Tři góly během jedenácti minut. Vary na Vladivostok nestačily

Karlovy Vary - Hokejisté Karlových Varů podlehli v přípravném utkání na novou sezonu extraligy ruskému Vladivostoku 2:3. Účastník Kontinentální ligy rozhodl třemi góly mezi 31. a 42. minutou, za Energii snížili Jaromír Kverka mladší a Radim Hruška.

18.8.2014

Gólman Karlových Varů Tomáš Závorka v zápase proti Vladivostoku.Foto: Deník/Jan Čech

Pro Karlovy Vary skončila třízápasová vítězná série v přípravě, když po úvodní prohře v Chomutově postupně vyhrála v Plzni, doma nad celkem KHL Medveščakem Záhřeb a v Litvínově.

Admiral s českým obráncem Janem Kolářem v sestavě se dostal do vedení v polovině utkání díky brance Andreje Sigarjova. Ještě ve druhé třetině zvýšil v přesilovce Konstantin Makarov a po 72 vteřinách závěrečného dějství se trefil Švéd Richard Gynge, bývalý hráč Lva Praha.

Energie se ale nevzdala. Ve 45. minutě snížil Kverka a čtyři a půl minuty před koncem se prosadil v přesilovce Radim Hruška. Vyrovnat se ale už Západočechům nepodařilo.

Přípravný hokejový zápas:

HC Energie Karlovy Vary - Admiral Vladivostok 2:3 (0:0, 0:2, 2:1)
Branky: 45. Kverka, 56. R. Hruška - 31. Sigarjov, 37. Makarov, 42. Gynge.

18.8.2014 VSTUP DO DISKUSE

Pomoc s ochranou státních hranic by měly „slušně nabídnout" Řecku ostatní země Evropské unie ve chvíli, kdy to Atény samy nezvládají. Při příchodu na dnešní mimořádný summit EU k migrační problematice to prohlásil maďarský premiér Viktor Orbán.
2 11

Brusel kárá Maďarsko. Jak skončí spor o vysoké školy?

Bezpilotní letoun - dron. Ilustrační foto.
5 12

Policie chce na pomoc nové drony. Nejenom k ochraně prezidenta

Trump chce odejít z NAFTA. Největší obchodní dohoda světa možná skončí

Bílý dům chce odstoupit od severoamerické dohody o volném obchodu. Největšímu obchodnímu uskupení světa tak možná hrozí zánik. Podle amerického prezidenta Donalda Trumpa je smlouva pro Ameriku nevýhodná a brání ve vytváření nových pracovních míst.

Smutná zpráva z filmového světa. Zemřel Jonathan Demme, režisér Mlčení jehňátek

Jonathan Demme, režisér oscarového Mlčení jehňátek, dnes zemřel v New Yorku. Bylo mu 73 let. Příčinou úmrtí byly komplikace s rakovinou jícnu.

Překvapení se nekoná, Rada zvolila šéfem ČT opět Petra Dvořáka

Českou televizi povede od začátku října po dobu dalších šesti let opět její stávající ředitel Petr Dvořák. V druhém kole volby generálního ředitele veřejnoprávní televize získal od Rady České televize maximum patnácti možných hlasů.

Charlie Hebdo: Policie zadržela 10 podezřelých

/VIDEO/ Velké zatýkání po Francii a Belgii. V souvislosti s útokem na redakci časopisu Charie Hebdo z ledna 2015 bylo do dneška zadrženo deset podezřelých.