VYBERTE SI REGION

Start hokejové extraligy je naplánován na 11. září. Litvínov vyzve Zlín

Praha - Nový ročník hokejové extraligy začne v pátek 11. září. Úřadující šampion Litvínov se v 1. kole utká se Zlínem, nováček Chomutov se představí na ledě vicemistra Třince. První domácí utkání čeká Piráty, které povede reprezentační kouč Vladimír Růžička, v neděli 13. září, kdy přivítají Mladou Boleslav.

25.5.2015 AKTUALIZOVÁNO 25.5.2015
SDÍLEJ:

Hokejisté Litvínova slaví mistrovský titul.Foto: Deník/Lukáš Kaboň

V prvním kole se utkají ještě Hradec Králové s Vítkovicemi, Brno s Libercem, Plzeň s Karlovými Vary, Sparta s Olomoucí a Mladá Boleslav s Pardubicemi. Rozpis soutěže dnes zveřejnil Český svaz ledního hokeje.

První reprezentační přestávku bude mít extraliga na začátku listopadu, druhá přijde v polovině prosince a třetí bude tradičně v polovině února. Poslední 52. kolo základní části se odehraje 4. března.

Herní systém soutěže zůstal nezměněn. Po dlouhodobé části přijde předkolo play off, které začne 7. března. O den později se začne hrát skupina o 11. až 14. místo.

Čtvrtfinále, do kterého přímo postoupí šest týmů, začne 14. března. Semifinále odstartuje 29. března a finále 14. dubna. Nový mistr bude znám nejdříve 19. dubna a nejpozději 26. dubna, kdy je na programu případný sedmý zápas série.

Dvanáctikolová baráž bude zahájena 29. března.

Program:

Pátek 11. září - 1. kolo:
Mountfield Hradec Králové - HC Vítkovice Steel, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec, HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary, HC Sparta Praha - HC Olomouc, BK Mladá Boleslav - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Verva Litvínov - PSG Zlín, HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov.

Neděle 13. září - 2. kolo:
Bílí Tygři Liberec - HC Verva Litvínov, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - Mountfield Hradec Králové, HC Vítkovice Steel - HC Kometa Brno, PSG Zlín - HC Sparta Praha, HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec.

Pátek 18. září - 3. kolo:
HC Sparta Praha - HC Vítkovice Steel, Mountfield Hradec Králové - HC Verva Litvínov, HC Oceláři Třinec - PSG Zlín, HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary, HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, BK Mladá Boleslav - HC Olomouc.

Neděle 20. září - 4. kolo:
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hradec Králové, HC Olomouc - HC Škoda Plzeň, HC Vítkovice Steel - Piráti Chomutov, HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno, HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha, PSG Zlín - BK Mladá Boleslav.

Pátek 25. září - 5. kolo:
HC Sparta Praha - Mountfield Hradec Králové, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Energie Karlovy Vary, HC Kometa Brno - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov, BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - PSG Zlín, HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel.

Neděle 27. září - 6. kolo:
Mountfield Hradec Králové - HC Kometa Brno, PSG Zlín - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Olomouc - Piráti Chomutov, HC Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav, Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec, HC Verva Litvínov - HC Sparta Praha, HC Vítkovice Steel - HC Škoda Plzeň.

Pátek 2. října - 7. kolo:
PSG Zlín - HC Olomouc, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Vítkovice Steel, HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno, HC Oceláři Třinec - Mountfield Hradec Králové, BK Mladá Boleslav - HC Verva Litvínov, Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary, HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec.

Neděle 4. října - 8. kolo:
HC Energie Karlovy Vary - PSG Zlín, Mountfield Hradec Králové - HC Škoda Plzeň, Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov, HC Olomouc - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Vítkovice Steel - BK Mladá Boleslav, HC Verva Litvínov - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Sparta Praha.

Pátek 9. října - 9. kolo:
HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Bílí Tygři Liberec, PSG Zlín - HC Vítkovice Steel, HC Olomouc - HC Energie Karlovy Vary, HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - Mountfield Hradec Králové, Piráti Chomutov - HC Verva Litvínov.

Neděle 11. října - 10. kolo:
Mountfield Hradec Králové - PSG Zlín, Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc, HC Kometa Brno - Piráti Chomutov, HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav, HC Vítkovice Steel - HC Energie Karlovy Vary, HC Verva Litvínov - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec.

Pátek 16. října - 11. kolo:
HC Energie Karlovy Vary - HC Verva Litvínov, HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň, BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno, Piráti Chomutov - Mountfield Hradec Králové, HC Olomouc - HC Vítkovice Steel, PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Sparta Praha.

