jeho koncem, když sudí poslali gólmana Sergeje Agejeva za nesportovní chování předčasně do šaten a na protest proti udělení trestu ho tam následoval celý tým Ariady.

Přípravný hokejový zápas:

Bílí Tygři Liberec - Ariada-Akpars Volžsk 3:3 (1:0, 0:0, 2:3 - 0:0)
Branky: 18. Valský, 55. Voráček, 60. Bulíř - 44. a 46. Korkin, 53. Šepelev. Zápas byl předčasně ukončen v čase 64:17.

11.8.2014 VSTUP DO DISKUSE 0

Rekreační areál Čapí hnízdo u Olbramovic na Benešovsku.
3 5

Audit Čapího hnízda ulítl na internet. Namočení Agrofertu nelze vyloučit

Miroslav Pelta (vlevo) v diskusi s Romanem Berbrem a Dušanem Svobodou.
7

Hádka o fotbalového předsedu: Fouska naštvaly Berbrovy "čachry"

DOTYK.CZ

Uřezaná hlava nebo razie esesáků: atentát na Heydricha ve vzpomínkách

Dotyk.cz shromáždil u příležitosti 75. výročí atentátu na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha záznamy vzpomínek posledních pamětníků, které redaktoři Deníku pořídili v minulých pěti letech.

Další krvavý útok na křesťany v Egyptě. Zemřelo téměř třicet lidí

Další střelecký útok v Egyptě šokoval svět. V pátek neznámí ozbrojenci zaútočili na skupinu koptských křesťanů. Podle posledních informací zabili šestadvacet lidí a stejný počet zranili.