V předchozím duelu Slovan vedl dokonce 2:0, nakonec však podlehl 2:3 v prodloužení. Dnes poslal svěřence Miloše Říhy do vedení v 33. minutě Marek Viedenský po výborné přihrávce Lukáše Kašpara, asistenci u první branky zápasu si připsal i další český útočník Václav Nedorost.

Domácí pak dlouho drželi hubený náskok, než vyrovnal Kirill Petrov. V čase 59:15 poté rozhodl v přesilové hře Stephane Da Costa, který dal důležitý gól i v minulém utkání, které poslal svou trefou do prodloužení. Čtvrtý zápas se hraje v sobotu, kdy bude Slovan odvracet vyřazení z bojů o Gagarinův pohár opět na vlastním ledě.

Jedna výhra dělí od postupu vedle CSKA i další moskevský celek Dynamo, které zvítězilo nad Soči 3:0.

Osmifinále play off Kontinentální hokejové ligy:

ZÁPADNÍ KONFERENCE - 3. zápasy:

Nižnij Novgorod - Jokerit Helsinky 1:0, stav série 2:1; Petrohrad - Jaroslavl 3:0, stav série 2:1; Dynamo Moskva - HK Soči 3:0, stav série 3:0; Slovan Bratislava - CSKA Moskva 1:2 (za domácí Nedorost a Kašpar 0+1) stav série 0:3.