Neděle 18. října - 12. kolo:
HC Verva Litvínov - HC Olomouc, Mountfield Hradec Králové - HC Energie Karlovy Vary, Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Steel, HC Kometa Brno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Škoda Plzeň - PSG Zlín, HC Sparta Praha - Piráti Chomutov, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav.

Pátek 23. října - 13. kolo:
PSG Zlín - HC Kometa Brno, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Mountfield Hradec Králové, Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň, HC Olomouc - HC Oceláři Třinec, HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec, HC Vítkovice Steel - HC Verva Litvínov, BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha.

Neděle 25. října - 14. kolo:
HC Vítkovice Steel - Mountfield Hradec Králové, Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno, HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň, HC Olomouc - HC Sparta Praha, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - BK Mladá Boleslav, PSG Zlín - HC Verva Litvínov, Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec.

Pátek 30. října - 15. kolo:
HC Verva Litvínov - Bílí Tygři Liberec, HC Škoda Plzeň - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov, Mountfield Hradec Králové - HC Olomouc, HC Kometa Brno - HC Vítkovice Steel, HC Sparta Praha - PSG Zlín, HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary.

Neděle 1. listopadu - 16. kolo:
HC Vítkovice Steel - HC Sparta Praha, HC Verva Litvínov - Mountfield Hradec Králové, PSG Zlín - HC Oceláři Třinec, HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno, Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Piráti Chomutov, HC Olomouc - BK Mladá Boleslav.

Středa 11. listopadu - 17. kolo:
HC Oceláři Třinec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, Mountfield Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec, HC Škoda Plzeň - HC Olomouc, Piráti Chomutov - HC Vítkovice Steel, HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov, HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary, BK Mladá Boleslav - PSG Zlín.

Pátek 13. listopadu - 18. kolo:
Mountfield Hradec Králové - HC Sparta Praha, HC Energie Karlovy Vary - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Olomouc - HC Kometa Brno, HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň, Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav, PSG Zlín - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Steel - HC Oceláři Třinec.

Neděle 15. listopadu - 19. kolo:
HC Kometa Brno - Mountfield Hradec Králové, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - PSG Zlín, Piráti Chomutov - HC Olomouc, BK Mladá Boleslav - HC Energie Karlovy Vary, HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec, HC Sparta Praha - HC Verva Litvínov, HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Steel.

Úterý 17. listopadu - 20. kolo:
HC Olomouc - PSG Zlín, HC Vítkovice Steel - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň, Mountfield Hradec Králové - HC Oceláři Třinec, HC Verva Litvínov - BK Mladá Boleslav, HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov, Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha.

Pátek 20. listopadu - 21. kolo:
PSG Zlín - HC Energie Karlovy Vary, HC Škoda Plzeň - Mountfield Hradec Králové, Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Olomouc, BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Steel, HC Oceláři Třinec - HC Verva Litvínov, HC Sparta Praha - HC Kometa Brno.

Neděle 22. listopadu - 22. kolo:
HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha, Bílí Tygři Liberec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Vítkovice Steel - PSG Zlín, HC Energie Karlovy Vary - HC Olomouc, HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec, Mountfield Hradec Králové - BK Mladá Boleslav, HC Verva Litvínov - Piráti Chomutov.

Pátek 27. listopadu - 23. kolo:
PSG Zlín - Mountfield Hradec Králové, HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň, HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Steel, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Verva Litvínov, HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha.

Neděle 29. listopadu - 24. kolo:
HC Verva Litvínov - HC Energie Karlovy Vary, HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hradec Králové - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Steel - HC Olomouc, Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín, HC Sparta Praha - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

Pátek 4. prosince - 25. kolo:
HC Olomouc - HC Verva Litvínov, HC Energie Karlovy Vary - Mountfield Hradec Králové, HC Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Kometa Brno, PSG Zlín - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - HC Sparta Praha, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec.

Neděle 6. prosince - 26. kolo:
HC Kometa Brno - PSG Zlín, Mountfield Hradec Králové - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov, HC Oceláři Třinec - HC Olomouc, Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary, HC Verva Litvínov - HC Vítkovice Steel, HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav.

Pátek 11. prosince - 27. kolo:
Mountfield Hradec Králové - HC Vítkovice Steel, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec, HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary, HC Sparta Praha - HC Olomouc, BK Mladá Boleslav - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Verva Litvínov - PSG Zlín, HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov.

Neděle 13. prosince - 28. kolo:
Bílí Tygři Liberec - HC Verva Litvínov, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - Mountfield Hradec Králové, HC Vítkovice Steel - HC Kometa Brno, PSG Zlín - HC Sparta Praha, HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec.

Středa 23. prosince - 29. kolo:
HC Sparta Praha - HC Vítkovice Steel, Mountfield Hradec Králové - HC Verva Litvínov, HC Oceláři Třinec - PSG Zlín, HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary, HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, BK Mladá Boleslav - HC Olomouc.

Sobota 26. prosince - 30. kolo:
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hradec Králové, HC Olomouc - HC Škoda Plzeň, HC Vítkovice Steel - Piráti Chomutov, HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno, HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha, PSG Zlín - BK Mladá Boleslav.

Pondělí 28. prosince - 31. kolo:
HC Sparta Praha - Mountfield Hradec Králové, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Energie Karlovy Vary, HC Kometa Brno - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov, BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - PSG Zlín, HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel.

Středa 30. prosince - 32. kolo:
Mountfield Hradec Králové - HC Kometa Brno, PSG Zlín - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Olomouc - Piráti Chomutov, HC Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav, Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec, HC Verva Litvínov - HC Sparta Praha, HC Vítkovice Steel - HC Škoda Plzeň.

Neděle 3. ledna - 33. kolo:
PSG Zlín - HC Olomouc, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Vítkovice Steel, HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno, HC Oceláři Třinec - Mountfield Hradec Králové, BK Mladá Boleslav - HC Verva Litvínov, Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary, HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec.

Pátek 8. ledna - 34. kolo:
HC Energie Karlovy Vary - PSG Zlín, Mountfield Hradec Králové - HC Škoda Plzeň, Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov, HC Olomouc - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Vítkovice Steel - BK Mladá Boleslav, HC Verva Litvínov - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Sparta Praha.

Neděle 10. ledna - 35. kolo:
HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Bílí Tygři Liberec, PSG Zlín - HC Vítkovice Steel, HC Olomouc - HC Energie Karlovy Vary, HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - Mountfield Hradec Králové, Piráti Chomutov - HC Verva Litvínov.

Pátek 15. ledna - 36. kolo:
Mountfield Hradec Králové - PSG Zlín, Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc, HC Kometa Brno - Piráti Chomutov, HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav, HC Vítkovice Steel - HC Energie Karlovy Vary, HC Verva Litvínov - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec.

Neděle 17. ledna - 37. kolo:
HC Energie Karlovy Vary - HC Verva Litvínov, HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň, BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno, Piráti Chomutov - Mountfield Hradec Králové, HC Olomouc - HC Vítkovice Steel, PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Sparta Praha.

Pátek 22. ledna - 38. kolo:
HC Verva Litvínov - HC Olomouc, Mountfield Hradec Králové - HC Energie Karlovy Vary, Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Steel, HC Kometa Brno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Škoda Plzeň - PSG Zlín, HC Sparta Praha - Piráti Chomutov, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav.

Neděle 24. ledna - 39. kolo:
PSG Zlín - HC Kometa Brno, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Mountfield Hradec Králové, Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň, HC Olomouc - HC Oceláři Třinec, HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec, HC Vítkovice Steel - HC Verva Litvínov, BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha.

Úterý 26. ledna - 40. kolo:
HC Vítkovice Steel - Mountfield Hradec Králové, Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno, HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň, HC Olomouc - HC Sparta Praha, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - BK Mladá Boleslav, PSG Zlín - HC Verva Litvínov, Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec.

Pátek 29. ledna - 41. kolo:
HC Verva Litvínov - Bílí Tygři Liberec, HC Škoda Plzeň - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov, Mountfield Hradec Králové - HC Olomouc, HC Kometa Brno - HC Vítkovice Steel, HC Sparta Praha - PSG Zlín, HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary.

Neděle 31. ledna - 42. kolo:
HC Vítkovice Steel - HC Sparta Praha, HC Verva Litvínov - Mountfield Hradec Králové, PSG Zlín - HC Oceláři Třinec, HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno, Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Piráti Chomutov, HC Olomouc - BK Mladá Boleslav.

Pátek 5. února - 43. kolo:
HC Oceláři Třinec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, Mountfield Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec, HC Škoda Plzeň - HC Olomouc, Piráti Chomutov - HC Vítkovice Steel, HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov, HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary, BK Mladá Boleslav - PSG Zlín.

Neděle 7. února - 44. kolo:
Mountfield Hradec Králové - HC Sparta Praha, HC Energie Karlovy Vary - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Olomouc - HC Kometa Brno, HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň, Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav, PSG Zlín - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Steel - HC Oceláři Třinec.

Středa 17. února - 45. kolo:
HC Kometa Brno - Mountfield Hradec Králové, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - PSG Zlín, Piráti Chomutov - HC Olomouc, BK Mladá Boleslav - HC Energie Karlovy Vary, HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec, HC Sparta Praha - HC Verva Litvínov, HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Steel.

Pátek 19. února - 46. kolo:
HC Olomouc - PSG Zlín, HC Vítkovice Steel - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň, Mountfield Hradec Králové - HC Oceláři Třinec, HC Verva Litvínov - BK Mladá Boleslav, HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov, Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha.

Neděle 21. února - 47. kolo:
PSG Zlín - HC Energie Karlovy Vary, HC Škoda Plzeň - Mountfield Hradec Králové, Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Olomouc, BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Steel, HC Oceláři Třinec - HC Verva Litvínov, HC Sparta Praha - HC Kometa Brno.

Úterý 23. února - 48. kolo:
HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha, Bílí Tygři Liberec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Vítkovice Steel - PSG Zlín, HC Energie Karlovy Vary - HC Olomouc, HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec, Mountfield Hradec Králové - BK Mladá Boleslav, HC Verva Litvínov - Piráti Chomutov.

Pátek 26. února - 49. kolo:
PSG Zlín - Mountfield Hradec Králové, HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň, HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Steel, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Verva Litvínov, HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha.

Neděle 28. února - 50. kolo:
HC Verva Litvínov - HC Energie Karlovy Vary, HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hradec Králové - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Steel - HC Olomouc, Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín, HC Sparta Praha - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

Úterý 1. března - 51. kolo:
HC Olomouc - HC Verva Litvínov, HC Energie Karlovy Vary - Mountfield Hradec Králové, HC Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Kometa Brno, PSG Zlín - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - HC Sparta Praha, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec.

Pátek 4. března - 52. kolo:
HC Kometa Brno - PSG Zlín, Mountfield Hradec Králové - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov, HC Oceláři Třinec - HC Olomouc, Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary, HC Verva Litvínov - HC Vítkovice Steel, HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav.

Autor: ČTK

25.5.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.
5 4

Lékárny nelegálně vyvezly léky za 149 milionů korun

Zemětřesení zasáhlo opět Itálii, padají i laviny
AKTUALIZOVÁNO
1 9

Zemětřesení v Itálii: lavina zasypala hotel, je v něm „mnoho mrtvých“

Brno podepsalo smlouvu o Hyperloopu. Má přispět také k rozvoji vědy ve městě

Brno – Kapsle létající tubami rychlostí čtrnáct set kilometrů v hodině může znít jako sci-fi, přesto se na vývoji těchto technologií Brno chce podílet. Zástupci města i Jihomoravské kraje ve středu podepsali dohodu o spolupráci s firmou Hyperloop Transportation Technologies. Ještě letos chtějí začít pracovat na studii proveditelnosti projektu. „Náklady velmi hrubě odhaduji na pět milionů korun pro kraj i Brno," sdělil náměstek krajského hejtmana pro oblast vědy a inovací Jan Vitula.

Rathova korupční kauza: Soud vrátil k došetření druhou větev

Praha - Krajský soud v Praze v pondělí vrátil k došetření druhou větev kauzy bývalého poslance a středočeského hejtmana Davida Ratha. Napsala to dnes Mladá fronta Dnes (MfD), které to sdělila mluvčí krajského soudu Pavlína Bočková. Důvody rozhodnutí mluvčí odmítla uvést s tím, že musí být nejprve doručeno účastníkům řízení. Případ se týká manipulace veřejných zakázek Středočeského kraje a krajských nemocnic, kriminalisté v něm navrhli obžalovat devět lidí a osm firem včetně stavební společnosti Metrostav.

Na KLDR budou shlížet bývalí vůdci. Kim staví na nejvyšší hoře sousoší dynastie

Severokorejský diktátor Kim Čong-un utrácí miliony dolarů za výstavbu nového sousoší, které bude znázorňovat trojici dosavadních vůdců KLDR - tedy jeho, jeho otce Kim Čong-ila a dědečka Kim Ir-sena. Socha se má tyčit na vrcholu nejvyšší severokorejské hory Pektu. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies